Konu:odin

wantedd37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    wantedd37 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    5
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart odin

ben suc işlemişim o şahıs suç işlememişmi şimdi size resim yolladım ama yinede ısrar edıyorsunuz aile ve din ırk karıştırmadım ben chat ban yedim bu şahıs chat ban yemiyor helal size bence iyice ınceleyin

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    555
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5263

Kurallarda ne yazıyorsa onu uyguluyoruz. Aksini iddia ediyorsanız kanıtlarınızı sunun. Ayrıca bu anlamsız ve haksız ısrarlarınız sebebi ile cezanız ağrılaştırılabilir. Eğer gerçekten haklı olduğunuzu düşünüyorsanız hakkınızı arayın lakin haksız konumdayken kalkıpda bizi suçlamanız size yarardan sağlamaz.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Konular 
    5
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

2 resim gonderdim ama biri ceza almıyor ve kufure devam edıyor sende halen buna goz yumuryorsun ben ceza almısım eyw ama o kişiyide ceza vermelısın
    ben anasına dinine vede ırkına kufur etmedım ben ettıgımı bılıyom
    bu serefsız halen chat ban yemıyor ben yıyorum

Durum 
    Konular 
    5
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

odın ben hakkkımı arıcam tabıkı ama sende kalkıp dıyorsunkı ceza suren uzayabılır bu ne demek fazla konusanı banlıyormusun sen anlayamadım kendın hakkını aracan dıyorsun ama o kısıde ceza alacak madem ole

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    555
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5263

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Burada oyuncu CEZALANDIRILMADI mı yazıyor? yoksa cezalandırıldı mı? Okuduğunuzu anlama probleminiz mi var? Birinci ekran görüntüsünde kurallara aykırı bir küfür yok. İkinci ekran görüntsünde var ve cezalandırıldı oyuncu.

Ayrıca siz küfür etmişsiniz ki ceza almışsınız. Neden hala küfür etmediğinizi söylüyorsunuz da bizi yalancı konumuna düşürüyorsunuz. Konunun daha fazla uzayıp cezanızın ağırlaştırılmaması için kilitliyorum. Umarım bu haksız olduğunuz konuyu sürdürüp kendinizi zarara uğratmazsınız.

Şunu da kesinlikle unutmayın. Oyun yönetimine tavır almak ve bizi yalancılıkla suçlamak size yarar sağlamaz. Tam aksine insiyatif kullandığımız zaman negatif yönde bundan etkilenirsiniz. Bizi rakibiniz olarak görmeyin. Biz yöneticileriz ve kuralları uygularız. Sizde bu kurallara ve kararlara saygılı olmak zorundasınız.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş