Beğeni Ağacı7Beğeniler

Konu:Yeni server

Yeni Üye
    savarona147258 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    8
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    5

Standart Yeni server

oyun artık belli başlı oyuncuların tekelinde adv den tutun lmpye kadar heryerde bütün para kaynaklarını ele geçirmiş durumdalar ve yeni başlayan biri aklına şunu getirir 'ya ben bu servera başlıycam ama herkes gelişmiş ben bu adamlarla boy ölçüşemem e oyuna parada yatıramam' diye düşünür. benim önerim alt bir server açılması. bahamutun yanında bir server açılarak oyun daha canlı bir hale gelebilir ve daha çok player kazanabilirsiniz. hatta ileride server savaşı yaparakta heyecanı üst düzeye getirebilirsiniz.
    AcemiBeyfndi bunu beğendi.

Senior General
    MrGozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    35
    Beğenme 
    202
    Beğenilme 
    269

Bu fikirdeki tek can alici nokta serverlar arasi savas... Cok keyifli olabilir gercekten...Ama 2inci bir server Bahamut`taki oyuncu sayisini azaltacagini dusunuyorum.Boyle birsey daha yikici olur bsilkroad icin...
    AmyPond bunu beğendi.
    */ Fiat Justitia Pereat Mundus \*

General Lord
    barbarapalvin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    201
    Beğenme 
    1017
    Beğenilme 
    1195

Yine söylyorum bu sw 120 cupa gecmeli yeniden kahsılma heyecanı item yapma heyecanı. ADAMLAR EVİNİ GECNDRİYOR ARTIK İMMO SET YAPIP SATARAK. NE ZAMANA KADAR 110 lvlde kalıcaz he yönetim halinden memnun silk satışları tıkrında tabi.

Üyeliği Durduruldu
    majestic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    54
    Beğenme 
    828
    Beğenilme 
    257

Alıntı barbarapalvin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine söylyorum bu sw 120 cupa gecmeli yeniden kahsılma heyecanı item yapma heyecanı. ADAMLAR EVİNİ GECNDRİYOR ARTIK İMMO SET YAPIP SATARAK. NE ZAMANA KADAR 110 lvlde kalıcaz he yönetim halinden memnun silk satışları tıkrında tabi.
    120 Cap olursa çoğu kişinin bırakıcağını düşünüyorum zaten bir sürü 120cap var 120cap oynucak kişinin burda ne işi varki burdakiler 110cap sevdiği için oynuyor zaten pvp oynuyoruz kasılmaktan sıkılıyor insanlar herkezin o kadar emeği boşa gidicek anlamına gelir 120 ozaman serveri ha 0lamışsın ha 120yapmışsın bir farkı yok server 0lanırsa kaç kişi kalır mesela tahmin et 100ü geçermi.
    AmyPond, ghetto123 and DaRK_STAFF_ like this.

Chief General
    AmyPond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    66
    Beğenme 
    753
    Beğenilme 
    272

Alıntı majestic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    120 Cap olursa çoğu kişinin bırakıcağını düşünüyorum zaten bir sürü 120cap var 120cap oynucak kişinin burda ne işi varki burdakiler 110cap sevdiği için oynuyor zaten pvp oynuyoruz kasılmaktan sıkılıyor insanlar herkezin o kadar emeği boşa gidicek anlamına gelir 120 ozaman serveri ha 0lamışsın ha 120yapmışsın bir farkı yok server 0lanırsa kaç kişi kalır mesela tahmin et 100ü geçermi.
    kesinlikle. oyun monotonlaşmış olabilir ama kurulan arkadaşlıklar, abi kardeşlikler ile bu monotonluk aşılıyo ^^
    AmyPond
    Revenants

General Lord
    barbarapalvin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    201
    Beğenme 
    1017
    Beğenilme 
    1195

Wink

Alıntı majestic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki nereye kadar boyle gidicek. 1 PLAYER 2 3 AYDA NOVA +11 setini yapyor sklyor ya brakyor yada itmlerni yere atyor emek sw ama immo set yapmak emek istyor o da imknsz. Sadece bi öneryidi zate her kes halinden memnun.

Üyeliği Durduruldu
    Sencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    22
    Beğenme 
    219
    Beğenilme 
    382

Yeni bir 120cap olabilir.

Ancak 110capın oyuncularını böler server değer kaybeder oyuncu kaybına neden olur.

110capın 120 olmayacağı defalarca söylendi.

Vice General Lord
    IIBc_U_CryII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    78
    Beğenme 
    469
    Beğenilme 
    181

böyle konular açıp moralimi bozmayın bi ton sv var yörüyün oralara burda bi düzen var 2 yıllın itibarıyla ayakta duran bir server hadi bakim hadi .
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Üyeliği Durduruldu
    smhuqr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    29
    Beğenme 
    293
    Beğenilme 
    63

adv lmp bu kadar basıt sende gucun yetıyorsa bot carı yap ks at.. Bn 4 wız adv kuruyorum ks atan da oluyor hıc bısı cıkmadıgıda oluyor.. 4 wız 1 gunde 1 sun cıktıgıda oluyor bız sıkayet edıyormuyuz ?? nova set yap ıtem toplat yada kendı ptnı yap kendı ıtemını toplat wsws bazı kısıler var 2 yılda 1 kısının yapamadıgını 2 ayda 3 ayda yapıyor zatn yapamayan kısıler 14 15 yaslarında cocuklar.. Snra sıkılıp bska svye gıdıyorlar bnce ımmo set olmasa esıtlık olsa daha guzel olur ama ımmo setlı bırı yerı gelıyor dandık ıtemlı ınsanlara yatıyor.. Playerlıkle alakası var kndını gelıstırırsen sıkıntı yasamazsın hıc bı turlu... Herkez yatmıcak carı arıyor zırt pırt car deyıstırıyorlar veya deyıstırıyoz.. Mılletı ızlıyorum bazen bıldıgın wızard glavyeyle pwp yapıyor yatırıyorda glavye 2 vursa oleck vuramıyor gıbı .. Yanı arkadas ortamı da gercktn onemlı guvenılır ınsanların oldugu yerde asla sıkılmazsın tek takılırsan 2 gun oynarsın snra yapcak bısı bulamazsın ama dostların olursa fgv gıdersn muhabbet edersn temleye gıdersn muhabbet edersn kapısırsınız wsws zamanın ne zaman gectıgını anlamazsınız :-)
    barbarapalvin bunu beğendi.

Vice General Lord
    Ahmet[CrazyPenquen] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    121
    Beğenme 
    121
    Beğenilme 
    132

Alıntı savarona147258 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oyun artık belli başlı oyuncuların tekelinde adv den tutun lmpye kadar heryerde bütün para kaynaklarını ele geçirmiş durumdalar ve yeni başlayan biri aklına şunu getirir 'ya ben bu servera başlıycam ama herkes gelişmiş ben bu adamlarla boy ölçüşemem e oyuna parada yatıramam' diye düşünür. benim önerim alt bir server açılması. bahamutun yanında bir server açılarak oyun daha canlı bir hale gelebilir ve daha çok player kazanabilirsiniz. hatta ileride server savaşı yaparakta heyecanı üst düzeye getirebilirsiniz.
    kendin bidaha okursan sanada saçma gelir neymiş adam swde bunlara boy olçuşemem ozaman sw savaşı nela
    Ahmet-CrossMarian

The Guardian - Savunma Bakanı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş