Beğeni Ağacı4Beğeniler

Konu:Sağ Duyunuz İçin Teşekkür Ederim.

Üyeliği Durduruldu
    XpSP3__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    32
    Beğenme 
    40
    Beğenilme 
    22

Exclamation Sağ Duyunuz İçin Teşekkür Ederim.

Özel olarak rica edildi ama ilgilenilmedi "alyans8" nicki oyuncu soyulmuştur. Benim XpSP3__ nicki charımdan açılıp kandırlmıştır bu durumda sağ duyu istedim sizdn ama sizden geri dönüş alamadım Odin.
    Burada oyunda bulundugu sürece herhangi bir kötü işe karışmama sadece oyununu oynamış kimsenin şikayetine ugramamış ahlaklı bi oyuncunuzdan bahsediyorum.Oyunu sürükleyen job işine ilk giren bi kişinin bile direk tanıyacagı insandan bahsediyorum.
    Eskiden yardım ediyodunuz şimdi etmiymouşunuz oda güzel. Ne oldu yani online oyuncunuz çogalınca ugraşamaz halemi geldiniz nedir. araştırın görün haksız bi şekilde soyulmamış ise char kndi charımada alyansın charınada gönül rahattlıgyla söylüyorumki ban koyabilrisiniz. Ama haksız bi şekilde soyuldu o char alyans8 in saflıgından yararlanıldı.
    Cok fazla abartıyosunuz bu yardım etmeme işini pvp serversiniz siz GM olarak siz savunmayacaksanız hakkımızı kim savunacak. Bilmiyorum bnm gibi düşünen bir çok arkadaşda vardır. Hile kullandıgı için soyulmadı bu adam kandırıldı diyoruz.
    Şimdi konunu altıanda şunu yazarsınız. " Daha öncede söyledigmiz gibi artık bu konuda yardımcı olamıyoruz." Siz bnce işten kaçıyosunuz kusura bakmayın ama bu böyle samimiyetsiz bi ortam yaratıyorsunuz. Ben kendim için ugraşmıyorum arkadaşım için ugraşıyorum.
    Swde herkese sorulabilinir o oyuncunun kimseye bi kötülügü olmamıştır. Rica ediyorum bi kez daha düşünün.

Vice General Lord
    Brandy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    135
    Beğenme 
    394
    Beğenilme 
    198

Yanlıs anlama ama Soyulan kısı neden kendısı acmıyor o kısı acsa daha ıyı olurdu gecmıs olsun.
    PiYaSa KRAL DoLu HangiSi FaMe ??
    BABA GELDİ VE BENİMLE BİTTİ BU GAME !

Nick:
    Guıld:
    Job: Thief-Hunter

Üyeliği Durduruldu
    Konular 
    32
    Beğenme 
    40
    Beğenilme 
    22

Alıntı Brandy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlıs anlama ama Soyulan kısı neden kendısı acmıyor o kısı acsa daha ıyı olurdu gecmıs olsun.
    Kendisi forum işlerinden pek anlamıyor

Senior General
    Fesuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    36
    Beğenme 
    215
    Beğenilme 
    162

alyans ii bir hunter dı . üzüldüm bak şimdi
    XpSP3__ bunu beğendi.

General Lord
    WhatAPity[OneLastKiss] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    175
    Beğenme 
    141
    Beğenilme 
    434

şu 14. madde geleli: [Her oyuncu kendi hesap güvenliğinden sorumludur. Hack, fake karakter yada karakter satışından doğacak çalınma/soyulma durumlarında oyun yönetimi sorumlu tutulamaz. Item iadeside hiç bir şekilde yapılmaz. Bu sebeple kimseyle iteminizi, hesap bilgilerinizi paylaşmayın.]Fake karakter açanlar aşırı çoğaldı.

Birkaç gündür aracılık olayları için çağırıyorlar fakat karşıdaki kişi tanımadığım biri olunca ben de artık yapmıyorum. Birkaç saat sonra ne oldu diye sorunca arkadaşa çıktı gitti diyorlar, sorduklarımın hepsinin böyle olması insanı artık şaşırtmıyor.

Artık aracılar kaldırılmalı, onun yerine Bsilkroadla ilgili sınırlandırılmış konsola sahip bir mod getirilmeli.

ARKADAŞLAR GENE BURADAN DA SÖYLEMİŞ OLAYIM FAKE CHARLARDA TEK DİKAKT ETMENİZ GEREKEN ALAN GUİLDDİR. [ANLAYABİLİYORSANIZ NİCKTEN DE ANLAYABİLİRSİNİZ]
    XpSP3__ bunu beğendi.

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ - MSc
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Üyeliği Durduruldu
    Konular 
    32
    Beğenme 
    40
    Beğenilme 
    22

Alıntı Fesuni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alyans ii bir hunter dı . üzüldüm bak şimdi
    eyw. iletiyorum alyansa.

Vice General Lord
    Brandy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    135
    Beğenme 
    394
    Beğenilme 
    198

Alıntı xpsp3__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özel olarak rica edildi ama ilgilenilmedi "alyans8" nicki oyuncu soyulmuştur. Benim xpsp3__ nicki charımdan açılıp kandırlmıştır bu durumda sağ duyu istedim sizdn ama sizden geri dönüş alamadım odin.
    Burada oyunda bulundugu sürece herhangi bir kötü işe karışmama sadece oyununu oynamış kimsenin şikayetine ugramamış ahlaklı bi oyuncunuzdan bahsediyorum.oyunu sürükleyen job işine ilk giren bi kişinin bile direk tanıyacagı insandan bahsediyorum.
    Eskiden yardım ediyodunuz şimdi etmiymouşunuz oda güzel. Ne oldu yani online oyuncunuz çogalınca ugraşamaz halemi geldiniz nedir. Araştırın görün haksız bi şekilde soyulmamış ise char kndi charımada alyansın charınada gönül rahattlıgyla söylüyorumki ban koyabilrisiniz. Ama haksız bi şekilde soyuldu o char alyans8 in saflıgından yararlanıldı.
    Cok fazla abartıyosunuz bu yardım etmeme işini pvp serversiniz siz gm olarak siz savunmayacaksanız hakkımızı kim savunacak. Bilmiyorum bnm gibi düşünen bir çok arkadaşda vardır. Hile kullandıgı için soyulmadı bu adam kandırıldı diyoruz.
    şimdi konunu altıanda şunu yazarsınız. " daha öncede söyledigmiz gibi artık bu konuda yardımcı olamıyoruz." siz bnce işten kaçıyosunuz kusura bakmayın ama bu böyle samimiyetsiz bi ortam yaratıyorsunuz. Ben kendim için ugraşmıyorum arkadaşım için ugraşıyorum.
    Swde herkese sorulabilinir o oyuncunun kimseye bi kötülügü olmamıştır. Rica ediyorum bi kez daha düşünün.
    adam nasıl soyuldu ıtemlerı sılahları yerınde 1 parca ıtem vs mı gıttı onun ıcnmı bu konu ?? :d
    PiYaSa KRAL DoLu HangiSi FaMe ??
    BABA GELDİ VE BENİMLE BİTTİ BU GAME !

Nick:
    Guıld:
    Job: Thief-Hunter

Üyeliği Durduruldu
    Konular 
    32
    Beğenme 
    40
    Beğenilme 
    22

Alıntı HatcheteR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu 14. madde geleli: [Her oyuncu kendi hesap güvenliğinden sorumludur. Hack, fake karakter yada karakter satışından doğacak çalınma/soyulma durumlarında oyun yönetimi sorumlu tutulamaz. Item iadeside hiç bir şekilde yapılmaz. Bu sebeple kimseyle iteminizi, hesap bilgilerinizi paylaşmayın.]Fake karakter açanlar aşırı çoğaldı.

Birkaç gündür aracılık olayları için çağırıyorlar fakat karşıdaki kişi tanımadığım biri olunca ben de artık yapmıyorum. Birkaç saat sonra ne oldu diye sorunca arkadaşa çıktı gitti diyorlar, sorduklarımın hepsinin böyle olması insanı artık şaşırtmıyor.

Artık aracılar kaldırılmalı, onun yerine Bsilkroadla ilgili sınırlandırılmış konsola sahip bir mod getirilmeli.

ARKADAŞLAR GENE BURADAN DA SÖYLEMİŞ OLAYIM FAKE CHARLARDA TEK DİKAKT ETMENİZ GEREKEN ALAN GUİLDDİR. [ANLAYABİLİYORSANIZ NİCKTEN DE ANLAYABİLİRSİNİZ]
    alyans bunu bilmiyo bile daha önce 10larca insanın itemleri verildi. bu kural pwp serverde çok saçma. adam gibi oyun oynayanların haklarını yiyor.

Senior General
    Fesuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    36
    Beğenme 
    215
    Beğenilme 
    162

alyansın eksikliği server da hissedilcektir.
    GM in artık bu olaya bi dur demesi lazım ve bu fake charlarla soygunlarda çalınanları sahipleri geri vermek lazım...
    mübarek kandil gecesi yap bi hayır Odin...
    XpSP3__ bunu beğendi.

Üyeliği Durduruldu
    Konular 
    32
    Beğenme 
    40
    Beğenilme 
    22

Alıntı Brandy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam nasıl soyuldu ıtemlerı sılahları yerınde 1 parca ıtem vs mı gıttı onun ıcnmı bu konu ?? :d
    pvp yapcam demiş fake itemleri bi versene demiş itemleride alyans vermiş kıyafetler silahlar dahil herşey. ikinci bi exch atmış alyans anlamış tabi iş işten geçmiş.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş