Konu:Kurallar

Vice General Lord
    BLBakalmNely - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    167
    Beğenme 
    152
    Beğenilme 
    269

Standart Kurallar

Odin bey şu hırsızlıkla alakalı kuralları bence oyun 1100/1100 olduğunda oyunun ana ekranından bi kaç kez yazın böylece forumdan daha fazla insan görür ve yok ben bilmiyordum etmiyordm gibi şeyler olmaz ve azalmada da yardımcı olabilir

Birde şu resmi aracıları tekrar gözden geçirin malumunuz birçok çar satıldı yenilenmesinde fayda var örnek : AnnesRevenge bu çar satılmıştır sahibi yenidir yenilenmesinde fayda görüyorum yada satılan çarlar listeden silinebiir
    İnsan hakta hak insanda,
    Ariyorsan bak insanda,
    Hiç eksiklik yok insanda,
    Madem ki ben bir insanim

Fu.
    Fu. isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Üyeliği Durduruldu
    Fu. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    62
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    218

resmi aracıların yanında karakter satış işlemleri içinde bir çözüm bulunması önemli bir konu.. bir çok kişi mağdur oluyor bu konuda..
    çözümü zor olabilir ama imkansız değil, zahmetli bir iş olabilir ama gerekli...

karakter satış işlemleri için aracılık yapabilirim.. bu sorumluluğu üstlenebileceğimi düşünüyorum.. iki tarafıda mağdur etmemek için gerekli bütün tedbirleri ve önlemleri alabilirim.. bu konuda kendime güveniyorum.. ayrıntıları gerekli görüldüğü üzere anlatabilirim.. Tabi öncelikle GM in düşüncesi nedir onu öğrenmek gerekli...

Not: aracılık için extra bir ücret veya ödeme kesinlikle istemem.. niyetim sadece yardımcı olmak...

Vice General Lord
    BLBakalmNely - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    167
    Beğenme 
    152
    Beğenilme 
    269

Alıntı Fu. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    resmi aracıların yanında karakter satış işlemleri içinde bir çözüm bulunması önemli bir konu.. bir çok kişi mağdur oluyor bu konuda..
    çözümü zor olabilir ama imkansız değil, zahmetli bir iş olabilir ama gerekli...

karakter satış işlemleri için aracılık yapabilirim.. bu sorumluluğu üstlenebileceğimi düşünüyorum.. iki tarafıda mağdur etmemek için gerekli bütün tedbirleri ve önlemleri alabilirim.. bu konuda kendime güveniyorum.. ayrıntıları gerekli görüldüğü üzere anlatabilirim.. Tabi öncelikle GM in düşüncesi nedir onu öğrenmek gerekli...

Not: aracılık için extra bir ücret veya ödeme kesinlikle istemem.. niyetim sadece yardımcı olmak...
    Eğer böyle birşey seçiliçekse olursa 1 2 kişi olması iyi olur pek sanmıyorum olacağını ama bende olabilrm
    İnsan hakta hak insanda,
    Ariyorsan bak insanda,
    Hiç eksiklik yok insanda,
    Madem ki ben bir insanim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş