Beğeni Ağacı3Beğeniler

Konu:Nalet Olası Şu Bard Olayını Kapatın ARtık !!!

Captain
    _Ratchet_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    14
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    7

Standart Nalet Olası Şu Bard Olayını Kapatın ARtık !!!

Resmen 3-4 Günda Baya Bir Abarttınız Bu bard Olayını . Bi Çaresi varsa yetkili kisi İllaki BAKAR UZATMANIN Bİ Manası yok !! yOk ip Sınırlanması düşürülsün o olsun bu olsun onlar böyle zevk alıyor oynamaktan yada ellerindeki tek Çare bu olabilir onların oyun oynaması için böyle zevk alırlar değişir bu kişiden Kişiye . o Yüzden Lütfen Daha abartmayın Çok RAHATSIZ OLANLAR VARSA BAŞKA SWYE geçsin . . .
    Aloyoshenka bunu beğendi.

Senior General
    Fesuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    36
    Beğenme 
    215
    Beğenilme 
    162

Fatih dün seni adamların tradenin peşinden koştururken. Bot da hem trace hemde buff nasıl olur bana da ögretin diye yalvarırken görmüşler

General
    asteriuss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    24
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Ne bu la bard bard deyip duruyor millet gm açıklamasını yaptı ne bu la bar bard deyip rahatsız ediyonuz konu üstüne konu açyıorsunuz bi bok varmış gibi ortada bi bard için server bırakan vrsa bıraksın gitsin o bırakır başkası gelir.

Yeni Üye
    KillThemAlll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    6
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    0

Alıntı [GM]Odin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cevap verilecek bir durum yok. Bardları yasaklayamayız. Ha bu yasaklamamız yapılanı doğruladığımız anlamına gelmez. Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bu başlığı okumaya davet ediyorum herkesi.

Bard yada diğer buffer karakterler ile pvp yapmak, fortress war'a katılmak çok yanlış bir davranış. Oyunu amacının dışına iten ve tadsızlaştıran bir durum. Biz sonuna kadar bunun karşısındayız. Bu davranışı sergileyen kişilerede davranışımız herkes ile bir olmaz. Bunuda hiç çekinmeden söyleyebilirim. Zaten "Dikkat Edilmesi Gerekenler" konusunu okuduğunuzda ne demek istediğimi anlarsınız. Dikkatli ve sindire sindire okuyun lütfen.
    GM Yine bu sorunla ilgili böyle bi açıklama yapmış kardeşim.Bu davranışta bulunanlara direk ceza olmasada insiyatif gerektiren durumlardaki tutumunuda net bi şekilde Dikkat edilmesi gerekenler kısmında açıklamış.Bi göz at istersen

Captain
    Konular 
    14
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    7

Dalton_Kelly Şöyle Bir açıklama yapim sana Arkadaslar bi yArdım İSTEDİM SAĞLOSUNLAR kırmadılar yardım ettiler aralarında zaten 1-2 tanesi ile yüz yüze konuşmuşluğum var aynı yerden Oynuyoruz Trace olayını buldum ama Hem trace hem buf olayını çözemediğim için Yardım istedim sizin gibiler Bunların Yalakalık gibi Zanneder Üstten Aşağı bakar Hep . siz Devam edin öyle.

Senior General
    Fesuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    36
    Beğenme 
    215
    Beğenilme 
    162

Lütfen ama ben yalakalık demedim....
    Senin bu çabanıda haklı buluyorum.. çok mal çaldırıyosun çünkü

Captain
    Konular 
    14
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    7

mAL Çaldırıyorsunda ne demek . Bakın Dün LİONSLARLA kervan çektik 2-3 dalton geldiler SORABİLİRSİNİZ KENDİLERİNE zEvk aldılarmı YADA kErvana Bile yaklaşamadılar Adamlar Böyle oynar Bende 2-3 Kişi ile kErvan atarım Sizde Oyununuzu oynarsınız amaç burda oyundan tad almak ha ben size mal vermişim ha çekmişim Bunun Tadına Vararak oynarsan Ne mutlu Sana . Lionsların Çektiği mallardan sadece kendileri zevk Alır bÖyle oynuyorlar Kimse Karışamaz Açıkcası Benimde 3-4 tane Pc'si Sağlam Char idare edebilen Arkadas bulsam Aynısı Bende Yaparım bundan şüphenis Olmasın. Amaç Jobdan ZEVK ALMAK TADINI ÇIKARMAK anlatabildimmi ?

Yeni Üye
    Risuss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    3
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Cok lanet bi iş serverda bunu yapan sadece lionslar bencede bir çözüm bulunmalı
    Fesuni bunu beğendi.

Captain
    Konular 
    14
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    7

O arkadaşlarda Böyle Oyunun Tadını Çıkarıyor Demek ben Gayet Beğeniyorum Oynama Stillerini asdsads

Captain
    Ryujin_Jakka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    5
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    8

Arkadaşlr yorum atmayın bşuna bu zihniyet isronun içine eden zihniyet.Adama baksana botu savunuyor Arkdaşım senmi oyun oynuyorsun bot mu? pwp,ftw,job bunlarada botu getiriyorsanız oyunu siz oynamıyorsunuz botlara oyntıyorsunuz demektir.
    Fesuni bunu beğendi.
    Reduce all creation to ash RyuujinJakka

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş