Captain
    09boyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    40
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart cumhurbaşkanına hakaret

şikayet edilen = MusmuIa

görüntü = Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    barbarapalvin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    201
    Beğenme 
    1017
    Beğenilme 
    1189

Burda ne küfür varki onu anlamadım

Chief General
    Capella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    70
    Beğenme 
    140
    Beğenilme 
    141

Bu Musmula nickli karaktersiz gelene geçene daliyor insanlarin PvPlerini bozuyor oyunu amaci disinda oynuyor insanlari rahatsiz etmekden haz aliyor ve söylediklerine göre aylardirda bu halti yiyormuş.Eline birtane xbow almis PvP atanlari ittiriyor yada ölecegi zaman vuruyor.Bu Musmula adli kisiye 5.maddeyi uygulamanizi talep ediyorum gelip kendi gözlerinizlede görebilirsiniz süreklide küfürler falan edior 7/24 burda bu sahis zaten girip kendinizde PvP alanında yaptiklarini görebilirsiniz zaten 3 kisi PvP atiyor ondada gelip rahatsiz ediyor ya.

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Konu Capella tarafından (03.Şubat.2019 Saat 12:48 ) değiştirilmiştir.
    Vaktiyle bir Atsız varmış,Varolsun!
    ATSIZ__FYNh

-

Yeni Üye
    Musmula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Öncelikle sabah sabah hiç güleceğim yoktu hakkaten ya, dünyanın en saçma insanları bi unionda toplanmış gerçekten, her geçen günü bunu görmek haklı olduğumu görerek beni daha da mutlu ediyor teşekkür ederim. Birkaç şey konusunda kendimi açıklamam gerekiyor anlaşılan zira pvp alanında benle uğraşmaya güçleri yetmeyip başka yollardan benimle uğraşmaya çalışan insan topluluğu, özellikle, @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... a karşı beni karalama politikası izlemekte.

-Küfür konusu hariç hiçbir konuda tutarlılığınız yok (gm in gerçekten bu şikayeti cumhurbaşkanına hakaret olarak algılayacağını düşünmeniz ne kadar çaresiz bi durumda olduğunuzu gösterip beni daha da mutlu etti), pvp serverında kesilip buna da çocukça ağlayan bi topluluğu ilk kez görüyorum.
    -Duvar kenarından veya peçesiz buff almayıp tek başıma insanları avladığım için bu sizi kötü hissettiriyor olabilir, yapacağım bir şey yok çünkü herkes bu servera item toplayıp pvp yapmaya geldi, bazen siz bi parti kurup 5v1 atarsınız bazen de ben ve sizi sevmeyen arkadaşlarım, oyunu oyun yapan da budur her zaman yenen bi topluluk olursa o oyun zaten oynanmaz.
    -Bundan sonra en ufak bir küfrü ben de burada ss alıp paylaşacağım üstüme atılan lekelemelerin (ne teröristliğim kaldı ne hırsızlığım ne annesizliğim) hepsini paylaşacağım bu da bilginize çünkü ben sizinle burda da savaşırım benim için hiç problem değil.
    -Gerçekten ciddi bir pvp yapacaksan normal insanlar gibi b2 ye gidip yapabilirsin oyundaki bütün harita pvp yapmaya el verişli, dw önünde istediğim insana saldırma hakkım olduğunu düşünüyorum benim de pvplerim bozuluyor ama bazı insanlar gibi kesilince gözü kör bi şekilde saçma sapan sebeplerle insanlara çamur atmıyorum.
    -Beni burda şikayet eden bu arkadaş gibi bazı arkadaşlarla muhabbet de ediyorum genelde o muhabbetten de yenik çıkıyorlar, e sen hem pvp alanında kesil hem muhabbette umduğunu bulama (muhabbetin çoğu ailevi değerlerime küfür dolu içerikler barındırıyor.) tabiki artık başka yollara başvuracaksın

Bakın oyunda kesilmek dünyanın en kötü şeyi değil şunu aklınıza koyun, sizin istediğiniz oyunda sadece biz milleti keselim bizi kimse kesemesin, kesilince aklınızı yitiriyorsunuz bunu yapmayın kendinize zarar veriyorsunuz, oyun ruhuna girmeye çalışın daha çok zevk alacaksınız.

Benim söyleyeceklerim bu kadar bu forumda beni artık size cevap verirken değil, sizin küfürlenizi paylaşıyorken göreceksiniz. Herkese iyi oyunlar, oyun oynadığınızı unutmamanız dileğiyle, iyi günler forum ve @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Chief General
    Capella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    70
    Beğenme 
    140
    Beğenilme 
    141

isine gelince nasilda resmi oluyorsun tutusdu galiba?? ben buraya baslayali 3 hafta oldu geldin durduk yere bana arkadan vurdun kaç defa kimin vurdugunu göremedim ekrani arkaya bir döndürdüm daha önce hic görmedigim Musmula nickli kisi sürekli bana vuruyor adama dokunmuslugum bile yok.Sen cakalsin olum,cakallar senin gibi tutusunca böyle resmi olmaya calisir.Ancak herkes senin ne halt oldugunu biliyor merak etme benim charim wiz pvp atmaya elverisli bir char değil.ancak gözumun onundede cocugun tekini köseye sıkıstırıp biri daliyordu o dalani kestim bir baktim arkamdan sen vurmaya basladin belki 2 hadi 3 defa pece takmisimdir burda.Yalan konusuyorsun ve ben yalancilardan hicbir zaman haz etmem.Ben dogru neyse onu yazdim ne seni tanirim ne konuyu acani tanirim.Ancak insanlara arkadan kaçdefa durduk yere daldigini kaç defa PvPleri bozduguna sahit oldum.Acilen hayatta bir durus belirlemen lazim böyle tutusunca baska diğer turlu baska olan adamlara biz dönme dolap diyoruz.İnsallah kendine ceki düzen verirsin kardes bu kafayla gecmiste kazzandigin dostluklar harici bir dostluk kazanmazsin benden -100 puan aldin.İyi oyunlar.
    Alıntı Musmula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle sabah sabah hiç güleceğim yoktu hakkaten ya, dünyanın en saçma insanları bi unionda toplanmış gerçekten, her geçen günü bunu görmek haklı olduğumu görerek beni daha da mutlu ediyor teşekkür ederim. Birkaç şey konusunda kendimi açıklamam gerekiyor anlaşılan zira pvp alanında benle uğraşmaya güçleri yetmeyip başka yollardan benimle uğraşmaya çalışan insan topluluğu, özellikle, @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... a karşı beni karalama politikası izlemekte.

-Küfür konusu hariç hiçbir konuda tutarlılığınız yok (gm in gerçekten bu şikayeti cumhurbaşkanına hakaret olarak algılayacağını düşünmeniz ne kadar çaresiz bi durumda olduğunuzu gösterip beni daha da mutlu etti), pvp serverında kesilip buna da çocukça ağlayan bi topluluğu ilk kez görüyorum.
    -Duvar kenarından veya peçesiz buff almayıp tek başıma insanları avladığım için bu sizi kötü hissettiriyor olabilir, yapacağım bir şey yok çünkü herkes bu servera item toplayıp pvp yapmaya geldi, bazen siz bi parti kurup 5v1 atarsınız bazen de ben ve sizi sevmeyen arkadaşlarım, oyunu oyun yapan da budur her zaman yenen bi topluluk olursa o oyun zaten oynanmaz.
    -Bundan sonra en ufak bir küfrü ben de burada ss alıp paylaşacağım üstüme atılan lekelemelerin (ne teröristliğim kaldı ne hırsızlığım ne annesizliğim) hepsini paylaşacağım bu da bilginize çünkü ben sizinle burda da savaşırım benim için hiç problem değil.
    -Gerçekten ciddi bir pvp yapacaksan normal insanlar gibi b2 ye gidip yapabilirsin oyundaki bütün harita pvp yapmaya el verişli, dw önünde istediğim insana saldırma hakkım olduğunu düşünüyorum benim de pvplerim bozuluyor ama bazı insanlar gibi kesilince gözü kör bi şekilde saçma sapan sebeplerle insanlara çamur atmıyorum.
    -Beni burda şikayet eden bu arkadaş gibi bazı arkadaşlarla muhabbet de ediyorum genelde o muhabbetten de yenik çıkıyorlar, e sen hem pvp alanında kesil hem muhabbette umduğunu bulama (muhabbetin çoğu ailevi değerlerime küfür dolu içerikler barındırıyor.) tabiki artık başka yollara başvuracaksın

Bakın oyunda kesilmek dünyanın en kötü şeyi değil şunu aklınıza koyun, sizin istediğiniz oyunda sadece biz milleti keselim bizi kimse kesemesin, kesilince aklınızı yitiriyorsunuz bunu yapmayın kendinize zarar veriyorsunuz, oyun ruhuna girmeye çalışın daha çok zevk alacaksınız.

Benim söyleyeceklerim bu kadar bu forumda beni artık size cevap verirken değil, sizin küfürlenizi paylaşıyorken göreceksiniz. Herkese iyi oyunlar, oyun oynadığınızı unutmamanız dileğiyle, iyi günler forum ve @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Vaktiyle bir Atsız varmış,Varolsun!
    ATSIZ__FYNh

-

Yrd.Yönetici
    Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Asgard
    Konular 
    788
    Beğenme 
    529
    Beğenilme 
    8668

Hakaret bulunmamakta.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş