Beğeni Ağacı2Beğeniler

Konu:GM Odin Ve Mod Assasain...

ozy71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ozy71 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    78
    Beğenme 
    71
    Beğenilme 
    84

Standart GM Odin Ve Mod Assasain...

Size bir Düşüncemi dile getirmek istiyorum. Bakalım siz ne düşünüyosunuz...

Hatırlarsanız Sw ilk açıldığında nova rate leri oldukça düşüktü, 24 saat kasan birisine 3-4 günde nova düşerdi, belki hiç düşmezdi... o zamanlar sw de novası olan kişiler emeğinin karşılığını aldığını düşünüyordu ve memnundu.. aynı oranda + basma rateleri konusu..+8 +9 itemi olan kişiler ayrıcalıklıydı ve bunu hissediyordu..

ama şimdi heryerde nova var ve + basma rate leri yüksek olduğu için +9 set yapmak çocuk oyuncağı... bu kez herkes immortalty sete yöneldi ve figt- power silahlara yöneldi... fakat son zamanlarda o kadar çok immortalty +8 - +9 setli ve power yada figt itemli kişi gördüm ki, aklımda ister istemez soru işareti oluştu.. Bu kadar kişi bu setleri nasıl yapıyor ? sonuçta gold coin sınırlı düşüyor ve immortalty set dizmek hiç kolay değil ...

Yanlış anlamayın, sizi karalamak gibi bir düşüncem yok.. ama bi kaç ay sonrasını düşününce herkeste en mükemmel set ve en mükemmel silahlar olacak.. oyunda ayrıcalığını hisseden hiçkimse kalmayacak..

şu anda isro yu bitiren şey herkeste legend +12 set olması... ve legend +12 set bir zamanlar binlerce tl iken şu anda 100 tl ye hiçkimse çarını satamaz durumda..

açıkçası sonumuzun isro gibi olmasından korkuyorum.. acaba immortalty setten daha güçlü setler gelecek mi ? yada figt tan daha güçlü silahlar... ve birde sw de kaç tane immortalty set var bununda cevabını çok merak ediyorum açıkçası...

iyi çalışmalar ...
    neden_ bunu beğendi.

Tasimasu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Tasimasu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    19
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    16

ßaşarılı ßir Konu
    Tasimasu

ozy71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ozy71 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    78
    Beğenme 
    71
    Beğenilme 
    84

tşk..

DolceGabbana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DolceGabbana isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    178
    Beğenme 
    195
    Beğenilme 
    649

Katiliyorum ama sonucsuz bi konu bu saatten sonra bisi degiscegini sanmiyorum..
    10uzeri set mevcut suan serverda.
    mDedecim

WhatAPity[OneLastKiss] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    WhatAPity[OneLastKiss] isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    169
    Beğenme 
    140
    Beğenilme 
    431

Alıntı DolceGabbana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katiliyorum ama sonucsuz bi konu bu saatten sonra bisi degiscegini sanmiyorum..
    10uzeri set mevcut suan serverda.
    10 üzerimi En azından 30 tane set yoksa bir seti yapması max. 2 hafta 1 haftada çok ideal haroeris fln gidilirse

Novaların para etmemesi gibi bu setlerinde değeri yakında düşer mi biraz düşer ama çok düşmez.
    Diğer yandan 3 ay önce 5-6b ye alınırken gold coinin tanesini şimdi 16-20b arası bunun sorumlusu kimler 10 aydır aralıksız caveye devam eden arkadaşlar ve gold coini satmayıp saklayan arkadaşlar zamanında.
    Kısacası bu sizin sorumluluğunuzda olan bir şey. Ben kazanayım gerisi ne olursa havasındasınız Sonra karakterinizi satın ve geri dönmek istediğinizde sizin için nasıl olacak, ancak o zmn anlarsınız başkasının halini ve yaptıklarınızı GM gold coin satmıyor size

Diğer yandan 110 capa Farklı değerler de ve yüksek hasar ve zırhta ekipman gelirse; yandık hani
    Konu WhatAPity[OneLastKiss] tarafından (06.Aralık.2012 Saat 08:53 ) değiştirilmiştir.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    178
    Beğenme 
    195
    Beğenilme 
    649

Alıntı HatcheteR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 üzerimi En azından 30 tane set yoksa bir seti yapması max. 2 hafta 1 haftada çok ideal haroeris fln gidilirse

Novaların para etmemesi gibi bu setlerinde değeri yakında düşer mi biraz düşer ama çok düşmez.
    Diğer yandan 3 ay önce 5-6b ye alınırken gold coinin tanesini şimdi 16-20b arası bunun sorumlusu kimler 10 aydır aralıksız caveye devam eden arkadaşlar ve gold coini satmayıp saklayan arkadaşlar zamanında.
    Kısacası bu sizin sorumluluğunuzda olan bir şey. Ben kazanayım gerisi ne olursa havasındasınız Sonra karakterinizi satın ve geri dönmek istediğinizde sizin için nasıl olacak, ancak o zmn anlarsınız başkasının halini ve yaptıklarınızı GM gold coin satmıyor size
    O coin biriktirip saklayan adamlar senin arkadasin ama?
    mDedecim

WhatAPity[OneLastKiss] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    WhatAPity[OneLastKiss] isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    169
    Beğenme 
    140
    Beğenilme 
    431

Alıntı DolceGabbana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O coin biriktirip saklayan adamlar senin arkadasin ama?
    kim lan o çıksın yoksa sonuna karışmam Yok bizim guild ve unionda biriktiren kendisi için şuanda yok sadece arkadaşlara satıyorlar. Ben diğerlerinden bahsediyorum hani oyunu bıraknlar var ya onlar
    Auromith bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    555
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5263

Problemi tespit etmek pek bir anlam ifade etmiyor. Önemli olan yeni çözüm önerileri. Benim aklımda elbette bazı şeyler var bu sorunla ilgili olarak. Sizin fikirleriniz neler öncelikle onları alalım? Ne gibi yenilik getirilebilir ve servera canlılık katılabilir.

Not: 120 Cap'den bahsetmeyelim lütfen. Biz kendimiz neredeyse sıfırdan bir oyun yarattık. Yeni yaratıklar, farklı skiller. Bu sistemin üzerine 120 cap gelemez.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    178
    Beğenme 
    195
    Beğenilme 
    649

Düzenli olarak event'leri bile yerine getirseniz yeterli bence sizden çok şey istemiyoruz.
    Gm bulma , unig sitede yazan event'ler bunları yapsanız oyuncular için Kâfi bunca derdiniz arasında yeni actionlara gerek olmadığını düşünüyorum. Etkinlik açısından bunu söyliyebilirim.

İtemleri değerlendirme konusunda herhangi bi fikrim yok. Çünki bu saatten sonra değiştirilemezmiş gibi geliyor bana.
    mDedecim

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    555
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5263

Sadece eventlar bu konuda yeterli olmaz. O işin event boyutu diyelim. Bunun dışında oyuncuların event haricinde geçirdikleri zaman önemli. Fortress War ve PvP'ler monotonlaşacak eğer sizin söylediğiniz gibi olursa. Sonuçta piyasaya çıkan mısır setleri ve silahları yok olmuyor. Bir şekilde birikiyor ve artıyor.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş