Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı55Beğeniler

Konu:Herkesin okumasını rica ediyorum

Üyeliği Durduruldu
    3x3LanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    97
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

Standart Herkesin okumasını rica ediyorum

Herkese hayırlı pazarlar arkadaslar konuyu acmamdaki sebep tabiri caizse oyunun boku cıktı(Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... , Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... , Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bunlar actıgım bi kac konu bunun gibibisürü wardır bi o kadarda acılan konulara yorumlarım wardırbicogunda oyun yönetiminin cewabı bile yok kac kisi görmüs kac kisi cewap yazmıs konulara ortada ama bu sefer benm gibi düsünen oyunu eglenmek icin oynayan su anki durumdan sikayetci olan arkadaslarnda destegiyle artk sesimi sesimizi duyurmak istiyorm) ) aynı seyleri yazmaktan bıkmadnmı diye soran olursa eger hala ordan para kazanmaya doymadnzmı diye cewap weririm 2 yıllık playerm tek sikayet konum olmamstr gecen cawede bi hunter arkadasla konustuk sordm sende sürekli geliyorsn neden set yapmadn diye yemin ederim ben set yapıp satıyorm dedi durumu herkes biliyor ama bu kadarınada pes adamın ban korkusuda yok nowa setli carı banlanır aynı günde yine aynı seti yapar tekrardan baslar caweye düsen adam kendsni kaptırıyor kimileri ailesinin yüzünü oradaki uniqlerden az görüyor biraz mübalaga yapaym beklide bazıları rüyalarnda bu uniqlerden fight silah düsürüyor düsünce basit yap bi set bide fight silah koy 300 500 e sat güzel para neredeyse asgari ücret yani bu ise gircek olsam gercekten cok güzel para kaznırm ben bu swde 1 ayda 4 power aldm 2-3 tane dah alcak goldu kastm yaparm birer 9 10 set cewrede genis el atlndan satarm 50 ye 60 a ama ben eglenmek icin oynuyorm ikinci bi konu cawede mob kadar bot war hem hunter hem thif yapmayan yok komik olanda hem iki taraf sikayetci hemde sawunma cümleleri sen daha cok acıyorsun kardesm madem sikayetcisiniz destek werin konusalm madem eglenmek icin oynuyorz gmde bu ortamı bize saglamak zorunda bakın oyuna yeni baslayn playerler guildler neredeyse hic yok pwpde aynı kisiler ftwde aynı guildler ancak car alıp bu sisteme yerlesebiliyorsun bu oyun rekabet icin dostluk icin oynanır anlamadgım karsnda rakip yoksa sen ne diye set yapacaksn slah yapacaksn oyun yönetimi olarak sıkılmadzmı caweyle ilgili sikayet konularndan degistrn sistemi gerekirse yeni bi sisteme gecmeyn fight ordan cıksn bu kadar fight yeter bu swye görüldügü gibi swnin ömrü daha uzun bu itemler degerini kaybetmemis olr hem ha joba mantklı bi sekilde entegre edilip bu rekabeti herkese acık sekilde yapabilrsenz bence daha iyi olr ama dedigm gibi farklı sisteme gerk bile yok kaldırın artk fightı botlar degil playerler oynasn fatura parasını ödeyenler degil ihtiyacı olanlar set yapsn ad amlar bıraksn adamlar oynasın oyun yönetimi cıkp derse biz bunlara bise yapamayz madem sikayetsiniz girmeyn sorarm millete dewlet ne diye gerek bana göre hırsızdan cok hırsıza kapı acan sucludur teşbihte hata olmazmıs siz herseyn farkındayken bunlara göz yummanızdaki amac nedir yani artık farklı seyler düsünmeye baslıyorm para parayı ceker hesabı filan her ne kadar cogumuz 20 yasın üstünde olmamıza ragmen bu isi beceremiyorz Ahmetle ben anlasıyorm bi bakmısm Mehmet bot gitmis ortalık karısıyor daha yazılcak cok sey war ama az cok ana fikiri ortaya koydum benm gibi düsünmeyen arkadaslarda cıkar paraya ihtiyacı wardır bu ay net faturasını ödeyememis der saygı duyarm onada okuyan arkadaslara tesekkür edip degerli yorumlarını bizlerle paylasmalarnı isterim

Vice General Lord
    IIBc_U_CryII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    78
    Beğenme 
    469
    Beğenilme 
    180

Senin Bakış açın farklı bu oyunda TAMAMEN ARKADAYIM TAM DESTEK SANA ama bazıları içinde farklı bi bakış açısıyla oynuyorlar anlatmak istediklerini kimse kaideye almıyorsa sende onları KAİDEYE Alıp böyle konular açıp zahmete bile girmene gerek yok tek başına böyle işler zordur TOPLİCAKSIN oyunun belli başlı adamlarını KONUŞACAKSIN yoksa Sw düzene girmez işin zor olur sen açtıgın konularla kalırsın onlar okumadan tamam he der geçer.

ELİNE SAĞLIK BÖYLE DURUMLARI MİLLETE AÇIP SERVERE DÜZEN GETİRMEK İÇİN .
    _ESTEBAN_38 bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Captain
    Shivers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    13
    Beğenme 
    22
    Beğenilme 
    10

Konuya kesinlikle katılıyorum .şu oyunu para kazanmak için oynuyanlardan gram haz etmiyorum . 2 ay önce birbirlerine ana bacı düz giden adamlar çıkar meselesi olunca can ciğer oldular. Sorsan mutlaka bahaneleri vardır. yine thiefiz caveyi başlarına yıktık gelir kapıları gitti ya hemen thiefe donduler donsunler bakalım daha ne kadar donucekler. Yeni sistem keşke gelsede azcık zevk alsak şu oyundan
    _ESTEBAN_38 ve mesmest1 bunu beğendi.

Shivers
    NeverGiveUP

Üyeliği Durduruldu
    Konular 
    97
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

Alıntı IIBc_U_CryII Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin Bakış açın farklı bu oyunda TAMAMEN ARKADAYIM TAM DESTEK SANA ama bazıları içinde farklı bi bakış açısıyla oynuyorlar anlatmak istediklerini kimse kaideye almıyorsa sende onları KAİDEYE Alıp böyle konular açıp zahmete bile girmene gerek yok tek başına böyle işler zordur TOPLİCAKSIN oyunun belli başlı adamlarını KONUŞACAKSIN yoksa Sw düzene girmez işin zor olur sen açtıgın konularla kalırsın onlar okumadan tamam he der geçer.

ELİNE SAĞLIK BÖYLE DURUMLARI MİLLETE AÇIP SERVERE DÜZEN GETİRMEK İÇİN .
    yapmadıkmı snki onu cok sükür kmseyle sorunmz olmaz herkesle az yada cok bi muhabbetmz wardır oyunda kanlı bıcaklı dyeblcgmz adamları bile tsde topladm uzun uzun konustuk dedigm gibi bu is playerle olcak is degil orda herkes tamam diyor haklısındiyor uygulamaya gelince orda konusan onlar degilde kuzenleriydi sanki bak bi bard acmaya kim cesaret edebiliyor o sekilde yada bu sekilde bu konunun üstüne gidilmeli bi önlem alınmalı bu oyuna ben stres atmak icin giriyorm eglenmek icin giriyorm hazr dahada strese giriyorsn
    smhuqr bunu beğendi.

Captain
    Meggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    22
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    10

Tam destek..Ben ve arkadaşlarım sefa ile birlikte tekrar başladık.Eskiden çok eyleniyorduk bu swde.Ondan dolayı geri geldik.Şimdi ise 1 ay içinde sıkıldık.Saçma sapan insanlar, dinleri değişmiş artık Puta(Nheit,Selket,İsis,Anubus) tapıyor adamlar.Dicek bişey bulamıyorum.Sistem değiştirin job a yenilikler getirin.Rekabet caveden dışarı çıksın.Oyuna biraz hareket gelsin.
    Cengo bunu beğendi.
    Rakı yeni olsada kadeh hep eskiye kalkar...

Vice General Lord
    IIBc_U_CryII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    78
    Beğenme 
    469
    Beğenilme 
    180

Alıntı 3x3LanS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yapmadıkmı snki onu cok sükür kmseyle sorunmz olmaz herkesle az yada cok bi muhabbetmz wardır oyunda kanlı bıcaklı dyeblcgmz adamları bile tsde topladm uzun uzun konustuk dedigm gibi bu is playerle olcak is degil orda herkes tamam diyor haklısındiyor uygulamaya gelince orda konusan onlar degilde kuzenleriydi sanki bak bi bard acmaya kim cesaret edebiliyor o sekilde yada bu sekilde bu konunun üstüne gidilmeli bi önlem alınmalı bu oyuna ben stres atmak icin giriyorm eglenmek icin giriyorm hazr dahada strese giriyorsn

Evet Biliyorum yaptık çok yaptık ANLAŞILAN ARTIK Bu konular böyle player arasında olmicak yüksek mevkilerde kişilerle gm ile irtibata geçip ortak bir yol bulunup SERVERE UZUN ZAMANDAN BERİ GELMEYEN DÜZENİ KOYACAKLAR YOKSA DURUM Vahim.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Üyeliği Durduruldu
    smhuqr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    29
    Beğenme 
    293
    Beğenilme 
    63

Alıntı 3x3LanS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cook dogru diyorsun kardeşim carda boş boş dolanıyor insanyapcak bişi bulamıyor daada sıkılıyor bende baya eskiyim oyuna başladıgımdan beri toplasan 3 dres geldi gelende cok sacam sapan bi dires gecen birileri diyordu bunu hangi salak alıyor playerlere sunulması lazım geleck dresin cogunluk neyi secerse onun gelmesi lazım 1 2 ay oldu hala event sook yapılcak tek eylencemizdi oda yok cave desen tek gidilmiyor az saglam olcan hep giden guildde gitcn bu sefer yeni gelen guildler ezik kalıyor onların onu kapanıyor svde 5 6 guild gerisi fasa fiso unklerde bile rekabet yok var ama PARALI rekabet sen bekle 5 6 saat adam bi reverse kessin gitsin insan soguyor bi süre sonra unktende
    Cengo bunu beğendi.

Üyeliği Durduruldu
    Konular 
    97
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

bu yazacaklarm kesinlikle yanlıs anlasılmasın birseyleri begenmesem burda olmamzaten ama benim gibi burada zorunluluktan oynayan bura icin kötünün iyisi diyen sroyu bitirirsem bu swde bitirirm diyen onlarca yüzlerce adm wardır sattık carımızı baska denzlere yelken actk playerle knka diyen gmyide gördk kale sawasına katılan gmde gördk item satanıda coluk cock sw acıyor artk odin isini hakkıyla yapıyor gercekten tebrik ediyorm ben item satısı yok birilerini kayırma yok ama dahada oynanılabilr bir hale getirmek biz we onlarn elinde ortada bi yanlıs war herkes bunu görüyorsa bi sekilde cözüm bulunur
    smhuqr bunu beğendi.

General
    S1000RR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    48
    Beğenme 
    26
    Beğenilme 
    123

Alıntı bonucci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuya kesinlikle katılıyorum .şu oyunu para kazanmak için oynuyanlardan gram haz etmiyorum . 2 ay önce birbirlerine ana bacı düz giden adamlar çıkar meselesi olunca can ciğer oldular. Sorsan mutlaka bahaneleri vardır. yine thiefiz caveyi başlarına yıktık gelir kapıları gitti ya hemen thiefe donduler donsunler bakalım daha ne kadar donucekler. Yeni sistem keşke gelsede azcık zevk alsak şu oyundan

Thief olup başınıza Yıktık dıyorsun[5 -6 Guilde Karşı 2 Guildin bişey yapması mantık dışı Rekabet bunun neresın de? ] Cıkarı ıcın Birleştiler diyosun Ana Bacı Sövdükleri Halde diyorsun Lions Cs Dh zamanında Bu guilddlerde birbirine düz gidiyordu bunları gormezsınız işinize gelmez. Böle şeyler yazcagına forumdaki konuya Destek Wermen daha mantıklı bu konu bunun için Acılmadı.

Konuyu Gelince Güzel Konu Acmışın Yeni Sistem Gelmesi Güzel Olur Herşey Job Cave ibaret olmamalı Kayıp Dünya Drobları ARTIRILABİLİR Yada Medusa Gibi Rock Gibi Uniqlerin Sw'de Bi anlamı yok Ama Immortalty item Drob Eklenebilir Bölece Ordada Bi rekabet olur Herkez kesip düşürebilir
    _Hound_ ve Mriboo bunu beğendi.
    FlLOZOF
    S1000RR_

Üyeliği Durduruldu
    Konular 
    97
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

arkadaslar sizden ricam kisisel sorunlarınızı buraya dökmeyin konunun acılıs amacı oyundaki cirkin rekabeti kaldırp daha zewkli bi oyun istemekken sunu yapmanız cok sacma aslında islern bu boyutlara gelme sebebi birbnzle kanlı bıcaklı olmanız oyunu eglenmek icin oynamamınz rekabet ölürse sw ölür sawaslarda ble ateskes yapılır yaralılar ölüler toplanır siz hala birbrnze tas atıyorsunuz bırakın su siz biz olayını

Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş