Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By Devil

Konu:Bir Önerim Var Gm bakarmısın !

Salkım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Salkım isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    8
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    2

Arrow Bir Önerim Var Gm bakarmısın !

Bu elixirler şimdi 50 tane üst üste konuluyorya bunu + basarken tek tek secip yapmamız gerekiyor bunu öyle değilde mesela 50 tane koyacaksın 50 tanede lucky koyacaksın ve sadece güçlendir tuşuna basacaksın bu şekilde kolaylaştıramazmısınız ??

Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    155
    Beğenme 
    226
    Beğenilme 
    189

hatta öyle bi sistem gelsin ki biz +5 yazalım oraya, o 5 olana kadar bassın..
    ya da daha iyisi var..bütün ayarlar olsun +5 ten sonra kendi kendine lucky stone fln bassın )

+ basmak sabır işidir..ben daha fazla kolaylastırmasını istemem..çünkü işin içine teknoloji ve kolaylık ne zaman girerse ,bi zaman sonra tadı kalmıyo yaptığımız işin..ilkel kalması iyidir boş ver..

bunu söyledim çünkü insanoğlu her zaman daha kolayını,rahatını ve fazlasını ister..bi gün yazdıklarımı da biri isterdi bu arada sadece kendi yorumumu dile getirdim yanlıs anlamanı istemem..
    Brandy bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    555
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5263

Alchemy oyuna eğlence katan ve bir çok oyuncunun saatlerde uğraş verdiği bir sistem. Eğer bahsettiğiniz gibi bir kolaylık sağlanırsa oyun amacından sapacaktır. Bazı sistemde orjinalin dışına çıkmak oyunun tadını kaçırabiliyor.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

osman123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    osman123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    9
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    9

arkadaşın dediği tabletleri stone'a çevirirken olduğu gibi örn. 20 tableti koyuyoruz elementleri koyuyoruz sürekli basıyoruz aynısını elixir koyunca da inv. e dönmesin demek istemiş sanırım güzel olurdu
    independence

Salkım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Salkım isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    8
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    2

Alıntı Devil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hatta öyle bi sistem gelsin ki biz +5 yazalım oraya, o 5 olana kadar bassın..
    ya da daha iyisi var..bütün ayarlar olsun +5 ten sonra kendi kendine lucky stone fln bassın )

+ basmak sabır işidir..ben daha fazla kolaylastırmasını istemem..çünkü işin içine teknoloji ve kolaylık ne zaman girerse ,bi zaman sonra tadı kalmıyo yaptığımız işin..ilkel kalması iyidir boş ver..

bunu söyledim çünkü insanoğlu her zaman daha kolayını,rahatını ve fazlasını ister..bi gün yazdıklarımı da biri isterdi bu arada sadece kendi yorumumu dile getirdim yanlıs anlamanı istemem..
    yok yanlış anlama yok ama + sistemi yine aynı olacak ama al koy al koy da biraz eli yoruyor yine + yüzdesi oranı aynı kalsın ama tek tek koymayalım diyorum ama yinede siz bilirsiniz ben önerimi sundum )

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş