efsane1180 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    efsane1180 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    4
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Angry Dolandırıcılık

GM benim oyundaki nickim TR_CASUS_46 STAL_BABA2 adında biri 50b ve 4tane +9 item 1tane +10item 4glo 8 hızlı retun aldı bana dres satıcaktı arabian bunların karşılığı ama itemleri önden aldı kafalığı 50b ye koydu aldım kaçtı ve oyundakii gerçek çarının adı maskottt imiş 18tane global attım herkez o maskott dedi olay geçe saat 1:30sıralarında oldu gereğinin yapılmasını arz ederim arabian kafalık ben de seti maskotta gördüm gözlerimle hatta yüzsüz kafalığı satın almayaa bile çalıştı benden ben aylık 1500 silk atan biri olarak oyunu bırakmayı düşünüyorum eger sorunum çözülmezse

Bahaneler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Bahaneler isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Gm mi dedi sana itemleri ver dresi sonra al diye.Sana 20 tane resmi aracı seçmişler böle işlerde onları kullan diye sonra gm bu işi çözmesse oyunu bırakacam diyosun hadi işine bak.

efsane1180 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    efsane1180 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    4
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

ii dostum ben işime bakarım yapamıcaksınız neden sorunlarınızı bildiriniz diyorsunuz madem ağır mesuliyet var bırakın bu işi dolandırıcılık yapanı tl ile item satanı sölein diyorsunuz söylüyoruz ama sonuç neden yok tmm hatanın %51 bnm olabilir hatta %90ı olsun ama adaleti birilerinin sağlaması lazım önemli olan çalınan malın miktarı deil oyundaki sahtekarların çokluğu birazdaha katı olsanız böyle olamaz diye düşünüyorum ama bırakma konusunda ciddiyim sadece mallarım çalındı die bırakmıyorum çok kalitesiz insanlar var oyunda ailemin yanında oynayamaz oldum bu oyunu okadar küfür var ki .... varda var yani..

Eski JollyGame Yöneticisi
    Assassin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Assassin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    110
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    843

Bu konuda yapabilecek birşey yok hata sizin. Bu gibi durumlarda Resmi aracıları kullanmanız gerekiyordu.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş