lordoski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    lordoski isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    19
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    5

Standart Moderatör ilgilenebilir mi ?

Meraba öncelikle. Ben 1 sene oldu belki baya oldu bsro da 2 tane account'um vardı. Biri lordoski diğeri lordoski1 di. lordoski'yi buldum id pw email'e yolladım. fakat lordoski1 burda forumda banlanmış o yüzden email de bilmiyorum şifreyi de bu konuda yardım etmeniz mümkün mü ? Charlarda item vardı fazlasıyla önemli. Yeniden başlamış bi arkadaşım o yüzden başlıyorum. Şimdiden ilgilenirseniz kestirip atmassanız sağolun.

KingOfMuRDeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    KingOfMuRDeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    63
    Beğenme 
    208
    Beğenilme 
    336

Email ile buradaki forum account'unun banlanması arasında ne gibi bir bağ var
    B&C silkroad oynamıyor...
    #SuRBSilkroad'ıbırak
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Konular 
    19
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    5

Alıntı KingOfMuRDeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Email ile buradaki forum account'unun banlanması arasında ne gibi bir bağ var
    Bayadır girmiyorum hala sizin gibi insanlar var demek ki . Başlıkta da gördüğün gibi moderatör yazıyor. neyse şöyle acıklıyayım. ben lordoski1 açtığımda email adresi arkadaşında. sonra lordoski1 diye forumda üyelik acmış arkadaş bana verdi. ama banlanmış email adreside yok. zaten lordoski benim . lordoski1 de benim. şifremi unuttum yapıyorum emaili hatırlamıyorum. Char zaten ip adresine bakılırsa en son giren kişi de benimdir tabi o kadar uzun süre kayıt tutuluyorsa.

Durum 
    Konular 
    63
    Beğenme 
    208
    Beğenilme 
    336

Bende anlamıyorum senin gibi düşünenleri , forum a açıyorsan bu konuyu herkesin yorumunu kaldırabilmek zorundasın . Aksi taktirde sadece MOD un yada ADMİN in ilgilenmesini istiyorsan bunu özel mesaj ile iletmek zorundasın. Bu kadar basit . Bu konu hakkında burada konu açman sonuca ulaşmanı zorlaştırır.

Basit bir örnek diyelim sana burada cevap verdiler ve mail adresini sana teslim ettiler , o zaman olacakları sana söyleyeyim ;

O gelecek onun charını verdiniz benimkini de verin , öteki gelecek o isteyecek , falan filan uzayıp gider bu süreç . Anladın
    #SuRBSilkroad'ıbırak

Durum 
    Konular 
    19
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    5

Bende anlamıyorum senin gibi düşünenleri , forum a açıyorsan bu konuyu herkesin yorumunu kaldırabilmek zorundasın . Aksi taktirde sadece MOD un yada ADMİN in ilgilenmesini istiyorsan bunu özel mesaj ile iletmek zorundasın. Bu kadar basit . Bu konu hakkında burada konu açman sonuca ulaşmanı zorlaştırır.

Basit bir örnek diyelim sana burada cevap verdiler ve mail adresini sana teslim ettiler , o zaman olacakları sana söyleyeyim ;

O gelecek onun charını verdiniz benimkini de verin , öteki gelecek o isteyecek , falan filan uzayıp gider bu süreç . Anladın
    Öncelikle haklısın bunu ö.m den atsaydım daha iyiydi. Fakat burda bi sorun yokki. Kim gelip benim charımıda verin diyebilir ki ? Benim geçerli gerekçem var. lordoski lordoski1 lordoski2 diye charlarım vardı sadece lordoski1 in mail unuttum. O konuya gelirsek ben buraya yazınca sende yorum yaparsan bana katabiliceğin yardım edebiliceğin bişey olmaz. O yüzden hiç yazıp kıymetli zamanını harcama. Moderatör'e ö.m de atarım ben.

Durum 
    Konular 
    63
    Beğenme 
    208
    Beğenilme 
    336

Yardım dan ne anladığına bağlı o

Bu arada fazla iyi düşünüyorsun inan gelip burada çar dilenecek en az 10 kişi tanıyorum
    #SuRBSilkroad'ıbırak

Durum 
    Konular 
    19
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    5

Yardım dan ne anladığına bağlı o

Bu arada fazla iyi düşünüyorsun inan gelip burada çar dilenecek en az 10 kişi tanıyorum
    Yardım dan anladığımı acıklıyayım. Ip den bakılıyo sanırım. En son o chara ben girdim. ve lordoski1 id. email de büyük ihtimal benim şifresini bildiğim bi email. bana direk charın emailini versinler ben zaten pw sini biliyorumdur.
    Ayrıca art niyetin olduğunu sanmıyorum ama bana burda laf çarptın sanki. Ben char dilenmiyorum. charımı emailini versinler yeter. pwsini ibiliyorum kesin olarak. moderatör gelsin bi konuşuruz.

Durum 
    Konular 
    63
    Beğenme 
    208
    Beğenilme 
    336

Heh işte bu noktada kopuyoruz Benim söylemeye çalıştığım iyi niyetisin ama konu açman yararlı olmaz zararı olur. Konu altına bir çok art niyetli kişi mesaj atacaktır. Anlatmak istediğim bu . Yazıcam derken ocakta ki tavayı unuttum bak yağ yandı
    #SuRBSilkroad'ıbırak

Durum 
    Konular 
    19
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    5

Heh işte bu noktada kopuyoruz Benim söylemeye çalıştığım iyi niyetisin ama konu açman yararlı olmaz zararı olur. Konu altına bir çok art niyetli kişi mesaj atacaktır. Anlatmak istediğim bu . Yazıcam derken ocakta ki tavayı unuttum bak yağ yandı

O zaman bu konu hakkında şöyle kıstaslar olmalı mesala
    -Unutulan account'un sadece email adresini versinler. şifresini filan vermesinler
    -Bakılıyosa en son o chara hangi ip girmiş bakılsın.

Bu türk kısıtlamalar olursa hileye filan zaten kanmamış oluruz. Ben emailin şifresini biliyorum kesin. En sonda chara ben girdim. Moderatör gelicek mi artık
    Konu lordoski tarafından (21.Mart.2014 Saat 12:01 ) değiştirilmiştir. Sebep: Biryeri yanlış yazmışım.

Durum 
    Konular 
    19
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    5

Moderatör yokmu ya hiç sitede ? Bi yardım etse ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş