Beğeni Ağacı2Beğeniler
  • 1 Post By Maho
  • 1 Post By Odin

Konu:Arkadaşlarmıza öneri

Vice General Lord
    BLBakalmNely - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    167
    Beğenme 
    152
    Beğenilme 
    269

Standart Arkadaşlarmıza öneri

Arkadaşlar bunu benm açmam ne kadar doğru bilmiyorm ama açmam gerektiğini hissettim sw de çar soyuldu diyen insanlar yada başına daha gelmemiş arkdaşlarımız oto + proğtamı yüzünden soyuluyorlar + bunun yanında sahte isimde insanlar var onlara dikkat edin + ve çoooook güvenmediğiniz kişiler haricinde kimseye item vs vermeyin +İtem WTT ederken resmi aracılarımzı kullanın //// çaldırdğnız itemlerinizi odin geri vermez

İtemi eli ile veren birne odinin cevabı ;

GM ODİN(ALINTI)Kimse ile item, şifre, id paylaşmayın diyoruz ama bizi dinleyen yok ki. Üzgünüm kendi elinizde vermişsiniz itemi. Gm nin yapacağı hiç birşey yok hakllıda ///

LÜTFEN DAHA DİKKATLİ OLALIM ARKDAŞLAR HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ HER YERDE OLDUĞU GİBİ ARAMIZDADA HIRSIZLAR VAR...
    İnsan hakta hak insanda,
    Ariyorsan bak insanda,
    Hiç eksiklik yok insanda,
    Madem ki ben bir insanim

Üyeliği Durduruldu
    Maho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    109
    Beğenme 
    50
    Beğenilme 
    96

Ah! Ah! Bence GM hep bizle uğraşmaktan yorulup o maddeyi değiştirdi.Ben değiştirdiği günde dedim değiştirdiğiniz zaman hırsızlık artacak buda doğal olarak güvensizlik doğuracak güvensizlik de arkadaşlarımız arasındaki iletişimi olumsuz etkileyecek bazılarımız bu durumdan hoşnut bazıları ise mağdur kalacak.
    BLBakalmNely bunu beğendi.

Genel Yönetici
    Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Odin
    Konular 
    538
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5164

Yeni maddenin eklenmesinin bir çok sebebi var. Bunu daha önce açıkladım çok detaylı. Arama yaparak ulaşabilirsiniz.

1. En önemlisi son zamanlarda bize güvenerek herkes item ve karakter paylaşımında bulunuyordu. Nasıl olsa GM iade ediyor anlayışı yüzünden çok fazla gereksiz konuyla muhattap olmak zorunda kaldık. Bu zaten kuralın gelmesinde ki başlıca yeterli bir sebeptir.
    2. Çok fazla vaktimizi alıyordu ve teknik altyapıya, bakımlara vakit ayıramıyorduk.
    3. Daha önce zaten yardım etmiyorduk. Böyle bir işe kalkıştık malesef olumsuz yönde etki etti. Tekrar eski haline getirdik. Hepsi bu.

Tabi birde bunca konuşulanlara, yaşananlara rağmen hala fake karakterlere item kaptıranlar var. Ayrıca biz zaten kimse ile item paylaşmamanız hususunda sizi uyarıyoruz. Eğer item veya şifre paylaşıyorsanız siz zaten bazı şeyleri peşin olarak göze almış oluyorsunuz.
    BLBakalmNely bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Yeni Üye
    doubleclock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

gmm senınle konusmam gerekliii

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş