Beğeni Ağacı1Beğeniler

Konu:GM Çalın item için bakarmısın

Q7_MeKaNYeR6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Q7_MeKaNYeR6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    66
    Beğenme 
    52
    Beğenilme 
    88

Standart GM Çalın item için bakarmısın

Q7_MeKaNYeR6 +12 A grade STAF için yazıorum Milletin Çalınan itemleri geri verilior GM rica ediorum benimkini de verirmisin İlk ve son olsun bi güzellik bekliorum sizden İtem Imposible_ de Sw şahit benim item olduna bi güzellik istiorum
    Nick:Q7_MeKaNYeR6 (İSO)
    Guild:LionsOfCihad

c3m0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    c3m0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    23
    Beğenme 
    499
    Beğenilme 
    299

Biraz önce sw de gördük şahit olduk adam neredeyse daha büyük yazabilse onuda yazıcak GM ıtemımı gerı verdı Teşekkürederim adamın dibisin vs vs acaba merak ediyorum ne kadar dogru genede GM sizinde yorumunuzu cevabınızı gormek ısterdım eğerki bu dogru ıse onlar player oyuncu ise bizler ne oluyoruz onlar ile bizler arasında kı bu ayırım nedır kardesım bız durumumuzu bırcok dılle ızah ettık bır cok kısının ıtemlerı verıldı ya bunun onune gecıceksın yada herkese esıt bır sekıld davranıcaksın oyunda olsa emek emektır oyunda olsa adalet adalettır oyunca olsa ınsan ınsandır yaptmıstır bır hata ıtemını vermıstır guvenerek ve GM bızde bı okadar sıkıldık bu durumdan sende bunun ıcın son kez GM o ıtemı gerı ıstıyoruz az öz bir diller herdefasında dile getırdık bunu sana afedersınızde Boru degıl +12 power staf
    Bir işi bilen YAPAR, az bilen AKIL VERİR, bilmeyen ELEŞTİRİR, yapamayan ÇAMUR ATAR.

Durum 
    Konular 
    66
    Beğenme 
    52
    Beğenilme 
    88

Adam Halende o stafla milleti kandırmaya çalışıor.para ile almak istedik 150b yi de çarptı gm bi güzellk beklioruz nede olsa playeriniz dewam edioruz ama o item için o kadar emek ettik ve bi namussuz yüzünden bu durumdayız.lütfen itemi geri verirsen çok seviniriz

Durum 
    Konular 
    66
    Beğenme 
    52
    Beğenilme 
    88

O item alınmadıkça bu namussuz milleti dolandırmaya çalışacaktır ve yapıorda

Auromith - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Auromith isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    37
    Beğenme 
    20
    Beğenilme 
    17

Yardım ederseniz seviniriz.....Adam hala milleti kandırmaya ve soymaya devam ediyor...

Suzuki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Suzuki isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    4
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

İtemi verilen arkadastan farkı yok bu durumun bencede. Yardımlarınızı ve aynı ilgiyi bizde bekliyoruz. Bu adam hala oynamaya devam ediyor... Simdiden tesekkürler

Clickbooom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Clickbooom isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Ben Clickbooom Gm Kardeş Adama Bir Yardım Etsen Cvp verme lütfuna bürünsen artık :?

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Konular 
    555
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5263

Size ben gerekli açıklamayı yaptım. Hala daha olayı üstelemeye devam ediyorsunuz. Biz hacklenen ve scammerlar tarafından dolandırılan karakterlere itemlerinin dağılmamış olma şarrtı ile iade yapıyoruz. Siz bir arkadaşınıza iteminizi vermişsiniz daha sonra geri vermediği için bizim itemi ondan almamızı bekliyorsunuz. Malesef ortada bir hile, hack durumu olmadan biz kimseden item alıp başkasına iade edemeyiz. O kişi ben TL ile itemi aldım yada bana borcu vardı gibi bir savunma yapsa bizim verecek bir cevabımız olamaz. Aksi halde her satılan item ve karakterde çalıntı bildirimi yapılır. Bu da bizi çok zor durumda bırakır.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

ozy71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ozy71 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    78
    Beğenme 
    71
    Beğenilme 
    84

Alıntı [GM]Odin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Size ben gerekli açıklamayı yaptım. Hala daha olayı üstelemeye devam ediyorsunuz. Biz hacklenen ve scammerlar tarafından dolandırılan karakterlere itemlerinin dağılmamış olma şarrtı ile iade yapıyoruz. Siz bir arkadaşınıza iteminizi vermişsiniz daha sonra geri vermediği için bizim itemi ondan almamızı bekliyorsunuz. Malesef ortada bir hile, hack durumu olmadan biz kimseden item alıp başkasına iade edemeyiz. O kişi ben TL ile itemi aldım yada bana borcu vardı gibi bir savunma yapsa bizim verecek bir cevabımız olamaz. Aksi halde her satılan item ve karakterde çalıntı bildirimi yapılır. Bu da bizi çok zor durumda bırakır.
    tamamen katılıyorum, sahte nickle dolandırılan kişilerin iteminin geri verilmesi ise GM in bir inceliği ve lütfudur.. oyun yönetiminin böyle bir zorunluluğu yoktur.

milyon kere konu açıldı hala item kaptırıyosunuz. ve şöyle bir mesele de varki üç günde kanka olup 4. gün bişey istedimi hemen veriyosunuz. ve verirken geri alamama ihtimalini de düşünmüyosunuz.

ben GM olsam, karşılıksız verilen itemlerde sahte nickle bile yapılsa hiçbir itemin iadesi oyun yönetiminin sorumluluğunda değildir der çıkarım işin içinden ama bu adam bunu yapmıyor. sizin aptallığınızın bedelini size ödetmiyor.. ve şunu da adınız gibi bilin ki, dünya üzerinde hiçbir online oyunda , bu kadar muhattabı bulunan bir oyun ve bu kadar duyarlı bir GM yoktur.

ben 7 yıl isro oynadım, Gm in yüzünü görmüşlüğüm yoktur. aksine GM i yolda görsek dc yiyorduk

umarım anladınız..

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Konular 
    555
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5263

İkinci bir örnek vereyim oyuncunun kendi rızası ile verilen itemlerin iade edilmemesi hususunda. Eğer biz böyle bir eylem gerçekleştirirsek bu oyuncularda çok ciddi bir rahatlığa sebep olacak. Herkes birbirine itemlerini verecek. PVP'lerde "hadi setimizi yada silahımızı değiştirelim bir de öyle pvp yatalım" başlayacak. Onun dışında "5 dakika power daggerı ver unique kesip geleceğim" olacak. Eğer adam silahımı çalarsa nasıl olsa GM iade ediyor şeklinde düşünülecek.

Böyle bir iade söz konusu olduğunda yaşanabilecek kaosu ve her dakika itemim çalındı şikayetleri ile forumun dolup taşacağını düşünmelisiniz.

O kadar uyarıya rağmen hala daha hemen hemen hergün fake karaktere item kaptıran var. Artık bundan bile şüpe etmeye başladım açıkcası. Acaba bize güvendikleri için mi kendileri hiç dikkat etmeyip fake ise GM iade eder düşüncesine giriyorlar. Emin olun biz sizler için bu iadeleri yapıyoruz. Lakin iyi niyetimizin suistimal edidiğini anlar isek hiç bir şekilde anlayış göstermeyiz ve karakter soyulmaları ile fake karakterlerden dolayı çalınan itemler geri iade etmeyiz.
    ozy71 bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş