calmzone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    calmzone isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart K4NiJE - METEPOT

Konu: (Küfür / Hakaret / SUÇ)

Olayın gerçekleştiği tarih ve saat: (28.08.2015 14:00 - 17:30 aralığında sanırım)

Şikayetçi olunan kişi:

Metepot

Merhaba,

Yani karaktersizlik mi desem, çocukluk mu, ana avrat küfür etmemi, geri vites mi artık siz karar verirsiniz

Konuya Gelecek olursak;

Arkadaş beni 90den 106'ya kastı 1 hafta gibi bir süre önce ve guildine girdim, dün ve bugün 101lerde bir spotta sp farmlarken "ben buradayken" geldi ve bota bıraktı, PM atmama ve guilden yazmama rağmen cevap vermedi eyvallah dedik, diğer gün tekrar aynı olay yaşandı ve ben bunun üzerine guildden çıktım, sanırım gm'nin kendisine ks attığı bir guildde kimsenin işi olmaz, bugün gelip "neden guildden çıktın" dediğinde, ks attığını ve bu yüzden çıktığımı belirttim bunun üzerine sanki spotu parsellemiş ve kendisine aitmiş gibi küfür&hakaret etmeye başladı ardından ks partysi toplayarak ks atmaya reaksiyon alamayınca buff karakterlerimi kesmeye ve son olarak benden gerekli tepkiyi alamayınca ergen genleri iyice çıldırmış olacak ki sıkıldı ve bu seferde adres & telefon ver demeye başladı devamı aşağıdaki sslerde

Mete kardeşim alt tarafı bir oyun oynuyorsun, bu oyun için insanların ailesine hakaret etme [Haklı olsanda ki değilsin!], Yaşın kaç bilmiyorum ki şu hareketlerinden tahmini olarak küçük olduğun anlaşılıyor, küçük olman suç değil hepimiz olduk fakat bu kadar saygısızlık ve çirkin karaktere sahip olmak ilerde sana hayatında zorluklar yaşatır.

Bu arada yalan söylemekte hiç hoş bir şey değil..
    ,,

Ve bu mesajım yönetime;
    Kişisel bilgilerim sizin platformunuz (oyununuz üzerinden paylaşıldı) ve her gün aynı postu tekrar atacağını belirtti, gerekli ceza "metapot" adlı kullanıcıya verilmez, telefon numaramı yayınlamaya devam eder; kişisel telefonumdan bu sebepten ötürü OYUNCULARINIZ tarafından taciz edilirsem,

MADDE 125. - (1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden ya da yakıştırmalarda bulunmak veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.
    MADDE 136.– Bu madde hükmü ile hukuka uygun olarak kaydedilmiş olsun veya olmasın, kişisel verileri hukuka aykırı olarak başkalarına vermek, yaymak veya ele geçirmek, bağımsız bir suç olarak tanımlanmıştır.

Yukarıda belirttiğim Anayasada yer alan maddelere dayanarak, Anayasayı çiğneyen olgulara (bilgilerimin hukuka aykırı bir şekilde paylaşılması)na göz yumduğunuz için Şirketiniz & Firmanız'a ve Metepot adlı Şahıs'a yukarıdaki maddeleri direk ihlal ettiği için dava açacağım.

kolay gelsin, iyi oyunlar

Ailenin verdiği (veremediği), terbiyeye yazık
    Bu arada aramanı 4 gözle bekliyorum, olurda o cesareti bulabilirsen kendinde veya "TL" falan varsa..
    Konu calmzone tarafından (28.Ağustos.2015 Saat 18:19 ) değiştirilmiştir.

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    842
    Beğenme 
    537
    Beğenilme 
    9136

Cezalandırıldı.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş