Captain
    asus11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    5
    Beğenme 
    49
    Beğenilme 
    49

Exclamation PH BOTLA KERVAN

Alex samar arası alt köprüden PH botla script cizmiş bikaç adet çar sürekli sefer yapıyor. Bunu fırsat bilen thieflerde catırcutur rank kasıyor. Madem phbotla kervan cekmek yasak yıkılan mallarla rank kasmakta yasaklanmalı değilmi? Video programım yok emanet bilgisayardayım ama ben bunu görüp size şikayet ettiğim icin siz bunu kontrol etme yükümlülüğündesiniz, kanıt yok video yok diye görmezden gelindiği takdirde cok daha farklı sonuçlar doğuracağından daha farklı şeylere sebebiyet vereceğinden de adım gibi eminim...

Ufak bi kanıt olarak şunu verebilirim Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Bu tek çar değil ben tekine denk geldim diğer çarların yıkılan mallarınada şahit oldum.
    Daha fazlasına zahmet edip bakabilirseniz eğer saatte vereyim 21,07,2018 saat 14,40 civarı samar alt köprüye göz atabilirsiniz yere yığılan hunharca mal ve catırcutur rank kasanlar mevcut. Gerekli cezaların verileceğini ümit ediyorum.

Yrd.Yönetici
    Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Asgard
    Konular 
    820
    Beğenme 
    536
    Beğenilme 
    8948

Video ile kanıt sunmadığınız taktirde kontrol ile anlaşılabilecek bir durum söz konusu değil.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş