ozy71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ozy71 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    78
    Beğenme 
    71
    Beğenilme 
    84

Standart Bayrama Özel Ewent ?

Hello,(selamun aleyküm)
    Greetings from İstanbul. (naber , nasısız millet ?)

Benim bir önerim var, sayın Game Moderator, Bayrama özel bir event yapmanızı istiyorum. bu eventin bir çok oyuncuyu biraraya getirmesini ve eğlenceli bir vakit geçirmemizi sağlamasını istiyorum.

EWENT HAKKINDA ÖNERİLER OLABİLİR, DEĞİŞİK BİR EWENT OLMASI ÇOK DAHA GÜZEL OLABİLİR. YORUMLARINIZI BEKLİYORUM. (ÖZELLİKLE gM BEYDEN )

DolceGabbana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DolceGabbana isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    178
    Beğenme 
    196
    Beğenilme 
    653

Video Yarişması yapılabilir dendi.. buda kısaca hazırlanın şimdiden demek gibi birşey. Şimdiden video yapmaya başladim bile ben sende yapabilirsin videonu. Ha event olmaz ise videoyu forumda paylaşirim makara tukara
    mDedecim

Durum 
    Konular 
    78
    Beğenme 
    71
    Beğenilme 
    84

benim istediğim oyun içinde bir event olması.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    178
    Beğenme 
    196
    Beğenilme 
    653

Bence çok şey istiyoruz Serhat bey şuan tek başına oyunu yönetiyor ve 2 oyun yönetiyor.
    Kontroller forum kontrolleri özel mesajlar ödeme bildirimleri müşteri temsilciliği herşeyi tek başına yapıyor kimi zamanda oyunda bizi ve oyunu takip ediyor silk yüklüyor.. ayni şeyleri csro içinde yapıyor...
    ve birde oyuna girip event yapmasını beklemek biraz acayip geliyor bana adam ömrünü vedi bize
    mDedecim

Durum 
    Konular 
    78
    Beğenme 
    71
    Beğenilme 
    84

Alıntı DolceGabbana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence çok şey istiyoruz Serhat bey şuan tek başına oyunu yönetiyor ve 2 oyun yönetiyor.
    Kontroller forum kontrolleri özel mesajlar ödeme bildirimleri müşteri temsilciliği herşeyi tek başına yapıyor kimi zamanda oyunda bizi ve oyunu takip ediyor silk yüklüyor.. ayni şeyleri csro içinde yapıyor...
    ve birde oyuna girip event yapmasını beklemek biraz acayip geliyor bana adam ömrünü vedi bize
    hiçkimse oturduğu yerden para kazanamıyor malesef, kendisi daha iyi bilir tabiki ama eğer yetişemiyorsa bir yardımcı edinebilir.
    bu bizim için bir oyun ama onun için bir iş, bence programları vardır bunların, hepsini elle tek tek yapmıyordur. bazı şeyler sistemselleşmiştir
    event önerim şu sebepten, bayram iznimi evde oyun oynayarak geçireceğim(sanırım bir çok kişi öyle yapacak), bu zaman diliminde event olması çok mantıklı, sonuçta güzel zaman gerçirmek istiyoruz

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    555
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5263

Az yada çok para kazanıyor olmamız bayram event yapmak zorunda olduğumuz anlamına gelmez. Hiç bir kurum yada kuruluşa ben sana para veriyorum tatillerde çalışmak zorundasın gibi bir dayatma yapamazsınız.

Duruma göre yapılır yada yapılmaz, bu bizim vereceğimiz bir karar. Eğer tatilimizden fedakarlık etme şansı bulabilirsek yapmaya çalışırız elbette.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Konular 
    78
    Beğenme 
    71
    Beğenilme 
    84

Alıntı [GM]Odin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Az yada çok para kazanıyor olmamız bayram event yapmak zorunda olduğumuz anlamına gelmez. Hiç bir kurum yada kuruluşa ben sana para veriyorum tatillerde çalışmak zorundasın gibi bir dayatma yapamazsınız.

Duruma göre yapılır yada yapılmaz, bu bizim vereceğimiz bir karar. Eğer tatilimizden fedakarlık etme şansı bulabilirsek yapmaya çalışırız elbette.
    Az yada çok para kazanıyor olmanız ben dahil hiçkimseyi ilgilendirmez. hiçbir kurum yada kuruluşa yada kişiye, ben sana para veriyorum , tatillerde çalışacaksın deme gibi bir isteiğimiz ise yok.
    Kusura bakmayın, sizin tatil yapacağınızı düşünmemiştim. benim istediğim sadece bir saatlik bir evennti. (mesela akşam 8- 9 arası) .

Ve eğer sizin vereceğiniz kararlar oyun için geçerliyse, bizim önerilerimiz pek ciddiye alınmıycaksa, bir daha konu açmayız olur biter. bide şunu belirtmek isterim ki benim gibi düşünen çok kişi olduğunu düşünüyorum(ewent konusunda).

beklediğim tepkiyi alamadım. herneyse, olur böyle şeyler..

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    178
    Beğenme 
    196
    Beğenilme 
    653

Alıntı [GM]Odin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bayramda tatil planınızmı vardı bide
    mDedecim

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    555
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5263

Cevabım sadece sizin için değildi. Terbiyesizlik yapan ve mesajı silinen bir arkadaşda dahildi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

darknessturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    darknessturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    22
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    1

onu bunu bırakın 2 gun kaldı apisi kim kim kesicez ortaklasa alalım o kadar öküz swye yeter

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş