Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı15Beğeniler

Konu:Önerilerim.

General Lord
    WhatAPity[OneLastKiss] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    175
    Beğenme 
    141
    Beğenilme 
    434

Standart Önerilerim.

Bsilkroad Serverı çoktan belli bir düzene oturdu Fakat kalitesi eminim ki düştü bence bu da kapasitenin artmasıyla normal olark bakılabilir. Fakat yeter artık dediğim benim oyunda bulunduğum 10 aydır devam eden şu var: Yeni başlayan oyuncular altın yapamıyorlar, durmadan biz asıl oyuncuları rahatsız ediyorlar bu hiç te önemsenmeyecek kadar az değil şurada 1000 player varsa bugün onlarca kişi altın ve item istedi. Bari adama oyuna girişte FB max. 9 dg set verin ya da NPC lerde satın, biraz daha fazla altın verin ki adama küfredecek bahanem olsun yoksa haksız çıkıyorum adamlar item veya altın istediğinde haksız çıkmaktan gına geldi.

Diğer yandan Skill konusunda Force a yapılan güncellemeleri geçtim. Glavie ve Bowda Stun yemekten atak yapılamaz bir halde Parry rate yükseltiyorum işe yaramıyor, Adam zaten süresi kısaltılmış force kullanarak tam anlamıyla karşıdaki oyuncunun atağını kesiyor, Üstüne Oyuncu Sayısı Arttı haliyle özellikle power item kasanların sayısı çok arttı bunun yanında önceden job cavede sık sık kesmediğimiz uniqueleri sık keser olduk, Kidemonasta eklenince onu kesen arkadaşlara ondan da bir şans doğdu. Kısacası iyi item sayısı arttı Yapılan güçlendirmelerin çok etkili olduğu anlaşılmaya başlandı.

Ek olarak Battle Arena Resmen öldü zaten max. IP başına 10 karakter sınırı ile Bu yüzden Daha çok bireysel olarak (Party olarak değil) yapılabilecek ve sonucunda arena coin kazanılabilecek aktiviteler yapılabilinir. Veya sisteme eklenebilinir. Örneğin Hunter ve Thief arenalar kurulur buradan NPC bazında veya daha yüksek güçte Hunter veya thiefler keserek bir zaman dilimine göre Arena coin elde edebiliriz.

Son olarak Önceki açtığım bir konuda Bsilkroad için gelecek dediğiniz güncellemeyi sabırsızlıkla bekliyorum. Yoksa 4 ay önceki gibi jobta farklı farklı küfürler keşfetmekten başka anlamı kalmayacak.
    AusePride, XpSP3__, D_KeY ve 6 kişi bunu beğendi.

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ - MSc
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Müdavim Üye
    Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    349
    Beğenme 
    669
    Beğenilme 
    1516

bide şu alchemye el atsalar kimse bana şans demesin . 28 immortal stone ve 9 steady stone ve saymadığım kadar lmp ile advli +10 bile basılmıyorsa (pre+luck dres ve luck stone dahil) birşey var demektir üstelik sadece ben değil birsürü arkadaşıma verdim onlarda denedi onlarda basamadı buglu itemmi la bu power spear? 1t harcadım sonuç 0
    Konu Ragnarok tarafından (22.Aralık.2012 Saat 01:25 ) değiştirilmiştir.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

Üyeliği Durduruldu
    Miklagaard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    10
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    25

1den 9dg'ye kadar bütün NPC itemlerin FB olması aslında çok iyi olur.. benim en çok sıkıntı çektiğim noktadır tek başıma char açıyorum, deli gibi level alıyorum ama aldığım level'e paralel olarak item kasamıyorum.. başlangıç parası da bi yerden sonra bitiyor dımdızlak kalıyorum.

skill editlerine bir şey demiyorum zamanında warlock charla oynarken demekten tüy bitti... bir sonuç alamıyoruz..

Üyeliği Durduruldu
    Miklagaard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    10
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    25

Alıntı BatuBL00D Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bide şu alchemye el atsalar kimse bana şans demesin . 28 immortal stone ve 9 steady stone ve saymadığım kadar lmp ile advli +10 bile basılmıyorsa (pre+luck dres ve luck stone dahil) birşey var demektir üstelik sadece ben değil birsürü arkadaşıma verdim onlarda denedi onlarda basamadı buglu itemmi la bu power spear? 1t harcadım sonuç 0
    kugelfang daha dün çatır çatır +12 bastı. yani diyeceğim şans

Müdavim Üye
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    349
    Beğenme 
    669
    Beğenilme 
    1516

şans değil bu ya taktikler denettirdim 5-6 item yaktırıp denettirdim +1basarken item yaktırıp denettirdim jangan hotan dw alex constantin semer denettirdim ve denedim zerkle denedim deville denedim cape takılıyken denedim cıkıkken denedim attan inip hemen denedim ata binip hemen denedim sonuç yoook

demekki neymiş şans ya bana dönmiyo yada bu item npc'ye satılmayı istiyor.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

General Lord
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    175
    Beğenme 
    141
    Beğenilme 
    434

Alıntı BatuBL00D Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha yeni fight +11 bastım tekte sorun yok yani

Üyeliği Durduruldu
    ozy71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    79
    Beğenme 
    71
    Beğenilme 
    84

% 100 katılıyorum.

Müdavim Üye
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    349
    Beğenme 
    669
    Beğenilme 
    1516

Alıntı HatcheteR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha yeni fight +11 bastım tekte sorun yok yani
    engin sus la benim şansım size kaçıyo sizin yakcağınız immoları ben yakıyom ondan böyle

General
    AIexia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    64
    Beğenme 
    12
    Beğenilme 
    33

kim ne derse desin eu char her zaman her yerde daha avantajlı ben chine oynuyorum bu zevk meselesi chine eski toprak nede olsa force buıldini kurtaran bi stun var cleric buıldini her skil kurtarıyo yok bow glavie stun atıyomus warriorun yaptıgı teptirmenin stunun hatti hesabı yok ayrıca şu warriorlardaki refleck olayı çok saçma geçen event te 70-80lvl warriora 120k vurdum bana reflek sekti bende öldüm ne şimdi bu 70lvl adamamı öldüm
    DeceptikonZ
    Alexia-RESMİ ARACI

General Lord
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    175
    Beğenme 
    141
    Beğenilme 
    434

Alıntı AIexia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kim ne derse desin eu char her zaman her yerde daha avantajlı ben chine oynuyorum bu zevk meselesi chine eski toprak nede olsa force buıldini kurtaran bi stun var cleric buıldini her skil kurtarıyo yok bow glavie stun atıyomus warriorun yaptıgı teptirmenin stunun hatti hesabı yok ayrıca şu warriorlardaki refleck olayı çok saçma geçen event te 70-80lvl warriora 120k vurdum bana reflek sekti bende öldüm ne şimdi bu 70lvl adamamı öldüm
    Warriorları genellikle kestiğimde bende ölüyorum ne hikmetse reflect geliyor hep ama cleriğin yetmediği, healların çok az kaldığı, zamanlamanın çok önemli olup bir türlü stundan kurtulamadığımız alanlarda yok değil hani

Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş