Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu
    ozy71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ozy71 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    78
    Beğenme 
    71
    Beğenilme 
    84

Standart Silkroad Ch çarlarındaki zehirler!

bu benim çok büyük bir şikayetim. bütün stun zehirlerini yiyorum, bitanesi es geçmiyor arkadaş! Takı setim +8- +9 fb. üstüm immo +8 zaten bilen bilir. Gm bey eşitlik sağlayalım derken çok mu abarttınız diye düşünmeden edemiyorum. arada zevkine pvp yapıyım diyorum. bütün stunları yiyorum. yarın bir gün kervan çekerkende başıma gelecek bu olay.

sevgili playerlar, sizce eşitlik sağlanmış mı oldu şimdi ? yoksa bu stunları sadece ben mi yiyorum? setim kötü olsa amenna ama !!

gm bey ' in acil bu soruna bir çözüm bulmasını istiyorum. oyun iyice orjinalliğinden uzaklaşmaya başladı. bu sözü ilk defa kullanıyorum ama evet öyle !

iyi geceler...

medus0001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    medus0001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart aynen kardeşim sana katılıyorum...

oyundan haz alamıyorum artık yatırdıgım onca para boşa çalışmalar yapacagız diosunuz
    millet yeni event etkinlik farklı birşey ister sizler kale savasınıda ne buldunuz orda düzenlemeler yapıosunuz yaww geçin bunları yok adam eşitlik dior şühleliyim
    zaten bırakıcam alcemy rate çok düşük adam +3 basamıor silaha yaaa illahi pre mi olsun
    yaptıgınız çalışmalar hep boşa hiç begenmiyorum lütfe beni banlayın...teknosro bile sizden iyi
    en iyisi oraya geçmek...

Miklagaard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Miklagaard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    10
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    25

ben çin charlarının yükseltilmesinden değil aynı zamanda warlock'ların düşürülmesinden şikayetçiyim. warlock'un düşürülme sebebini warlock/dagger charların çokluğuna bağlıyorlar, ama nedense prick'in atak gücünü düşürmüyorlar.

evet çok vuranlar dagger, warlock değil.

TheMorgoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    TheMorgoth isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    867
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1795

Cool

Alıntı ozy71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu benim çok büyük bir şikayetim. bütün stun zehirlerini yiyorum, bitanesi es geçmiyor arkadaş! Takı setim +8- +9 fb. üstüm immo +8 zaten bilen bilir. Gm bey eşitlik sağlayalım derken çok mu abarttınız diye düşünmeden edemiyorum. arada zevkine pvp yapıyım diyorum. bütün stunları yiyorum. yarın bir gün kervan çekerkende başıma gelecek bu olay.

sevgili playerlar, sizce eşitlik sağlanmış mı oldu şimdi ? yoksa bu stunları sadece ben mi yiyorum? setim kötü olsa amenna ama !!

gm bey ' in acil bu soruna bir çözüm bulmasını istiyorum. oyun iyice orjinalliğinden uzaklaşmaya başladı. bu sözü ilk defa kullanıyorum ama evet öyle !

iyi geceler...
    Aynen Katılıyorum Kardeşim Bence Orjinaline Dönsün Çin Karakter SAhipleri Eu'lardan Daha Az emek Harcıyarak Eu Charlara Eşit Olabiliyor Bence Bu büyük Bir Haksızlık Stun Olayı Gerçekten çok
    Abartılmış şimdi Bu yazıyı Gören bazı arkadaşlar Sende Çin karakter Oyna diyenler Çıkıcak biliyorum Var öyle dangalaklar Eu Karakter oynamak istiyorum ama bu yapılanlarda hiç etik değil
    FeaR_DreaM
    Romeo1447
    V4N_HELLSiNG
    _Arsonist_

Efsaneler Ölmez Sadece Şekil Değiştirir Since 2011

burakksk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    burakksk isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    3
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    2

aynen öyle %100 haklısın her atılan zehir tutuyo ayrıca deneme yaptım şansmıdır bilmem ama blade charda 11. comboda ancak division tuttu ve ondada zaten rakip pill bastı.

WhatAPity[OneLastKiss] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    WhatAPity[OneLastKiss] isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    169
    Beğenme 
    140
    Beğenilme 
    431

Alıntı ozy71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

iyi geceler...
    Benim parry rateler nerdeyse hepsi % 80 (kıyafetlerin iç değerleri) 3 tanede 1 stun tutuyor desem yeridir.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

DolceGabbana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DolceGabbana isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    178
    Beğenme 
    195
    Beğenilme 
    649

Oyunda herhangi bir değişikliğe gidileceğini sanmıyorum dostlar. Bu konular 100lerce kez açıldı ve odin hiç birine cevap dahi vermeye gerek duymadı..
    Cevap vermemesini HAYIR olarak algılayabilirsiniz bence.

Eventlere gelince bu serverin event'e falan ihtiyacı yok. Adam serveri ayakta tutmaya ugraşıyor bide oyuna girip eventmi yapacak..
    mDedecim

Durum 
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    169
    Beğenme 
    140
    Beğenilme 
    431

Alıntı medus0001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oyundan haz alamıyorum artık yatırdıgım onca para boşa çalışmalar yapacagız diosunuz
    millet yeni event etkinlik farklı birşey ister sizler kale savasınıda ne buldunuz orda düzenlemeler yapıosunuz yaww geçin bunları yok adam eşitlik dior şühleliyim
    zaten bırakıcam alcemy rate çok düşük adam +3 basamıor silaha yaaa illahi pre mi olsun
    yaptıgınız çalışmalar hep boşa hiç begenmiyorum lütfe beni banlayın...teknosro bile sizden iyi
    en iyisi oraya geçmek...
    sende beleş nerdeyse oraya geç hadi yallah. Adam gibi oyun kurulur afedersiniz kıçınız gevşekse yok o yok bu denilir başka oyuna geçilir mümkünse hayattan sil kendini. Ve kendin gibileri.

Durum 
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    169
    Beğenme 
    140
    Beğenilme 
    431

Ayrıca şunu anlamıyorum millet zehirlerden şikayetçi yok ch force çok güçlü stunlar çok fazla yok ch ler emeksiz yemek yiyor. Hepsi palavra bana göre Oyunda benim memnun olacağım dediğim kara res vardı o da gitti halbu ki şikayetçi değilim iyi bile olmuş diyebiliyorum.

Oysa hiç bir şeyden haz duyamıyoruz ne yapılsa şikayetçiyiz.

Bu foruma yazanlar karkaterlerin itemlerini en üst seviyeye çıkarsalar anlarlar ki ch karkaterler gene bir hiç.

ozy71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ozy71 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    78
    Beğenme 
    71
    Beğenilme 
    84

bu kadar kişi şikayetçiyken, Sayın odin in konuya sessiz kalmasını anlamıyorum! , hayır tutucam force chin çar aççam, bu seferde çok abartmışız diyip oranları düşürecekler. yok arkadaş bende şans yok

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş