Beğeni Ağacı3Beğeniler

Konu:Bu konuyu açma geregi duyuyorum herkes okusun

kamasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    kamasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    6
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Exclamation Bu konuyu açma geregi duyuyorum herkes okusun

Evet arkadaşlar burda emek verip bir yanlış anlaşılma yüzünden charınız banlanırsa sizde açarsınız böyle bir konu oturup konuşalım dedikçe gmler mesaj bile atmıyo oyun kuruyosunuz ama siz daha oyunu yükseltip herkesin duymasını saglıyan playerlara kulak asmıyosunuz ilgilenmiyosunuz bile bir yanlış anlaşılma yüzünden teamwiver mi neyse işte onun yüzünden charım banlandı başkasının bilgisayarıma girmesine izin verdim diye gmlerde oturup konuşucagına benim emegimi çöpe atıyolar yarın bir gün sizede böyle olur privateserverlar boş ben bugün bunu anladım herkese kolay gelsin bu konudan sonra gmler mesaj atıcagına beni forumdan banlıcaklar peki ban atıcaksanız milleti dinlemicekseniz niye forum açıyosunuz ? siz burda kendi keyfinize göre oyun yönetip kendi keyfinize göre char banlıyosunuz dinlemeden bu demek oluyoki güvenilir bir server degil herkese iyi forumlar

Kingover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kingover isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Sabahdan beri senin konularını takip ediyorum haklı olmasan bu kadar konu açmazdın diye düşünüyorum ve yetkililer inş buna bi çözüm bulur ve charına kavuşursun umarım kardeşim . Hakkını savunmak güzel birşey

lazzfoni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    lazzfoni isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Geçmiş olsun kardeşim. Umarım hakkına hayırlısı olur yardım ederler yetkililer.

Durum 
    Konular 
    6
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Eyw byler. Biraz zor gibi bi cevap bile vermiyolar tek bi isteğim var gm odin beni dinleyip bi cevap vermesi

3x3LanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    3x3LanS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    96
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

Alıntı kamasan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar burda emek verip bir yanlış anlaşılma yüzünden charınız banlanırsa sizde açarsınız böyle bir konu oturup konuşalım dedikçe gmler mesaj bile atmıyo oyun kuruyosunuz ama siz daha oyunu yükseltip herkesin duymasını saglıyan playerlara kulak asmıyosunuz ilgilenmiyosunuz bile bir yanlış anlaşılma yüzünden teamwiver mi neyse işte onun yüzünden charım banlandı başkasının bilgisayarıma girmesine izin verdim diye gmlerde oturup konuşucagına benim emegimi çöpe atıyolar yarın bir gün sizede böyle olur privateserverlar boş ben bugün bunu anladım herkese kolay gelsin bu konudan sonra gmler mesaj atıcagına beni forumdan banlıcaklar peki ban atıcaksanız milleti dinlemicekseniz niye forum açıyosunuz ? siz burda kendi keyfinize göre oyun yönetip kendi keyfinize göre char banlıyosunuz dinlemeden bu demek oluyoki güvenilir bir server degil herkese iyi forumlar
    kardesim bizzat kendm konu actım car satacak olan arkadaslar okusun diye elemanın birisi car satısı yapan herkese teamviever aracılıgyla itemlerine bakmak(bana kalırsa soymak dolandırmak) istiyor eger sen böyle birseye izin werdiysen haketmisindr basına gelenleri bro belki bana küfredeceksin insan destek cıkar diye ama artk bu olayı hatrlayacaksın we yogurdunu üfleyerek yiyeceksin gecmis olsun diyorm..

Durum 
    Konular 
    6
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Benim charım soyulmadı bi ahmagın verdiği ıd-pw girdim devili almak için ve o charlara girdikten sonra ban yedim. Teamwiver ile baglanıldı pc me ama charımı soyamadılar itemleri aktarırken engel oldum kapadım ve o teamwiver çalışan bana bi ıd-pw vermişti devilimi almak için girdimde charlar boştu ne bok yemiş charlarla bilmiyorum sonra benim ıp girildi diye bende ban yedim bütün sorun bu :S

Durum 
    Konular 
    96
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

Alıntı kamasan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim charım soyulmadı bi ahmagın verdiği ıd-pw girdim devili almak için ve o charlara girdikten sonra ban yedim. Teamwiver ile baglanıldı pc me ama charımı soyamadılar itemleri aktarırken engel oldum kapadım ve o teamwiver çalışan bana bi ıd-pw vermişti devilimi almak için girdimde charlar boştu ne bok yemiş charlarla bilmiyorum sonra benim ıp girildi diye bende ban yedim bütün sorun bu :S
    iste sorun o adama pcne baglanması icin izin wermen aklı basında adamlarsınız nasl düsüyorsunuz böyle seylere adam resmen göstere göstere se yapmak istiyor millet birbirine günahını bile wermezken elin adamı sana niye dewil yada baska bise wersn bro hicmi anlamadn basına bise gelecegini neyse insallah yapılabilecek birsey wardır kawusursun carına itemlerine

Durum 
    Konular 
    6
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Charını satın aldım adam yaptı bunu Devil şu charda dedi verdi bende girdim baktım yoktu sorun ordan sonra çıktı zaten . Beleşe devil vermiyordu yani inş kavuşurum ya gm bey bi cevap vermiyo verse o kadar mesaj attım görüyo ama cevap vermiyo .

Müdavim Üye
    Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ragnarok isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    337
    Beğenme 
    658
    Beğenilme 
    1496

2tane fake forum hesabi acarak yorum yapmissin ikiside bugun kurulmus tek mesaj atmislar fazla garip ben bu davranisindan yola cikarak yonetimi hakli buluyorum
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

Durum 
    Konular 
    96
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

Alıntı BatuBL00D Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2tane fake forum hesabi acarak yorum yapmissin ikiside bugun kurulmus tek mesaj atmislar fazla garip ben bu davranisindan yola cikarak yonetimi hakli buluyorum
    tespitlik ibret her dogru her yerde söylenmez batu
    Ragnarok bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş