Konu:GM

aLDiRMa_ReiS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    aLDiRMa_ReiS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    8
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart GM

Bu gece o kadar foto attım hadi pm lileri anladım haklısın ama all danda bir dünya küfür var hemn konuyu kapatıyosun ama bundan sonra küfürsüz oyun yok madem öle biz bsro için elimizden geleni yapalım cafelerden eski pvp serverlardan buraya adam toplıyalım sen bu şekilde davran eyw kardeşim söven kazanıyo işi bu duruma getirdiniz elinize sağlık...

Herooooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Herooooo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    71
    Beğenme 
    201
    Beğenilme 
    253

Yusuf güzel kardeşim. Oyun kurallarında malesef deniyor ki. Karşınızdaki şahıs size özelden anne vb. dahil küfür ettiğinde bu şahsı blocklayıp engelleyebilirsiniz. Pm olarak her ne diyorsa karşındaki kişi sana bunun cezası yok. Ve de all chat için anne vb. içerikli küfürler hariç senin şahsına her ne türlü küfür ediyorsa bunun cezai yaptırımı da olmuyor. Şikâyetleri ona göre yap kardeşim. İyisi mi boşver gitsin torba değil ki büzesin el alemin ağzını. Hoş bu karaktersiz şahıslar yüzüne karşı da değil klavye başında basit bir şekilde sövüp sayıyorlar. Çoğunun yaşı da 18'i geçmiyor maalesef. Tatlı canını sıkmaya değmez
    ComradeS

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Konular 
    547
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5209

Ben sadece konuyu kapatmadım. Kurallarıda okuyun yazdım. Görüyorum ki kuralları okumamışsınız. Bu kadar zor mu oyun kurallarını okumak? Hep toplu 15,16 satır yazı okuyacaksınız. Sadece 2 dakikanızı alır. Oyun kurallarını okumanız için sizi gün 1 uzaklaştırıyorum. Umarım daha fazla okumamakda ısrar etmezsiniz.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş