ulas35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ulas35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Exclamation herkes bu başlığa gelsin.

Ben Society. Bilen bilir. Bugüne kadar ne kimseyle problemim oldu serverde, ne bi olayım. Arkadaşlıklar kurduk, çok iyi çocuklarla tanıştık. geçen yıl başladık bu servera kuzenlerle. ilk başladığım günü hatırlar gibiyim. İyi kötü bi çar kastım. Dagger warlock bi 110 yaptık. Bi ince de sağlamdık. Power a girdik herşey tamam. ben hayatımda yemediğim ihaneti bu oyunda yedim. Tek kanıtım Allah'tır. Tek şahidim de. Çarımı Auromith soymuştur. Hani şu yakın arkadaş bildiğim Auromith.. gece bu egy swordu falan yaktı. Jangana falan gittik + basması için. Dönüşte dedi ki, " kanka bakale + basmada iyi misin ". ben de şanslıyımdır dedim. ulaş sana güveniyorum zaten şifremi vercem gir benim çara sen bas dedi. tamam halil dedim. sen de bana şifreni ver dedi boş kalmıyım yanında geliyim. tamam halil dedim. arkadaşız ya hani (!). şifreleri verdik hadi çık dedim ben çıktım onun çarı yazdım oyunda diye gösterdi. arkadaşız ama içten içe şüphelendim. girdim tekrar society ye. Allahtan ondan önce yazmışım. halil dedim niye çıkmadın. "kanka tam çıkıyodum loader hata verdi onla uğraştım çıkıyom şimdi" dedi. tamam dedim çıktım onun çarı denedim yine açılmadı. yine şüphelendim ve tekrar society ye girmeye çalıştığımda kendi çarımın da oyunda olduğunu öğrendim. dedim aha korktuğum başıma geliyo galiba ama hala aklımda şu var: olum halil yapmaz lan.. yan çara girdim, QueenwiZzarD. halile yazdım yani kendi çarıma. halil çık çardan gircem diye. cevap yok. 10 dk yazdım cevap yok. faceden mesaj attım ertesi gün, cevap yok. çara bi girdim, bomboş olarak hotandaydı.. O kadar el emeği göz nuru Society yok oldu bildiğin.. ertesi gün konu açtım, evde internet kesildi. O konuyu açınca da Auromith ve saz arkadaşları dolaşıyodu başlıkta. hepsi halile destek veriyodu falan. .hadi şimdilik sizsiniz de bunun bi de kul hakkı var öbür tarafı var. Tekrar yine söylüyorum hakkım itemlerimi çalıp dağıtanlara haramdır. Şimdi gm ye tek diyeceğim. Bu olayı çözüp itemlerimi bulamadıysan ya yenilerini ver ya da serveri bırakıyım başka pvp lere geçiyim. Odin senden ricam bul hallet şu işi bu servera çok alışmıştım. İyi arkadaşlarım var. cevabını bekliyorum

NighTmaaarE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    NighTmaaarE isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    8
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    4

isim sahtekarlıgı kurbanı olma şansın yuksek Halil oyle bir adam değildir kendıysle muhabbetım uzun zamandır vardır . bir oyun için boyle seyler yapcagını hiç ama hiç sanmıyorum açıkcası. Auromith ismine benzer bir isimle senı kandırmıs olma sansları varmı ?

09K
    09K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    09K isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    2
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    1

Niye veriyorsun ki guvenmedigin ya da gercek hayatta ulasamayacagin adama sifreni? Acsin yeni bi char gelsin jangan'a, itemi basacak olan sensin. Onun senin charina girme zorunlulugu yok. Hata sende bana kalirsa.

Durum 
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alıntı NighTmaaarE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    isim sahtekarlıgı kurbanı olma şansın yuksek Halil oyle bir adam değildir kendıysle muhabbetım uzun zamandır vardır . bir oyun için boyle seyler yapcagını hiç ama hiç sanmıyorum açıkcası. Auromith ismine benzer bir isimle senı kandırmıs olma sansları varmı ?
    hayır be kardeşim ben de uzun zamandır tanıyorum ama Auromith

Durum 
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alıntı 09K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye veriyorsun ki guvenmedigin ya da gercek hayatta ulasamayacagin adama sifreni? Acsin yeni bi char gelsin jangan'a, itemi basacak olan sensin. Onun senin charina girme zorunlulugu yok. Hata sende bana kalirsa.
    adam çalıyo hata bende ? nasreddin hocanın fıkrası gibi oldu. Yahu bana böyle diyosunuz da hırsızın hiç mi kabahatı yok. Bu düpedüz dolandırıcılık

09K
    Durum 
    Konular 
    2
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    1

Iyi diyorsun da gmnin insafina kaliyorsun sen su an sadece. Gm isterse bakacak bakmazsa sen avcunu yalican. Hirsizin kabahati tabi ki var da en buyuk hata senin.

Durum 
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

en büyük hata benim ona güvenmem. Gm nin insafına kalmaktan başka çarem de yok. haklısın kardeşim

09K
    Durum 
    Konular 
    2
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    1

Bak Violence diye bi adam Auromithi ben aldim diyor, senin itemlerin ustune yatmak icin ve auromithi banlatmamak icin onlem almaya basladilar bile.

ozy71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ozy71 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    78
    Beğenme 
    71
    Beğenilme 
    84

size bir nasrettin hoca fıkrası anlatıyımda dinleyin,

bir oğlanla bir kız iyi arkadaşlarmış, iç yıl falan beraber arkadaşlıklar yapmışlar, hayatta bir çok şeylerini paylaşmışlar, velhasıl kız çocuğa çok güveniyormuş, çocukta kıza çok güveniyormuş, herneyse oğlan kızı evine çağırmış, sana balık koleksiyonumu göstercem demiş , kız gitmiş tabi 3 yıllık arkadaşı, herneyse... oğlan kızı eve götürünce kızdan istemiş, kızda oğlana çok güvendiği için vermiş, sonra kız pişman olmuş, seni adi yalancı, sana güvenmiştim demiş.. oğlanda vermeseydin zorlamı yaptım demiş,

neyse konuyla pek alakası yok ama okuyun siz yine de bi

özet: hayatta kesinlikle vermemen gereken şeyler vardır, verirsen siverler..

Durum 
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alıntı 09K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak Violence diye bi adam Auromithi ben aldim diyor, senin itemlerin ustune yatmak icin ve auromithi banlatmamak icin onlem almaya basladilar bile.
    ne yapmalıyım?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş