Yeni Üye
    deruvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Angry Dikkat! Serverin crowded olması !!

1 haftadır oyuna 15-20 dakikadan önce giremiyorum.özellikle bu gün 30 dk oldu oyuna giremedim halende giremiyorum.servarda oyuncu kapasitesi artmış olabilir ama siz yöneticiler buna bir çözüm üretmiyorsunuz.unutmayalım ki isro oynamıyoruz pravate serverdeyizzz ! Sitede kapasite 1000 gösteriyor ama 579/1000 kişi war geriye kalan 421 oyuncu yok

General Lord
    WhatAPity[OneLastKiss] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    175
    Beğenme 
    141
    Beğenilme 
    434

Alıntı deruvis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 haftadır oyuna 15-20 dakikadan önce giremiyorum.özellikle bu gün 30 dk oldu oyuna giremedim halende giremiyorum.servarda oyuncu kapasitesi artmış olabilir ama siz yöneticiler buna bir çözüm üretmiyorsunuz.unutmayalım ki isro oynamıyoruz pravate serverdeyizzz ! Sitede kapasite 1000 gösteriyor ama 579/1000 kişi war geriye kalan 421 oyuncu yok
    Site şuan ki zamanı göstermiyor teknik bir hata vardır.

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ - MSc
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Yeni Üye
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Sitede teknik arıza olabilir normal ama oyuna girememek insanın canını sıkıyor.Sonuçta pravate sercerda oynuyoruz.Yöneticiler baktıki oyuncu sayısı çok yüksek özellikleri şimdiki sunucudan daha iyi bir sunucu bulabilirler, yada sunucunun özelliklerini yükseltebilirler.Eminim ki servardan güzel para kazanıyorlardır ):

General Lord
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    175
    Beğenme 
    141
    Beğenilme 
    434

Sitede teknik arıza olabilir normal ama oyuna girememek insanın canını sıkıyor.Sonuçta pravate sercerda oynuyoruz.Yöneticiler baktıki oyuncu sayısı çok yüksek özellikleri şimdiki sunucudan daha iyi bir sunucu bulmak yada sunucunun özelliklerini yükseltmek olacaktır.Eminim ki güzel para kazanıyorlardır ):
    Her şey zannedildiği gibi kolay olmayabiliyor. Zamanında çok kez açıklandı. Kapasite yükseltilse lagta oynmaya razıysanız yükseltilsin diğer türlü burası Türkiye. Teknoloji sınırlı ve masraflı.

Yeni Üye
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Dediğiniz doğru olabilirBu işi bildiğim için konuyu açtım.Türkiye de teknoloji sınırlı olabilir ama diğer ülkelerde böyle bir problem yok.Özellikle Almanya gibi bir ülkede sunucu fiyatları çok uygun güvenilir ve en son teknoloji ürünleri kullanmakta.Yinede oyun yöneticileri bilir.

General Lord
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    175
    Beğenme 
    141
    Beğenilme 
    434

Dediğiniz doğru olabilirBu işi bildiğim için konuyu açtım.Türkiye de teknoloji sınırlı olabilir ama diğer ülkelerde böyle bir problem yok.Özellikle Almanya gibi bir ülkede sunucu fiyatları çok uygun güvenilir ve en son teknoloji ürünleri kullanmakta.Yinede oyun yöneticileri bilir.
    O dediğinizde doğru, fakat sunucu Türkiye sınırı dışına taşınması demek lag kaçınılmaz olur demek.

Genel Yönetici
    Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Odin
    Konular 
    538
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5165

Bu söylediklerinizi bizde biliyoruz fakat yurt dışı performanslar oldukça kötü. Turk Telekom'un yıllardır düzeltemediği bir yurt dışı çıkış sistemine sahibiz. Kesintiler, 100ms üzeri ping değerleri ile boğuşmak istemiyoruz. Bu sefer bizim dahi çözmemizin imkansız olacağı problemler ile karşı karşıya kalacağız. Skillerin geç tepki vermesi, teleportlarda yavaşlık, oyuna girişte yavaşlık gibi çok fazla problem ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

İmkanımız olsa da premium'u aktif hale getirebilsek. Emin olun bunu bizde çok istiyoruz fakat sistem izin vermiyor. Server kapasitesi konsunda da defalarca açıklama yaptık. Evet kesinlikle artmayacak demiyoruz ama şu anda arttırmamız demek LAG dolu bir oyundan başka birşey getirmez bize. Oyuna girsenizde oynayamadıkdan sonra ne anlamı kalır?

Yoğun eleştiri ve baskılara boyun eğerek karar almamız hepimiz için kötü sonuçlar doğurur. Bizde sizlerin oyuna girerken zorlanmanızdan mutlu değiliz. Gönül ister ki 1000 değil 3000 kişilik bir serverımız olsun. Bu sebepler neticesinde şu anda bir kapasite arttırımı olmayacak.

Aynı konu ile ilgili açılan başlıklar kesinlikle silinecek.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Yeni Üye
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Peki premium alındığı taktirde oyuna giriş tek seferde olacak mı ? yoksa yine aynısımı olacak ?

Genel Yönetici
    Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Odin
    Konular 
    538
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5165

Şu anda premiumların özel giriş hakkı yok malesef.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Yeni Üye
    123456789m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

GM bana ulaşabilirmisin silk alma ile ilgili sorularım olacak

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş