shake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    shake isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    25
    Beğenilme 
    21

Thumbs down FmY___ ye açılan fake şikayet hakkında

hangi art niyetli yaptı bunu bilmiyorum ama açılan şikayet kesinlikle sahtedir.. biz şurada oyunumuzun son 5-6 günü iken neden millete ana bacı kayalım anlamış da değilim.. işte ss lerle kanıt:

şikayet eden kişinin photoshop u:
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

görülüyor ki arkadaş photoshop yapmayı pek becerememiş, sahte hazırladığı nick ve silaha dikkat ederseniz nick tamamiyle alıntı ve direk ss e yapıştırılmış, normalde nick in arkasında silahın görünmesi yani nick in transparan olması gerekiyor.. ben bu nickli arkadaşı buldum ve olayı anlattım böyle birşey yapmadığını forumda üyeliği dahi olmadığını dile getirdi ve yan çarına girdi, bu da benim ss im:
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

ve yine dikkat ederseniz bu çarın karakteri farklı, yani aynı skin değil artık nasıl anlarsanız, şikayet eden kişinin aldığı ss de kahverengi saçlı bir char görüyoruz ama bu öyle değil, her ne kadar değiştirlebilir olsa da elindeki silah da farklı.. yani uzun lafın kısası bu yapılan hatanın düzeltilmesi için gereğinin yapılmasını istiyorum umarım duyarlı bi şekilde geri dönüt alırız..

ayrıca açılan şikayette tarih ve saat bile yazılmamış biz boşuna mı ss alırken tarih saat yazıyoruz? şikayet şablona uygun bile değildi halbuki.. şikayet link: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Müdavim Üye
    Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ragnarok isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    337
    Beğenme 
    658
    Beğenilme 
    1496

Lutfen sikayet sablonuna uygun sekilse duzenleyiniz.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    25
    Beğenilme 
    21

bakın belki de daha konuyu okumadan belki de şablona uygun konu açın demişsiniz, bir okuyun lütfen.. şikayet eden: Perseph , FmY___ ama şikayet edileni biz de bilmiyoruz ve yapılan hatanın giderilmesini istiyoruz.. açık oldu mu?

Mehmet Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Mehmet Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    51
    Beğenme 
    180
    Beğenilme 
    84

Fotoyu dikkatli yanastirin FrnY oldugu belli oluyor
    İnsan vardır zamanı kendi hesabına yontar, insan da vardır bir yaşam boyu zaman onu yontar ..!

Nick:Real_Turk

FmY__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FmY__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    64
    Beğenme 
    380
    Beğenilme 
    419

GM banı haftaya açarsınız inşallah artık oyundan soğuttunuz haksız yere bırakma aşamasına geldim ne desem boş
    Lawyer Of Future

merdaneci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    merdaneci isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    20
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    2

Açılır bu şekilde her dakika konular açarak bir sonuç elde edemezsin ve bu usluolarla yok birakicam edicem seklinde konuşmalarla bir yere varamazsun.Hesabin incelinelecek dediler GM Asgard incelediği takdirde eğer bir sıkıntı varsa halleder zaten.

FmY__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FmY__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    64
    Beğenme 
    380
    Beğenilme 
    419

Alıntı merdaneci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açılır bu şekilde her dakika konular açarak bir sonuç elde edemezsin ve bu usluolarla yok birakicam edicem seklinde konuşmalarla bir yere varamazsun.Hesabin incelinelecek dediler GM Asgard incelediği takdirde eğer bir sıkıntı varsa halleder zaten.
    saat 10 da incelenecek dedı kardeşim bilip bilmeden konuşma akşam oldu şuan 0 hatam oldugu halde ceza çekıyorum sen bılıyo musun 2 tane konu açmışım sureklı konu mu oldu bu ? yaglamayı bırak işine dön
    Lawyer Of Future

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    20
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    2

Şo konuşma tarzına bak yağlama falan filan ne biçim bir insansın sen seni medenice uyardım ama bu kekoca tavrın yuuznden sen cok daha ban yersin bu sergilediğin tavır tam bir karaktersizlik örneği .AYRICA BEN SENIN KARDESIN FALAN DEGILIM HITAP SEKLINI DUZELT .

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    25
    Beğenilme 
    21

Alıntı merdaneci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şo konuşma tarzına bak yağlama falan filan ne biçim bir insansın sen seni medenice uyardım ama bu kekoca tavrın yuuznden sen cok daha ban yersin bu sergilediğin tavır tam bir karaktersizlik örneği .AYRICA BEN SENIN KARDESIN FALAN DEGILIM HITAP SEKLINI DUZELT .
    bu nedir şimdi? adam durduk yere chat ban yedi etmediği küfürden dolayı.. bu şekilde giderse de çok ban yemez çok ban attırır anlaşıldı mı? yangına körükle gitme bu olayda haksızlık var..

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    20
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    2

Benim bir önceki yazımı okurmusun! Ben bir önceki yazımda SSler montaj degıl demedım.Zaten herşey ortada ben sadece kendısınden sabırlı olmasını ıstedım.O da bana yaglama tarzı konusmaya basladı.Yanı olayda hemfıkırız ama bu FmY___ N,n bu uslupla bana ve yonetıme karşı tepkı vermesını gerektırmez.OLAYDA BIR YANLISLIK VARSA ZATEN ASGARD VEYA ODIN HALLEDECEKTIR BUGUN HALLETMEZ ISE YARIN HALLEDER.HERKESE EŞİT DAVRANILIYOR BU OYUNDA

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş