MilanHero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MilanHero isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Unhappy Çok pişmanım.

1 ay önce hırsıma yenik düşüp sahte rank yapmaya çalıştım.GM'lerin bizimle ilgilenmediğini düşünerek sahte rank girişiminde bulundum şimdi anlıyorum ki bizlerin iyiliği için yazdığı kurallar Serverde uyumu düzeni sağlamaya yönelik olduğunu fark ettim ama iş işten geçmişti.Bsilkroad'ı bırakıp farklı Türk Private silkroad oynatım fakat fark ettim ki yönetim anlayışı Türk Private silkroad birincisi olarak hiç iddialı olmadığını fark ettim ve bayağı bir private silkroad değiştirdim ve hepsinde aynı sonuca ulaştım.Aslında bu ceza benim için iyi oldu çünkü bayağı düşünmeme neden oldu neden sahte rank yapmaya çalıştığımın.Eğer bir şans daha verirseniz Tekrar Bsilkroad'a katılmak isterim aynı hatayı yapmayacağıma dair yemin ederim.Her şey için üzgünüm eğer birilerini kötü düşürmeye uğraştığım için, tekrar aranıza katılmak isterim eğer sizde isterseniz.

Durum 
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

3 saattir takip ediyorum sizi de sanırım görmediniz çok kişi konu actığı için o yüzden mesaj atıyım dedim.

_SwordFish_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _SwordFish_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    5
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Bi Alexis de açmıssın bu sefer hunter olmussun ve yediremediğin thieflere karşı savaşıyosun...

bence sahtekarlıktan ban yiyenler açılmasın. çünkü GM oyun kuralları ve rank kuralları bölümüne yazmış ve başından itibaren sahte rank yapanlar cezalndırılmıstır. ki bugune halen sahtecilik yapan varsa ya çok kurnaz sanıyor kendini yada yönetimi hiçe sayıyor takmıyor. o yüzden yineliyorum Sahte Job dan BAN kaldırılmasın taraftarıyım

Durum 
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alexis benim üniversite arkadaşımının hesabıdır ve benimle ilgisi yoktur her hatanın bir cezası vardır ve şuan ben cekiyorum anlıyorum senin benimle problemlerin var.O yüzden benim tekrar geri gelmemi istiyorsun bilmiyorum belkide haklısındır fakat aynı hatayı tekrarlamam her hatanın bir telafisi vardır her zaman ,kararına saygı duyuyorum.

Müdavim Üye
    Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ragnarok isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    337
    Beğenme 
    658
    Beğenilme 
    1497

Herkes chat blok yiyince cezasını çekiyorsa sende cezanı çekiceksin. İstediğin kadar pişman ol . dürüst olarak oynayanların hakkını yemişsin cezanı almışsın bence gmler konuyu bile okumamalı.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

Durum 
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Chat Block Cezası sonsuz olarak kalmıyor elbette bitiyor.Sizce önemli olan hatayı anlamak değil mi ? Siz hiç hata yapmadınız mı yani tek boyutlu düşünmeyin olaya pişmanım şuan yapılacak hiç bir bir şey yok yani yakıştıramıyorum aslında

AIexia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AIexia isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    64
    Beğenme 
    12
    Beğenilme 
    33

swordfish sendeki beyni kuşa taksan yemin olsun drift yapar ben Alexia Milan_Hero arkadaşımdır günde 20 kişi sormasın bana sen milanheromusun diye değilim değilim değilim nokta
    DeceptikonZ
    Alexia-RESMİ ARACI

Durum 
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Arkadaşlar rica ediyorum ya tartışma yeri değil burası ben hatamı anladım telafi olunabilir mi diye sormak istemiştim fakat siz hemen her şeye yorum getirerek bir küçük te olsa umudumu kırıyorsunuz hatasız insan olmaz her insan hata yapmıştır önemli olan hatasını anlamasıdır yani hemen ön yargı ile girmeyin olaya

AIexia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AIexia isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    64
    Beğenme 
    12
    Beğenilme 
    33

Benim söylediklerim dikkata alınmaz arkadaşımdı milan hero ama odin şöyle bişey var dogru her insan hata yapar hatasız kul olmaz derler arkadşaımız hata yaptı sahte rank işine girdi cahillikti son karar tabikide senin ama benim düşüncem arkadaşımız cezasını çekti bütün arkadaşların düşüncesinede saygımız var.
    DeceptikonZ
    Alexia-RESMİ ARACI

takamiom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    takamiom isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    13
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    5

Alıntı MilanHero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar rica ediyorum ya tartışma yeri değil burası ben hatamı anladım telafi olunabilir mi diye sormak istemiştim fakat siz hemen her şeye yorum getirerek bir küçük te olsa umudumu kırıyorsunuz hatasız insan olmaz her insan hata yapmıştır önemli olan hatasını anlamasıdır yani hemen ön yargı ile girmeyin olaya
    Bak dostum hatan telafi olmaz olmaması lazım.İnsanlar bir taraflarını yırtarken senin kendi çapında çakallık yapıp bu suçu yemen normal.Senın cezan açılırsa diğerleri de açılsın dıcek kaş yaparken göz çıkacak.Sen unut bu işi.Aç yenı karakter oynamaya devam et.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş