sezer35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    sezer35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    76
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Standart GM odin bakarmısın bi ricam olucak....

rahat -düzgün pwp yaptırmıyolar bıktık artık sunlardan pwp yaptırmıyolar+ kufur ediyolar bi çare bulmanı beklıyorum tesekkurler bu belki 1000. ci sikayet edisim hic biride ceza almıyor
    Şikayitci Eden: Asi__NuKeR
    Şikayetci Edilen: LoveBard'lar ve LoveCleric
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler

mst89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    mst89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Anama söven adamı kesmek boynumun borcudur. O adamlar 5 kişi bir kişiye saldırıp pvp yaptıklarını zannediyolarsa değil 1 parti oraya 2 parti çıkarırım. Biz orda o yaşı 13 ü bile geçmiyicek kişilerle uğraşırken sana kim gel de araya gir dedi ? Benim anama bacıma söven adamın yanına geçip partiyi burdan kaldır yoksa global atarım siteye ss koyarım diye tehdit eden adamada canım cicim diyemem heleki bana küfür eden adama hiç diyemem sanada söverim. Sen GM'misin ? Ahlak bekçisimisin ? Ağamısın ? Paşamısın ? Uzun lafın kısası SANANE ? Herkes haddini bilsin. Küfürü ettirene kadar uğraşıp ondan sonra koşa koşa buraya resim getirmenin amacı nedir ? Durup dururken kimse kimseye bişey yapmaz söylemez.

dipnot : Asi__NuKeR pk olmuştun kestim seni özelden küfür ettin ss istiyosan onuda atarım sıkıntı yok pk haldeyken seni kesen insana küfür eden sen mi koydun bu resimleri buraya ?

GM'lerin Allah yardımcısı olsun. Biri kendini GM sanar yok banned şöle ban atıcaklar böle ban atıcaklar. Biri ana avrat söver koşar buraya resim yetiştirir. Oyunda 14 tane char sahibiyim ve açık açık sölüyorum. Bunun gibi bir veletin ağzına bakıp charlarımdan 1 tanesi en ufak 1 ceza alırsa 1 dakika durmam bu serverde. Oyunun yaş seviyesi yükselmesi lazım.

Sert üslup için GM'lerden özür diliyorum ama gırtlağa kadar geldi bilesiniz. Saygılar..

Buyrun kanıt.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Son söylediği sözde size sanıyım GM beyler.

Konu mst89 tarafından (13.Aralık.2012 Saat 17:48 ) değiştirilmiştir. Sebep: Ekleme

Durum 
    Konular 
    76
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

gm sen buna alınma o son sözler olan LoveRisk olan göt herife söledim onları.

Durum 
    Konular 
    76
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

ve admin bunu bilmeni isterim bu yazdıgım kufurleri o LoveRisk ŞEREFSİZİ HAKEDİYOR artık onunla urasmak ıstemıyorum durduk yere gelıp ben pwp yaparken gelıo pk oluyo bu ne sımdı dostlarım!

bykrgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    bykrgz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    14
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    2

benim ismimde geçmiş orda beni ne die reklam yaptınız FATALITr

yaboga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    yaboga isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    13
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    15

insanları rahatsız etmek tamamen kişisel rahatsızlık ve psikolajik bi bozukluk gm adamın ruhunu banlayamıyoki napsın adam ama var böle i b n e ler bu sw de sana pvp yok falan filan ama adam napsın düzgün adam olsa oturur izler sonra da istosa yapabilirmiyiz der pwp sini yapar ama napcan

Durum 
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Ben bu seviyesizin yazdıklarına cevap bile vermem fatal mevzuyu az çok biliyor.
    Türkiye cumhuriyeti anayasasında hürriyeti tehdir bir suçtur. Anayasaya karşı gelenlerin banlanacağı yazıyor kurallarda buyrun buda kanıt. Hukuksal yaptırımlarıda gerekirse uygulatıp bu karaktersiz velede tehdit yüzünden savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.
    Ayrıca adresimide verdim yaşın 15 den çoksa buyur gel yada gelemiyiceksen klavye erkekliği yapmaya gerek yok. Yaşımı merak edenlerede söliyeyim 27-11-1989 doğumluyum.

Durum 
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alıntı yaboga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    insanları rahatsız etmek tamamen kişisel rahatsızlık ve psikolajik bi bozukluk gm adamın ruhunu banlayamıyoki napsın adam ama var böle i b n e ler bu sw de sana pvp yok falan filan ama adam napsın düzgün adam olsa oturur izler sonra da istosa yapabilirmiyiz der pwp sini yapar ama napcan
    Mevzunun çıkış noktası pvpdir. iLLeGaLTuRKs guildindeki kendini bilmez yaşı 13 ü geçmeyen kişilerin charıma pvp esnasında 5 kişi saldırmasından çıkmıştır. Sana kesinlikle katılıyorum. Adamın seviyesi yukarıda yazdıklarından bellidir. Takdir GM'lerin buda son sözüm

Durum 
    Konular 
    76
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

ama o kufurlerı hakeden LoveRisk cezayı alması gerekende o ztn butun attıgı pm lerın fotosunu koysa kendı direk kanıtı cıkar ama 3.5 atıo heralde hepsini koymuyo kendı attıgı tehditlerde war iceride.

Durum 
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Varsa buyur sen koy ben ne sölediğimi gayet iyi biliyorum. Kanıtın varsa konuş yoksa sus.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş