Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By maske4

Konu:küfür

Üyeliği Durduruldu
    maske4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Standart küfür

Sıkayet eden : Q7_OnLYou_Q7
    Sıkayet Edılen : X__AnqeL__X

PHP- Kodu:
    [ATTACH]6090[/ATTACH
    Ben küfür ederek ceza yiyorum ama oda orda etmiş onu cezalandırmıyosunuz adil bi oyun değil bu yaptıgınız yanlış lütfen gereken cezayı onada gösterin .. Yada ceza mı kaldırın benim. SAYGILAR!

M GM BANLAMANI ANLARIM AMA ORAYA İYİ DİKKAT ET İLK KÜFÜR EDEN X__ANGEL__X ONA NEDEN CEZA YOK SAÇMALIK DEĞİL Mİ BU ADİL DAVRANMIYORSUN HİÇ BANA BAN VERDİN ÇOÇUKLARIN ELİNDE MASKARA OLDUM OLDU MU ŞİMDİ MUTLUSUNDUR UMARIM SANA HAKKIM VR BUNU İYİ BİLİYORUM HAKKIMI DA HELAL ETMİYORUM BUNU BİLESİN ADAMLAR KRAL DİMİ ANLARA SÖZÜN GEÇMİYOR (((
    Konu maske4 tarafından (26.Mart.2014 Saat 05:22 ) değiştirilmiştir.
    C_7 bunu beğendi.

Üyeliği Durduruldu
    maske4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Standart küfür

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Sıkayet eden : Q7_OnLYou_Q7
    Sıkayet Edılen : X__AnqeL__X

TM GM BANLAMANI ANLARIM AMA ORAYA İYİ DİKKAT ET İLK KÜFÜR EDEN X__ANGEL__X ONA NEDEN CEZA YOK SAÇMALIK DEĞİL Mİ BU ADİL DAVRANMIYORSUN HİÇ BANA BAN VERDİN ÇOÇUKLARIN ELİNDE MASKARA OLDUM OLDU MU ŞİMDİ MUTLUSUNDUR UMARIM SANA HAKKIM VR BUNU İYİ BİLİYORUM HAKKIMI DA HELAL ETMİYORUM BUNU BİLESİN ADAMLAR KRAL DİMİ ANLARA SÖZÜN GEÇMİYOR ((((

Eski JollyGame Yöneticisi
    Assassin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    110
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    843

Herhangi bir adilsiz durum göremiyorum. Konu açmak yerine oyun kurallarını okusaydınız ne demek istediğimi anlayacaktınız. Oyun kurallarını gözden geçirin. Oyunumuz'da kim oyun kurallarını uymazsa biz cezalandırırız ister oyunun en sağlam ve güçlü adamı olsun, ister hergün silk yükleyen biri olsun. Araştırma yaparsanız göreceksiniz bu zaman'a kadar böyle kaç kişiyi cezalandırdık.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş