Öncelikle merhaba, resmi konuşma yapamayacağım kusuruma bakmayın, şimdi benim 2012 ortalarından beri oynadığım çarımı Üniversiteyi kazanınca bırakmıştım. yaklaşık 1-2 hafta önce tekrar başladım ve harçlığmı çıkaraym dye karakterimi satmak istedim. Unique kovaladım falan, herneyse. şimdi bu konudada anlattığm gibi statik IP varmış bizim yurtta. Serhat beyle(yurdun müdürü) görüştüm sordum bi kaç açıklama getirdi. anlamadığım için pek ama işte durum bu Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
cidden benm gözbebeğim BG_Lakayit ta böyle bir scammerlik ne biliyim dolandırıcılık falan yapıldısa ki asla yapmadım, konuyu tektik etmenizi rica edicem. Şimdiden teşekkürler, sizinde işleriniz yoğun bunuda biliyorum. Hatta önemsiz bir çar olabilir ama benim için çok önemli =) Sonuçta sizinde dediğiniz gibi yönetme politikası, bu politikayı benimsemişsiniz lütfen benide anlarsınız.
Konuyu açtıktan sonra Isyaturı bekliyordum brden DC yedm ve banlanmışım. gerçekten ne gm olarak tanıtma nede dolandırıcılık yok (çarıma grmek istedgmde yazıyor) yurtta oynamaya başladık ve ne biliyim herkesn çarı gitti, kimin yüzündendir bilmiyorum bu konu içinde arkadaşlarımı kırmam oyun sonuçta ama haksızlığa mahal vermeyeceğinizi umarak, gereğinin yapılmasına arz ederim =)