Beğeni Ağacı12Beğeniler

Konu:Chat Ban Konusu

HazaRHan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    HazaRHan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    64
    Beğenme 
    133
    Beğenilme 
    154

Standart Chat Ban Konusu

Sayın GM-MG size nacizane düşüncelerimi söylemek istiyorum bende 3-4 gün önce chat ban yedim ve size konumda düşüncelerimi dile getirdim ancak bi faydası olmadı size akıl vermek benim haddime değil ama biraz beyin fırtınası yaparsak farklı beyinler sizlere daha akılcı fikirler verebilir.Ben normalde küfür etmem ve şuanda charım chat banlı bu ilk ve son olacak diyebilirim size.Ama bir player olarak sıkıntılarımı söylemek istiyorum belkide bu şekilde bu durumdan yakınan arkadaşlarımında sesi olmuş olurum.
    Chat ban olayı güzel böyle bir uygulamaya karşı değilim,bsilkroad mmorpg oyunu olduğu için her çeşit insan var yaş olarakda,huy olarakda.Serverde bu chat ban olayını kendilerine eğlence edinmiş kişiler var malesef.Normalde ağzına küfür almayan,temiz bir oyun oynamaya çalışan playerleri bile buna mecbur eder olmuşlar ve insanların oyun zevkini düşürmek,onları oyunda chat ban yedirtmek yani bir hafta boyunca Yürüyen Ölüye çevirmeyi kendilerinin malesef oyun amacı olmuş.Yaptığınız chat ban uygulamasında size sormak isterim ki karşı tarafa bakılmaksızın 8'de 8 küfür eden player mi suçlu?Önceki konumda arkadaşı sabırla defalarca uyardım demiştim sizde bana cevap olarak küfür etmek yerine farklı yollar bulabilirdiniz demiştiniz size sormak isterim sizin başınıza böyle bir olay gelse ve sizi uyarmanıza rağmen sürekli taciz eden bi şahsa küfür etmek yerine hangi yolları uygulardınız? Bizlere örnek verirseniz memnun olurum.Lütfen bu yazdıklarımı dikkatle okuyup,bizlere bir kaç dakika ayırarak açıklayıcı,kapsamlı bir cevap verirseniz çok mutlu olurum.Nacizane düşüncelerimi okuduğunuz ve cevapladığınız/cevaplayacağınız için teşekkür ederim.Fikirlerinizi bekliyorum.
    Konu HazaRHan tarafından (27.Mart.2014 Saat 14:19 ) değiştirilmiştir.
    Zeus___RA bunu beğendi.

KingOfMuRDeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    KingOfMuRDeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    63
    Beğenme 
    208
    Beğenilme 
    336

Çok uzun yazıyorsunuz ya bu ne içini döker gibi okumak bile 5 dk sını alıyor insanın
    B&C silkroad oynamıyor...
    #SuRBSilkroad'ıbırak
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    64
    Beğenme 
    133
    Beğenilme 
    154

Ben bu konudan rahatsız olduğum için kendimi farklı açılardan anlatmak istedim ki,değerli yöneticilerimiz bu olaya bir çözüm bulsun konuyu bir kere açalım tekrar tekrar uğraşmayalım.Bu konu sizleri bizleri ilgilendiriyor arkadaşlar hepimizin hakkı güzel bir oyun.Okuduğun için teşekkür ederim.

barbarapalvin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    barbarapalvin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    202
    Beğenme 
    1019
    Beğenilme 
    1208

Bu ne la nacizne nacizane az sert ol ogliim. Giderli ol az.

Durum 
    Konular 
    63
    Beğenme 
    208
    Beğenilme 
    336

Dİyelim size bır sıkıntı çıkarttı dayanamadınız küfür ettiniz . Şimdi neden küfür ettiğinizi asla açıklıyamazsınız kanıt olarak . Yazışmalar takip de edilemez SS almak dışında . Yani ne olursa olsun ille dayanamıyorsan da bari özelden yaz . Özelden ban vermemelerinin sebebini de biliyorsun dur . Chat block olayı var . Ama all dan yazılanı mecburen görüyorsun buda ceza gerektiriyor . Ayrıca bu kişi ( SuR dışında ) ne kadar hak ediyor da olsa es geçilebilmeli . Pvp de sana mı karışıyor , dön başka yere git . PK mı oldu olsun onun çekeceği bir sıkıntı sen tekrar kalkar başka yere gidersin . Geceleri pt ne mi ks attı , pk oldu . Olsun kaç kez tekrarlıyabilecek ki ? Küfür mü etti sana uzaklaş mekandan cevap bile verme atışmaya girmeye değmez . Özelden mi yazacak Chat block uygula . Kara listene ekle hiçbi alış veriş yapma o kişi ile . Yardımın hiç dokunmasın . Tanıdığın herkese tembihle bu kişi böle böle ( hatrının olduğu ) . İnan herkes bu yönlü düşünse bence çok daha güzel olur.
    #SuRBSilkroad'ıbırak

Durum 
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    64
    Beğenme 
    133
    Beğenilme 
    154

Giderek konu dışına sapıyoruz malesef.Biraz mektup havasında olduğunu söylemek yalan olmaz aslında.İplerin kimin elinde olduğuna bakarsak benim yazdıklarım nacizade bir fikirden öteye geçemez.

Durum 
    Konular 
    63
    Beğenme 
    208
    Beğenilme 
    336

Alıntı barbarapalvin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ne la nacizne nacizane az sert ol ogliim. Giderli ol az.
    İpi kopmuş arkadaş naparsın
    #SuRBSilkroad'ıbırak

Durum 
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    64
    Beğenme 
    133
    Beğenilme 
    154

Dedikleriniz gayet mantıklı ama benim demek istediğim bu uygulamanın tabiri caizse bokunu çıkartan kişiler var,ne tür yöntemler olursa olsun küfür edenin chat block yiyip olayda %100 suçlu olanın götünü devirip yatması bana pek mantıklı gelmiyor,farklı bir yöntem belirlenmeli bu benim düşüncem.

Durum 
    Konular 
    63
    Beğenme 
    208
    Beğenilme 
    336

Farklı bir yöntemi ufak da olsa kafanızdan uyarlayıp bir sunun bakalım eksileri artıları tartışılır. Ben düşünüyorum mesela ama çok fazla suistimal edilecek yönleri oluyor. Yada çıkmaza girdiği noktalar .
    #SuRBSilkroad'ıbırak

Durum 
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    64
    Beğenme 
    133
    Beğenilme 
    154

Benim konuyu açma sebebimin tam üstüne bastınız,hep beraber yöneticilerde dahil bu konuyu tartışabilir ve kanımca yanlış olan yönlerden dönebiliriz.Siz söyleyin düşüncelerinizi duymak isterim,suistimal edecek kişilerde karşı playerlerin ceza almasını amaç edinen yani bu sorunun çıkmasını sağlayan mihenk taşları olacakdır zaten.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş