Yeni Üye
    compaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    22
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    4

Cool Neden böyle oluyor ?

Asıl amacım küfür ettiği paylaşımı koymak değil ama maksat fotoğraf olsun. SW de çoğu kişi neden sana küfür ediyor diye merak etmeyen Stevan neden milletin oyun zevkini bozuyorsun anlamış değilim halen. Foruma baksan herkes sana küfür etmiş ve bunları foruma atmışsın. Sayın GM ler sizler de bir incelesiniz neden çoğunluk bu kişiye küfür ediyor,durduk yere zevk için mi ? Gerekli incelemelerin yapılmasını arz ve rica ederim.Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Yeni Üye
    olci123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Kardeşim gerçekten doğru söylüyorsun.Bu ahmak herif hep böyle.Herkesi rahatsız ediyor.Herkesi şikayet ediyor.Milleti kışkırtıyor,pwplerini bozuyor,hiç bir guıldde tutunamıyor vs...

Muhabir
    Historia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    58
    Beğenme 
    393
    Beğenilme 
    361

Bu adama edılen küfürler yok sayılsın yeter artik. Küfürü savunmuyorum ama bu adama az bile her seferinde pwp bozuyo insanları tahrık edıyo e haliyle küfür kacınılmaz oluyo
    Vaktiyle bir Atsız varmış ; var olsun!
    OttomanHeroS ' RedLine
    Tengri Biz Menen

Captain
    Bahriyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    34
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    0

Yalancı ve iftiracısın.Resmen seni kesiyorum diye ağlıyorsun.Boş konu açmaktan veya iftira atmaktan ceza alabilirsin.Aynı konuyu tekrar açıyorsun @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... müdahale gerektirmiyor dedi.Oyun kurallarına aykırı bir durum yok.Ayrıca kişisel küfürler cezalandırılmıyor @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... yine bir şey yok diyecek.

Yeni Üye
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    22
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    4

Boş adamsın bunu biliyorsun. Halen ne kadar cesaretli olduğunu bekliyorum ispat et kendini hukuk nidaları atma millete , unutma boş tenekeden çok ses çıkar. Sen daha karşındakini tanımıyorsun hak,hukuk içinde günlerim geçiyor. Senin için kanuni işlem yaptırtmam zaten değmezsin,istiyorum ki GM bu olaya el atsın.

General Lord
    LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    343
    Beğenme 
    950
    Beğenilme 
    976

ARKADAŞLAR BU STEVAN 14 yaşında bir çocuk çok abartıyorsunuz ettiği küfürler pwp bozlamarını falan ben şahsen tanıyorum bunu oyundan geçmiş seneden. BİR BALTAYA SAP OLAMAMIŞ ELİNDE BİR ADET POWER STAFIYLA SADECE PWP YAPANLARA sataşıyor canınını alıyor asfasd avel avel bu

UZMAN YARDIMCISI

Captain
    Bahriyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    34
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    0

Senin gibi bir beyinsizle muhattab olmak istemiyorum,Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde okuyorum ve bu oyuna para veriyorum.Oyun kurallarına aykırı bir durum yok. Bana da aynısı yapılıyor.Ağlamıyorum,gelip burada ağlıyorsunuz çocuk gibi. Allah'ını seversen kanunu işlem yaptır SA:AS Beni kesiyor diye ver mahkemeye ASDa:Ssd: Lan ne beyinsiz insanlar varmış ya..

Yeni Üye
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    22
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    4

Bu kafayla gidersen mallıkta da master yaparsın sen o okuldan. Herkese bulaş bulaş sonra kurallara aykırı bir şey yok de ne güzel değil mi. Kurallar sadece yazılı olanlar değildir. Yazılı olmayan kurallarda vardır hani nasıl örf ve ayetlerimiz varsa. Anlayışında bile kıtlık var ki mahkemeye verme sebebimi bile beyninin aldığı kadar yorumlamissin. Bu oyunu oynayanlar seni de biliyor beni de herkesi kışkırtarak küfür ettiriyorsun sonra foruma atıyorsun. Zaman kaybısin, cesaretsizsin insanların oyun zevkiyle uğraşma

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş