Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı11Beğeniler

Konu:LionsOfCihad Kale Savaşı Açıklaması.

Captain
    darksoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    15
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    4

Standart LionsOfCihad Kale Savaşı Açıklaması.

bakın biz server a geleli bir bir buçuk ay oldu en fazla. kendimden bahsedeyim char açtım 669 tane akademi kastım nickini sevmedim sildim ve tekrar yeni char açıp 800 tane kastım ( 2 günde ) biz 3 defa katıldık savaşa ve 3. de aldık kaleyi bizim geldiğimiz server da bizi yine böyle şikayetlerle bastırmaya çalıştılar bastıramadılar burasıda bastıramayacak gibi görünüyor (oyuncuları) . biz hırs yapıyoruz sizde yapın, biz hesap yapıyoruz sizde yapın, bard , cleric , warrior buffları yasak değil kullanma özgürlüğümüz var sizin de var. biz bir buçuk ayda bu kadar mesafe kat ettik 3. seferinde kaleyi aldık siz belkide bir yıldır burdasınızdır.

bizi botlardan bufflardan eleştirip şikayet edeceğinize kendinizi sorgulayın bu adamlar 3 haftada nasıl kale aldı nasıl kaybettik diye.

ayrıcı bufflar oyunun bir açığı değildir sizde kullanabilirsiniz bizim gibi yada farklı şekillerde.
    oyundaki atak yapan charların başında bir kişi vardı ve atak yapanlar bot değildi, buff verenler bottu. Gelelim kaç kişiyle savaşa girdiğimize 25 kişiyle girdik 8 kişi değil, 15 kişisi team speakteydi benle beraber.

yani asıl mesele;

sorun bizde değil bizim bufflarımızda değil oyunculuğumuzda değil sadece sizin egonuzdan kaybetmeyi kabullenemediğinizden haftaya hazırlanın gelin tek kişiniz 10 char girebilir isterse ama dediğim gibi siz kaybetmeyi kabullenemiyorsunuz. hırs yapıp savaşamıyorsunuz düşüncesiz hareket ediyorsunuz.

LionsOfCihad
    Guild Masteri: _DarkSouL_

edit: biz sbot kullanmadık mbot kullandık ve geldiğimiz sw deki guildler sizin kadar şikayetci olmadı savşatı bizlerle adamlar söke söke kalede aldı bizde geri aldık ve onlarda bir yıllık oyunculardı o swde

Gm den tek ricam bu konunun burda kalması uygun bir konu yeri bulamadım bu konu için.
    Konu darksoul tarafından (27.Ocak.2013 Saat 02:20 ) değiştirilmiştir. Sebep: eksik bilgi
    _DarkSouL_

Üyeliği Durduruldu
    Maho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    109
    Beğenme 
    50
    Beğenilme 
    96

Kardeşim Sorun şu ki her şey kale değil eglence sen eglenceyi mahvediyorsun bu da hiç hoş değil 8li pt getirmissin kesiyorsun bunu neden söylüyorum diye diyeceksen yarın öbürgün bunlar sizden özenip acacaklar zevkimize S......lar anlatabildim mi yani bence GM bu olaya çözüm getirsin.Biz gidip bot charlarla mı vs atacaz hıammına yani

Captain
    Konular 
    15
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    4

bot charlarıyla vs atmıyorsunuz kardeşim birebir bizlerle sadece buffer destekli kusura bakmayın 3 haftada bu kadar hazırlanabildik sadece.
    _DarkSouL_

Yeni Üye
    omurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    2
    Beğenme 
    5
    Beğenilme 
    1

Gayet güzel bir açıklama olmuş. BU gün o kalede olanların bir özeti. Fakat şunu eklemek istiyorum ki; Strateji çalışmasının verdiği bu meyveyi, yasak elmaya dönüştürmek demek ya kıskançlığı ya da küçük beyinleri temsil ettiğini düşünüyorum.

LionsOfCihad
    Player:Snley
    ...l... Fuck the System ...l...
    LionsOfCihad-Snley & Cock

Üyeliği Durduruldu
    Konular 
    109
    Beğenme 
    50
    Beğenilme 
    96

kardeşim bence sen ne yap biliyormussun 3 haftada böyle hazırlanma git programlama dersleri al Kale savaşında saldırabilecek LionsOfCihadSBot yaparsın böylece botları programladın mı tamamdır
    Brandy bunu beğendi.

General
    asteriuss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    24
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

az zamanda çok iş yaptıgımız için çekemiyorlar bu akdar basit bi konu gm bu konuya bakmaz bile istediginz şey imkansız

Üyeliği Durduruldu
    Sencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    22
    Beğenme 
    219
    Beğenilme 
    382

Bufcu çarlarla gezmek yasak değildir denebilir, ancak hoş karşılanmıyacağıda kesindir..
    Konu Sencer tarafından (27.Ocak.2013 Saat 02:24 ) değiştirilmiştir.
    qece bunu beğendi.

General
    asteriuss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    24
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

ne dengesiz adamsın la sbot diyon senin aklı dnegen yerinde degil içtinmi nettin.

Captain
    Konular 
    15
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    4

heavy bow kardeşim bunun için proğrama gerek yok dersede gerek yok aramızda 13 yaşınca çocukta var sadece strateji işidir bu. siz biraz sıkıya gelince hemen şikayet ediyorsunuz. eğer siz bir strateji geliştiremiyorsanız sizin sorunuzdur bu.
    _DarkSouL_

Üyeliği Durduruldu
    Konular 
    109
    Beğenme 
    50
    Beğenilme 
    96

Pardon Me! ben bunu strateji olarak görmüyorum strateji party üyeleriyle yapılmış bir eylemdir benim için, fakat sizin şu yaptığınız tabiri caizse botların yaptığı stratejidir.
    Konu Maho tarafından (27.Ocak.2013 Saat 02:29 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş