Captain
    lordoski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    19
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    5

Standart Banlanma konusu hakkında !

Meraba öncelikle. Burda cidden bi sorun hakkında konuşucam. Lütfen direk Odin cevap yazabilirse çünkü ö.mesaj attığım halde meşgul olduğundan sanırım ilgisiz filan demiyorum yanlış anlaşılmasın cevap vermiyor hemde üzerinden 3 4 gün geçse bile. Cidden meşgul olduğunuz biliyorum ama lütfen bi ilgilenin bi kez. Açtığım tüm konular açıklama dahi yapılmadan Hayır denip kilitlendi. Bunda bari düzgün bi tartışıp en doğrusuna karar verelim.Benim 1 sene 7 ay önce felan belki daha fazla oyunda ban mevzusu oldu ki Charım banlanmadı. Burdaki forumdan hakaret dendi ki ben oyun yönetimine hakaret etmedim arkadaşım chardan bişey çalındığından benden korktuğu için bi hışımla yazmış öyle şeyleri. Fakat Hakaret şuymuş Oyun yönetiminden şikayetçi olduğunu ilgisizliği dile getirmiş. Sebebi de o dönemde çok fazla hırsızlık olması. Ya adaletsiz olması hakaret değil şikayettir hadi bunu geçtim forumda ban yiyorum konuda haklı olsam bile oyunda ki karakterim neden emeklere hiç bakılmadan direk banlanıyor ? Diğer açtığım konuda ki 1 sene önce artık bi sene oldu Odin açarmısın dedim Odin konunun altına daha 1 sene olmasına 7 ay var demişti.Sanki bu 1 sene sonra açılabilir izlenimi veriyor. Ümitlendirdi yani. Neyse artık ilgilenin lütfen konuları kilitlemek yerine açıklayın mesala. En azından bana açıklama fırsatı verin
    Konu lordoski tarafından (25.Mart.2014 Saat 03:35 ) değiştirilmiştir.

General Lord
    KingOfMuRDeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    63
    Beğenme 
    208
    Beğenilme 
    336

Senin şu charı çok merak ettim içinde ne gibi itemler var acaba
    B&C silkroad oynamıyor...
    #SuRBSilkroad'ıbırak
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    barbarapalvin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    201
    Beğenme 
    1017
    Beğenilme 
    1195

Nick neydi bro soylermisin.

1x1
    1x1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    General
    1x1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    29
    Beğenme 
    127
    Beğenilme 
    64

Gereklı Konuyu Ve Gereklı Mesajı Olusturdular Sızden Tekrar Mesaj atmanızı Ve Kendı Karakterınızın Adını Soylemenızı Istemıstı Bu Konuda Odın Tekrar Ozel Mesaj Ile Odın le Irtıbata Gecın Cevap Verecekdır.

İyi Oyunlar

X__AnqeL__X
    ImNoThErOo

Build: Warıor-Cleric

Job:TNT_HaRDCoR3

Captain
    lordoski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    19
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    5

Alıntı 1x1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gereklı Konuyu Ve Gereklı Mesajı Olusturdular Sızden Tekrar Mesaj atmanızı Ve Kendı Karakterınızın Adını Soylemenızı Istemıstı Bu Konuda Odın Tekrar Ozel Mesaj Ile Odın le Irtıbata Gecın Cevap Verecekdır.

İyi Oyunlar

X__AnqeL__X
    Charın adı xxRose idi. Charda +9 +10 set filan vardı l.a ama önemli olan bunlar değil en baştan başlamak istemiyorum emeğim sıfırlandı. Ayrıca sizin ne dediğinizide anlamadım. Odine mesaj attım fakat cevap gelmedi hala. Assasian zaten yardımcı oldu ama charın email bulduk ama banlı olduğunu söylemedi ben banı acıldı zannetmiştim. Neyse gerekli cevap konu kilitlenmeden verilirse savunmamı başka bi konuda yapmak yerine burdan yaparım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş