Beğeni Ağacı2Beğeniler

Konu:Kolay Gelsin

Üyeliği Durduruldu
    Cristina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    2

Standart Kolay Gelsin

_FAsNmE_ Adlı arkadaş Fight Daggerini çaldırdı Bunun sebebini benim olduğumu düşünüyorlar
    Dün akşam kale savaşına 7 dakika kala FinduM diye bi char pm attı Ben Hasan dedi X_PeSiMisT_X hasan dedıgım cocukda 15 dakika önce konusmustum Bana Sizin Guildde Fight +12 Daggerli silahlı birisi var dedi tam adı ne falan dedi söyledim bende dedi benm pm attım cvp vermıyor bi pm atarmısın silahı takaslıkmışmı bi soruver dedi Fasnameye pm attım takaslıkmı adam soruo diye dedim Thyp1n mu ne o charı satın aldık fight +11 staff ile wtt edicez dedi cocuk bana mag %100 dedi tamam ddım ben _FAsNmE_ ye pm at dedim savaşda kaleyi aldık son 40 dakkasında cıktım ben 10 dakika kalmstı fasname itemleri yere atcam dedi itemlerini atmasın dıye jangana gıttım baskasına verdı kaleye saldıran olmadıgı ıcın alexe gıttım ordanda apis çıktı apise geçtim ve 6 kısı kestık ben kestım
    Şimdi diyorlarki Cristiina Soydu ben bu işten sıkıldım kim çaldıysa _FAsNmE_ nin silahını bulunmasını ıstıyorum eğer bulunurda benım hırsız olmadıgım kanıtlanır ise LaZ_LoRD Dan şikayetciyim Şahsıma dair Hırsız vs. gibi Suçlamalarda bulundugundan dolayı... Teşekkürler Kolay Gelsin.

Captain
    kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    27
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Standart LaZ_LoRD

HERKES SUCLUNUN BULUNMASINI İSTİYOR
    HIRSIZ OLAN KİM BİLMİYORUZ AMA _FaSNaMe_ gelip aynen böyle anlattı Cristiina şüpheli davrandı dedi ondan şüpheleniyorum dedi aracı olMak felan istiyor dedi BEN DUYDUKLARIMI SÖYLERİM SUCLU KİMSE BULUNSUN LaZ_LoRD olarak ta kimseyi o caldı bu caldi die sucalmadım kanıtınıda göster şahsım adına konusurken dikkat edin

bn sadece _FaSNaMe_ nin Şüphelniyorum Cristiina dedn icin sana sorduk senmi yaptın die. Herkes şüphelir Fight daggeri sitiyorlar felan senden takas iicin diyip ardında 1 saat gecmeden dagger kaybolursa Cristiina elbet adam sendne şüphelenir ha bu deegilki kesin sen caldın demiyoruz zaten ŞÜPHELİ GÖZÜYLE BAKIYOR _FaSNaMe_ sana
    Konu kuralsızlar tarafından (21.Ocak.2013 Saat 03:20 ) değiştirilmiştir.

General
    yaboga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    13
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    15

Alıntı kuralsızlar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HERKES SUCLUNUN BULUNMASINI İSTİYOR
    HIRSIZ OLAN KİM BİLMİYORUZ AMA _FaSNaMe_ gelip aynen böyle anlattı Cristiina şüpheli davrandı dedi ondan şüpheleniyorum dedi aracı olMak felan istiyor dedi BEN DUYDUKLARIMI SÖYLERİM SUCLU KİMSE BULUNSUN LaZ_LoRD olarak ta kimseyi o caldı bu caldi die sucalmadım kanıtınıda göster şahsım adına konusurken dikkat edin

bn sadece _FaSNaMe_ nin Şüphelniyorum Cristiina dedn icin sana sorduk senmi yaptın die. Herkes şüphelir Fight daggeri sitiyorlar felan senden takas iicin diyip ardında 1 saat gecmeden dagger kaybolursa Cristiina elbet adam sendne şüphelenir ha bu deegilki kesin sen caldın demiyoruz zaten ŞÜPHELİ GÖZÜYLE BAKIYOR _FaSNaMe_ sana
    böyle milletin dedektifi kesilip milleti zan altında bırakanlar varya onların taaa amk. burdan şüphe etmek adamı millete hırsız gibi işfa etmeyi gerektirmez ne kadar gereksiz insan var amk ben yaptım lan hadi bulunda alın amk.
    Cristina bunu beğendi.

Üyeliği Durduruldu
    Cristina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    2

LaZ_LoRD sen direk Hırsızsın Diyerek konuşdun Guildde Herşeyin açıklaması var yukarda gerektiği gibide yaptım ben aracı olurum demedım bu oyunun aracısı var Alexia Genel Aracı odur bana dusmez aracı olmak senden Şikayetciyim Şahsıma dair istisnalarda bulundugun için

General Lord
    WhatAPity[OneLastKiss] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    175
    Beğenme 
    141
    Beğenilme 
    434

BU iş artık biz aracılarıda sıkıntıya düşürmeye başladı neden derseniz; adam iteme alıcıymış gibi gelip daha sonra çıkıyor ve birkaç saniye sonra benim boş bi anımda itemin sahibinin nickine benzer nickte biriyle exchange atarak ona item vermemi sağlıyor veya yapmaya çalışıyor, aracıların 1 sn dikkatsiz olması sonucu direk etkiliyor daha iyi bir çözüm bulunmalı aracılık sistemi de yattı, bu hırsızlar yüzünden.

Diğer yandan. Şu item hırsızlıkları yüzünden çoğu kural zaten delinip geçiliyor. El altından item satışı oluyor direk buradan bile kimin yaptığı bulunabilinir, tabi eğer istenirse. Ama son zamanlarda iyice bu işleri abarttılar.

Önlem olarak diyebileceğim birkaç şey var en başta guildinize tanımadıklarınızı almayın, yok savaş kazanacağız derken alinizde olanla yetinmesini bilin onu da kaybetmeyin, bir de dikkatli olun zaten dikkat olsa bu işler olmaz. Size zahmet olacak ama itemi verdiğiniz adamın guildine exchangenin üstünde yazan ismin sağ tarafından bakın, eğer guildiniz aynı değilse veya tanıdığınız kişinin guildi değilse vermeyin en geçierli çözüm budur, aylardır ben bunu diyorum.
    Cristina bunu beğendi.

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ - MSc
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General
    yaboga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    13
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    15

bunun için bi npc yapsınlar millet kurtulsun arkadaş

General Lord
    WhatAPity[OneLastKiss] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    175
    Beğenme 
    141
    Beğenilme 
    434

Alıntı yaboga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunun için bi npc yapsınlar millet kurtulsun arkadaş
    Sorun o da değil millet birbirine güvenip item veriyor aha sonuç.

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ - MSc
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Senior General
    Kugelfang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    26
    Beğenme 
    118
    Beğenilme 
    110

Oyuncular karakterleriye büyüyüp serpiliyor :d. Laz servera ilk başladığı zamanlarda yumurcak gibiydi Cristiana'da öyle. Sanki birkaç ayda büyümüşler Hukuk Fakültesi'nde okumuşlar. Burda gelmişler birbirlerini muhakeme ediyorlar. komik :d
    Gallipoli

General Lord
    DolceGabbana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    175
    Beğenme 
    184
    Beğenilme 
    618

Alıntı Kugelfang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyuncular karakterleriye büyüyüp serpiliyor :d. Laz servera ilk başladığı zamanlarda yumurcak gibiydi Cristiana'da öyle. Sanki birkaç ayda büyümüşler Hukuk Fakültesi'nde okumuşlar. Burda gelmişler birbirlerini muhakeme ediyorlar. komik :d
    sen ne diyon la

Üyeliği Durduruldu
    redstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    41
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    9

benimde bir ara+9 bowum çalınmıştı ve bunun sebebinin sen oldunu düşünüyorum ozaman illegals türkdeydin ve ordan birisi çalmıştı bu item çalınmalarındanda sen sorumlu tutulduna göre vardır birşey.
    Konu redstar tarafından (22.Ocak.2013 Saat 12:41 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş