Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı1Beğeniler

Konu:WARLOCK buildi hakkında bir talep

PixeI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    PixeI isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    19
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    5

Standart WARLOCK buildi hakkında bir talep

SAYIN GM

bu bir şikayet yazısıdır umarım ciddiye alırsınız
    sorunumuz warlock buildindeki skillerin gücünün azalmasıyla ilgili

Bsilkroad gibi saygın bi sw de warlock gibi önemli bir buildin neden bu kadar düşürüldüğünü anlamıyoruz buna nazaran warlockların düşürüldüğü gibi CH charlarında özellikleri arttırıldı ve warlocklar tamamen önemsiz bi builde dönüştü.

Kendi seviyemizdeki her türlü EU ve CH krkterlere rahatlıkla yatar duruma geldik.

sizden ricamız WARLOCK buildine gerekli önemi geri wermenizdir
    veremicekseniz CH karekterlerinin özelliklerini eski haline getirmenizdir.

NOT: BAHAMUT sw'sinde en eski warlock charıyım herkez bilir bunca zaman bunları söz konusu etmedim ama artık herkez eşit seviyeye geldi item bakımından artık buildimin özelliklerinden tamamen yararlanmak istiyorum.

DÜŞÜNCEMİ SADECE "HAKLI" BULAN ARKADAŞLAR

KATILIYORUM yazarak yardımcı ola bilirse sayın gm e gereken talebi arz etmiş oluruz

nebilimJD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    nebilimJD isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Kesinlikle .
    Warlock buildi oyunda büyük farklar yaratabilcek bir build.Ama arkaplana atılmış nedense.Kullanması kolay olmayan herkesin kullanamadıgı bi build birde el çabuklugu vs. gerektiriyor.
    Sw ye ilk geldigimde açtigim ilk çar warlock olmustu ama büyük bi hayal kırıklıgı yasadım .
    %100 destekliyorum.

ozy71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ozy71 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    78
    Beğenme 
    71
    Beğenilme 
    84

bu konuda kesinlikle katılıyorum.

bi kere çin çarlarının güçlenmesi çok anlamsız olmuş, öyle bowlar biliyorum ki, öyle nukerler biliyorum ki, sw de hiçbir eu hiçbir warlock başa çıkamaz. önemli olan set ve elindekidir. wizard çok ama çok güçsüz ama biz bir talepte bulunmuyoruz ! herhangi bir force blade, üstü süper olan bir wizardı yatırabiliyor. bu karakterlerin özelliğiyle ilgili, oynanırsa kesinlikle oyunun tadı kalmaz.

Love_Prince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Love_Prince isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    41
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    5

Bencede haklı ben wizard olmama rağmen gözüme çarpmıyor değil.
    Dike_
    The_Guardian

xxmemoxx60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    xxmemoxx60 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    8
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    1

swde warloc buildı yok denecek kadar az sanırım bu yüzden wsde warloc adam ne yapsın stun w.s yedıremeyınce heal basma gıbı bır sansıda yok yanı her halukarda warlocu silmişsiniz swden orjınal warlocu gerı getirinn ws yi salladık unıgelerde yemıyor zehır yese bile nadıren
    Konu xxmemoxx60 tarafından (12.Ekim.2012 Saat 02:34 ) değiştirilmiştir.

eray5454 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    eray5454 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    25
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    10

vallahi warlock değilim ama eskıden warlocklara vuramaz iken şimdi çatır çatır kesiyom biraz kötü olmus arkadaşa warlock charını bıraktırdım bu yüzden gm gereğini yapacaktır umarım
    Justice__
    IIFoonDeePII
    The_Guardian

Miklagaard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Miklagaard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    10
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    25

warlock cleric olarak ben de destekliyorum. ayrıcalık değil olması gerekeni istiyoruz.

3x3LanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    3x3LanS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    96
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

beyler sizi anlıyorum ama bu durumdan sikayetci olan kücük bi grupsunuz yaklasık 7 aydır bu swdeym bsronun yapmıs oldugu her türlü yenilik yerindedir ama empati kuramıyorsunuz. Diyeceksinz asıl sen kuramıyorsn haklısınız kısmende olsa biraz haksızlıga ugramıssnz yani buildiniz fakat warlocklar baska bi swde bu kadar etkili degil tamam dediginz olsn m bottaki bugu getirsinler sadece stunla adam kesmeye calısın. İste bsro hep dengelemeye calısmıstr bence su anki durum gayet iyi hic bi swde bu kadar fazla ch carı yoktur bana göre bu swde warlock ile force yer degismis durumda we gayet hos. Diyorsunuz biz farklı bise istemiyoruz olması gerekeni istiyoruz tamam anlıyorum o zaman exhange buguda tekrar serbest olsun cnkü oda oyunun aslında war we herhngi bi program filan degil dedigim gibi oyunun dogasında olan birsey. Bunu neden dedm tekrar gelsin diye degil altını cizerek söylüyorum oyundaki 12. madde sadece we sadece benim yaptıklarım sonucu kurallara eklenmistir ilk basta hosnut olmasamda zamanla hak werdim yaptıkları seye cünkü bugu kullanan sayılı kisileriz fakat buga maruz kalan yüzlerce kisi. 7 aydır bu swdeym bu bazı yeniliklr yapılmadan önce swdeki her 2 buildden 1 isi warlock daggerdi we o kadar sıkıcı olmustuki ben emek weriyorm para weriyorm güzel bi set yapıyorum paramla premi alıyorm dewilimi alıyorum oyuna 1 hafta önce baslamıs warlock rogue gelmis beni kesiyor ben hırs yapıp immortaly set yapıyorum oyundaki en iyi seti yapıyorum o set warlock daggerden 100 k yiyor adaletmi bu degil bu tkrar diyorum bu durumdan sikayetci olan kücük bi grupsunuz ben artk sisteminde degismeyeceginden eminim cünkü yapılan yenilikler bsronun farkını ortaya koymus we belli bi kalıba oturmustur

xxmemoxx60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    xxmemoxx60 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    8
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    1

Alıntı 3x3LanS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler sizi anlıyorum ama bu durumdan sikayetci olan kücük bi grupsunuz yaklasık 7 aydır bu swdeym bsronun yapmıs oldugu her türlü yenilik yerindedir ama empati kuramıyorsunuz. Diyeceksinz asıl sen kuramıyorsn haklısınız kısmende olsa biraz haksızlıga ugramıssnz yani buildiniz fakat warlocklar baska bi swde bu kadar etkili degil tamam dediginz olsn m bottaki bugu getirsinler sadece stunla adam kesmeye calısın. İste bsro hep dengelemeye calısmıstr bence su anki durum gayet iyi hic bi swde bu kadar fazla ch carı yoktur bana göre bu swde warlock ile force yer degismis durumda we gayet hos. Diyorsunuz biz farklı bise istemiyoruz olması gerekeni istiyoruz tamam anlıyorum o zaman exhange buguda tekrar serbest olsun cnkü oda oyunun aslında war we herhngi bi program filan degil dedigim gibi oyunun dogasında olan birsey. Bunu neden dedm tekrar gelsin diye degil altını cizerek söylüyorum oyundaki 12. madde sadece we sadece benim yaptıklarım sonucu kurallara eklenmistir ilk basta hosnut olmasamda zamanla hak werdim yaptıkları seye cünkü bugu kullanan sayılı kisileriz fakat buga maruz kalan yüzlerce kisi. 7 aydır bu swdeym bu bazı yeniliklr yapılmadan önce swdeki her 2 buildden 1 isi warlock daggerdi we o kadar sıkıcı olmustuki ben emek weriyorm para weriyorm güzel bi set yapıyorum paramla premi alıyorm dewilimi alıyorum oyuna 1 hafta önce baslamıs warlock rogue gelmis beni kesiyor ben hırs yapıp immortaly set yapıyorum oyundaki en iyi seti yapıyorum o set warlock daggerden 100 k yiyor adaletmi bu degil bu tkrar diyorum bu durumdan sikayetci olan kücük bi grupsunuz ben artk sisteminde degismeyeceginden eminim cünkü yapılan yenilikler bsronun farkını ortaya koymus we belli bi kalıba oturmustur
    oyundakı dengeyi saglamak içn build silmekle olacaksa kı saçma olsun eyw warıordakı ıronlar clerıcktekı bleste gıtsın onlarda dengeyi bozucu önemli etkenler bu arada oyunu kuran joymax o dengeyı saglamak içn eu dan bıseyler silmek yerıne force kısmına bısıler eklıyor denge böle saglanmalı bişileri yok saymakla denge kurulmaz .

WhatAPity[OneLastKiss] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    WhatAPity[OneLastKiss] isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    169
    Beğenme 
    140
    Beğenilme 
    431

Alıntı xxmemoxx60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oyundakı dengeyi saglamak içn build silmekle olacaksa kı saçma olsun eyw warıordakı ıronlar clerıcktekı bleste gıtsın onlarda dengeyi bozucu önemli etkenler bu arada oyunu kuran joymax o dengeyı saglamak içn eu dan bıseyler silmek yerıne force kısmına bısıler eklıyor denge böle saglanmalı bişileri yok saymakla denge kurulmaz .
    Öncelikle build silmek diye bir şey yok. Oyuna emek bile harcamadan bir yere gelebilecek bir yapılandırmadır warlock-rogue adam alıyor npc seti immortality setli adamı rahat yatırıyor, karşıdaki adamın onca emeğine rağmen.
    Diğer yandan bu yenilik sadece ch yapılandırmalar için değil diğer eu yapılandırmalar içinde eklendi sonuçta her iki tarafta türlü debuffları vs. yiyebiliyor.
    Biliyorsunuzki oyunun en başında bunların hiç biri yoktu dilerseniz geri dönelim; Pill bugunuda yeniden yapalım (Sonuçta bu konuda yalvaran yine sizdiniz) , exchange buguda serbest kılalım oldu olacak zombi reside en baştaki %lerle geri çekelim.

Kısacası 110 cap emek serverdar gidersin botla değil birbirinden farklı arkadaşlarınla job templeye set hazırlarsın. Eğerki oyunda warlock ilk baştaki gibi olsaydı neden milletin 110 cap oynamadığını anlardınız. Belki şuanda bu server bile olmazdı çünkü warlock serverın en iyi yapılandırmasıdır daha da iyisi yoktur bundan her insana gına gelmiştir. Bu serverda da farklı bir deneyim yaşamak sizler için bence daha iyi olacaktır.

Warlock güçsüz geldiyse gidin arkadaş başka yapılandırmamı yok
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş