Beğeni Ağacı3Beğeniler

Konu:Aracıların adını kullanarak dolandırıcılık girişimi

dehset88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    dehset88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    46
    Beğenme 
    66
    Beğenilme 
    139

Standart Aracıların adını kullanarak dolandırıcılık girişimi

Bugun satılık bir itemime teklif verip almaya kalkınca gelen aracının sahtesini acıp beni soymaya calısan arkadaş muhtemelen yakın zamanda soyulan __BeYaBaN__ ı soyan kişiyle aynı bu kişiler oyun kurallarından oturu olusan bi durumda kotuye kullanarak insanların dalgın anlarında onlardan faydalanıyolar bsilkroad yonetimi buna bir cozum bulursa ve madurların maduriyetini giderirse sevinirim her nekadar ben birşey kaptırmamıs olsamda.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

3x3LanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    3x3LanS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    96
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

kimseyi karalamak istemiyorum sadece yapılan seylerden ötürü kendi düsüncemi söylüyorum mesela gecenki konudada magdur olan arkadas zamanlamayla ilgili biseyler demisti herseyi anlarımda exhangeyi neden hemen gönderdi gibisinden birsey yazdı herneyse bence bu isleri yapan kisiler sizin bizzat aracı olmanızı isteyen kisiler herseyi onlar ayarlıyor yoksa o kadar resmi aracı war kim nerden bilecek senin takasına sancar ın aracı olacagını bunu resmi aracı we takası yapacak kisiler bilir mesela dikkatimi cekti partideki takası yapacak diger arkadasın skilleri bile acık degil muhtemelen 1 lwl bi car tekrar diyorum kimseyi karalamak istemiyorum kendi düsüncelerim bunlar

immortal_korku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    immortal_korku isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    3
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

adama ben sen forumdan bak istediğin bir resmi aracıyı çağır benim için önemli değil dedim o da zeusu çağırdı charı kontrol ettim oydu guildden felan sonra zeus silahı bana wer dedi ardından exc geldi bende kabul ettim werdim silahı durup dururken felan gelen bi exc olmadığı için fazla kontrol etmedim. o fake charın da benim olduğumu söylüyor ama istenilen kontroller yapılsın ip test felan ne warsa artık bilişim suçlarına gitsin ank ilk emniyet müdürlüğü bilişim suçları müdürlüğüne giderse daha da yardımcı olurum yani benim için hiç bir sıkıntı yok
    iMMoRTaLoVe

Lucifer__Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Lucifer__Ufuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    293
    Beğenme 
    312
    Beğenilme 
    664

Alıntı immortal_korku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adama ben sen forumdan bak istediğin bir resmi aracıyı çağır benim için önemli değil dedim o da zeusu çağırdı charı kontrol ettim oydu guildden felan sonra zeus silahı bana wer dedi ardından exc geldi bende kabul ettim werdim silahı durup dururken felan gelen bi exc olmadığı için fazla kontrol etmedim. o fake charın da benim olduğumu söylüyor ama istenilen kontroller yapılsın ip test felan ne warsa artık bilişim suçlarına gitsin ank ilk emniyet müdürlüğü bilişim suçları müdürlüğüne giderse daha da yardımcı olurum yani benim için hiç bir sıkıntı yok
    buna benzer 2 3 konu var hepsi senle alakalı var bi bityeniği sende
    Zeus___RA bunu beğendi.
    bSilkroad'ı Bıraktı

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

3x3LanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    3x3LanS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    96
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

Alıntı immortal_korku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen ne demek istedigimi anlamamısın benm kardesm magdur olarak senden bahsettim zaten kısacası demek istedgim bu senaryoyu yzanlar takası yapacak kisiler mesela dün senle yapacak adam bugun partideki 1 lwl adam bence aynı kisiler we meslegini yapıyorlar anladnmı smdi

Sencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Sencer isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    22
    Beğenme 
    219
    Beğenilme 
    382

Kafaları hep üç kağıda çalışıyor.

Durum 
    Konular 
    3
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

o silah o silahı çalanın ANASININ AMINA GİRSİN tmm mı. şu benimle ilgili olan konuları söyle de bi bakem neymiş o kadar duyu organınız varken neden herşeyi götünüzden anlarsınız anlamam ki amq
    iMMoRTaLoVe

Durum 
    Konular 
    46
    Beğenme 
    66
    Beğenilme 
    139

Yonetici arkadaşların bu konuya biraz hassasiyet gostermelerini istiyorum cunku bu aracılara insanlar sonsuz guveniyor ki oyle de olması gerek o guven esnasında hiçbir kotu dusunce aklına gelmediği için charın nick e cok dikkat etmeyebiliyorlar ve bunun için madur oluyolar bence bunun duzeltilmesi kimsenin zoruna gitmez ve ardından forumda ve oyunda bir notice ile diğer arkadaşlar uyarılabilir daha sonra baska birinin basına gelirse uyarı yaptıgınız için ugrasmanız gerekmez.

Durum 
    Konular 
    3
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

silahı çaldırdığımız yetmedi bir de hırsız durumuna düştük itibar benim için o silahtan daha önemli silahtan çok o hırsız damgası koydu bana
    iMMoRTaLoVe

Durum 
    Konular 
    46
    Beğenme 
    66
    Beğenilme 
    139

ya sana hırsız diyenler neyin kafasını yasıyo kendi kendini mi soymaya calıscaksın seni ben iyi biliyorum ömer diğerlerinin lafına kulak dahi asma.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş