RideOrDie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RideOrDie isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    22
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    13

Standart Çalıntı power 2h.

Şikayet eden: _RideorDie_
    Şikayet edilen: __zCrawL__

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

27.06.2014 tarihinde 12:15 civarında birinden 435b karşılığında power 2h silah aldım. Saat 16 civarında stalıma __zCrawL__ adlı şahıs gelip "bu silah çalıntı, bunu sen çaldın" diyerek bana ağıt yakmıştır. Bu benim adımı karalamaktan başka bir şey değildir. Bu arkadaşla daha önceden geçmişim var. VVhistle adında bir karakterle oynarken bana pvp yaptırmamaya and içmiş bir şahıstır. Benim dileğim gerekli logların(veya her nasıl öğrenilebiliyorsa) incelenmesidir. Ben bu oyundaki her goldumu şerefimle kazanmış biriyim. Benim ismimin bu şartlar altında ağza alınması beni cidden çok üzdü. Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim. Bu __zCrawL__ denen arkadaşın ceza almayacağını biliyorum. Kendi yaptığı hatayı bana yüklemek istiyor. Buradan onun ne kadar "KARAKTERSİZ" olduğunu size göstermeye çalıştım. Onun çalıntı silahını ben "bilgim dahilinde olmayarak" satın almışsam bu benim suçum değildir. Arkadaşı fotoğraflarda görüldüğü gibi. Ts'ye de çağırdım fakat sorunu çözmek için tek bir adım bile atmıyor. Ben daha başka yardımcı olamam bunun gibisine.

Silahı 435bye satın aldığım kişinin adı sanırım şu fotoğraftaki "dsfasdfasdfa". Hatırladığım kadarıyla karakter ismi bunun gibi bir şeydi yani saçma sapan rastgele bir isim konmuştu. Belki size yardımcı olur bu bilgi. Kolay gelsin, İyi forumlar

Konu RideOrDie tarafından (27.Haziran.2014 Saat 17:34 ) değiştirilmiştir. Sebep: ...

Eski JollyGame Yöneticisi
    Assassin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Assassin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    110
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    843

Ceza gerektiren bir durum göremiyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş