Beğeni Ağacı3Beğeniler

Konu:Ailevi küfür

AgainstTheCurrent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    19
    Beğenme 
    147
    Beğenilme 
    66

Standart Ailevi küfür

Şikayet edilen : TR_VAGABOND_ ve LordTulkas

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    342
    Beğenme 
    950
    Beğenilme 
    973

Kardeş polismisin sen zabıta mı adamlar aralarında sövüşüyorlar yani neden ss alıyorsun atıyorsun fakkk !

TÜRKÜN yurdu TÜRKİYE

RoyalFamily

Captain
    haylazben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    34
    Beğenilme 
    37

ATEŞ OLMAYAN YERDEN DUMAN TÜTMEZ BÖYLE BİR ŞEREF YOKSULUNUN AVUKATLIĞINI YAPIP SAVUNAN DA ONDAN FARKI YOKTUR... MARİFET BURAYA SS ATMAK DEĞİL. MARİFET KİMİN NE OLDUĞUNU BİLMEK..

BANA GÖRE BU GÖNDERDİĞİM SS DE ŞEREFSİZLİĞİE YAPAN CEVABINI ALMIŞTIR. BUNU SAVUNANDA ŞEREFSİZLİĞİ YAPANLA AYNIDIR...

WHY38 bunu beğendi.

Senior General
    AKINCI_BEYi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    75
    Beğenme 
    193
    Beğenilme 
    315

demekki bir konu hakkında yorum yapmaya kalkışmadan önce konuyu en ince ayrıntılarına kadar inceleyip öyle konuşmak lazımmış. Hadsize haddini bildirmek asgardın olduğu kadar bizlerinde görevi.

Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    19
    Beğenme 
    147
    Beğenilme 
    66

Alıntı KolayDegil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş polismisin sen zabıta mı adamlar aralarında sövüşüyorlar yani neden ss alıyorsun atıyorsun fakkk !
    Kanka bunlara az bile.Olayı anlatayım ordan geçerken bunlar fevziyle laf atışıyorlar fevzi bunlara bişey dedi gitti sonra arkasından ailevi küfür ettiler bende ss aldım attım sonra bu tulkas mıdır nedir adam bana pm atıyor fevzi ilk küfür etti seni onun savunman yanlış ilerde pişman olcan evlimisn tarzı sorularla benim evli bir adama sövmenin yanlış oldupunu gstermeye çalıştıda ben ferdiyi bilemesem hak verecemde hak etmiştir şimdi buda konuştukça konuşcak diye kb dedim ama bunlara az bile sonuna kadar haketmişlerdir sadece gülüyorum bunlara

General Lord
    LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    342
    Beğenme 
    950
    Beğenilme 
    973

Olm çok iğrenç küfürle diyorsunuz çocuk gibi ya.O na git akarinla seyyap diyor diğeri bağında siskomu diyor bu ne bolum

TÜRKÜN yurdu TÜRKİYE

RoyalFamily

Captain
    haylazben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    34
    Beğenilme 
    37

Alıntı AgainstTheCurrent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanka bunlara az bile.Olayı anlatayım ordan geçerken bunlar fevziyle laf atışıyorlar fevzi bunlara bişey dedi gitti sonra arkasından ailevi küfür ettiler bende ss aldım attım sonra bu tulkas mıdır nedir adam bana pm atıyor fevzi ilk küfür etti seni onun savunman yanlış ilerde pişman olcan evlimisn tarzı sorularla benim evli bir adama sövmenin yanlış oldupunu gstermeye çalıştıda ben ferdiyi bilemesem hak verecemde hak etmiştir şimdi buda konuştukça konuşcak diye kb dedim ama bunlara az bile sonuna kadar haketmişlerdir sadece gülüyorum bunlara

ISTE BILMEDEN ETMEDEN 3 GIDIM AKLINLA YAZACAGIN BUKADAR OLUR FERDI HAK ETMIS DEMISSIN HAYSIYETSIZ ADAM KIMIN ANASINA BACISINA KARISI KIZINA LAF ETTIGIMI GORDUN 1 GRAM AKLIN VARSA SS YE BAK KIM BASLATMIS SEREFSIZLIGI. KI BANA GOREDE O SEREFSIZLIGI YAPANDAN SENIN FARKIN 0 . BARI YAPTIGINI DOGRU OLDUGUNU SAVUNMA. YAZIK SIZIN NAMUS SEREF ANLAYISINIZA.

Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    19
    Beğenme 
    147
    Beğenilme 
    66

Alıntı haylazben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ISTE BILMEDEN ETMEDEN 3 GIDIM AKLINLA YAZACAGIN BUKADAR OLUR FERDI HAK ETMIS DEMISSIN HAYSIYETSIZ ADAM KIMIN ANASINA BACISINA KARISI KIZINA LAF ETTIGIMI GORDUN 1 GRAM AKLIN VARSA SS YE BAK KIM BASLATMIS SEREFSIZLIGI. KI BANA GOREDE O SEREFSIZLIGI YAPANDAN SENIN FARKIN 0 . BARI YAPTIGINI DOGRU OLDUGUNU SAVUNMA. YAZIK SIZIN NAMUS SEREF ANLAYISINIZA.
    Sen kimsinki benim şerefime dil uzatıyorsun sana bikaç bişey dicem o küçük kafana sok 1.si adamın arkasından ailevi küfür ediiyorlar ssni attım diye savunucusumu oldum 2.si 40 yaşındasın benden 20 yaş büyüksün sana abi bile demiyorum ferdi demekki akıl yaşta değilmiş sana saygı bile duymuyorum bunu bil istedim 3.sü gecenin her saati oyundasın fevzinin dedikleri doğrudur deseler şaşırmam Milletin şerefine haysiyetine laf edicek kadar aşağılık birisisin az bile demiş sana.
    Fevzi09 bunu beğendi.

General Lord
    Miracle- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    454
    Beğenme 
    170
    Beğenilme 
    948

Alıntı AgainstTheCurrent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen kimsinki benim şerefime dil uzatıyorsun sana bikaç bişey dicem o küçük kafana sok 1.si adamın arkasından ailevi küfür ediiyorlar ssni attım diye savunucusumu oldum 2.si 40 yaşındasın benden 20 yaş büyüksün sana abi bile demiyorum ferdi demekki akıl yaşta değilmiş sana saygı bile duymuyorum bunu bil istedim 3.sü gecenin her saati oyundasın fevzinin dedikleri doğrudur deseler şaşırmam Milletin şerefine haysiyetine laf edicek kadar aşağılık birisisin az bile demiş sana.
    Büyüklerine saygılı olmalısın.

Senior General
    Fevzi09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    115
    Beğenme 
    291
    Beğenilme 
    224

Alıntı OurLastNight Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyüklerine saygılı olmalısın.
    Yaş olarak büyük ama beyin yaşı olarak küçük o

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş