Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By WhatAPity[OneLastKiss]

Konu:Oyun çok durgun ve sıradan

Uraltay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Uraltay isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart Oyun çok durgun ve sıradan

Selamlar,
    Servar'a dün başladım.Ancak oyundan keyif alınacak pek birşey göredim.Event yok tüm goldla veya coinle elde edebileceğimiz herhangi bir silk eşyası bile yok çok sıradan bir oyun olmuş.NPC ye en azından küçükte olsa bir kaç silk item eklenmeli.2 statlı dress alabilmeliyiz sonuçta herkez para verecek diye birşey yok.Düşük levellerde sox droplarıda çok düşük 90 lve kadar 1 tane sos düştü onu geçtim düz ring earring gibi şeylerde düşmüyor.Npc ye 9 dg ye kadar silah koyulmuş ama kıyafet yok düz setle kasmak sıkıcı.Sonuç olarak bir kaç düzenleme yapmalısınız yoksa yeni oyuncu katılımının pek olacağını sanmıyorum.

WhatAPity[OneLastKiss] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    WhatAPity[OneLastKiss] isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    169
    Beğenme 
    140
    Beğenilme 
    431

Alıntı Uraltay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar,
    Servar'a dün başladım.Ancak oyundan keyif alınacak pek birşey göredim.
    Hoş geldin,

İlk 2 gün için bence çok kötü bir söylem, tabi sana hitap etmeyen özellikte bir server olabilir.Piyasada free silk, coin sistem, item satışlı server fazlaca mevcut.

Bir setini yap sonrası daha kolay; yapacak şey yok diyorsan yeni gelmiş biri için yapacak çokça aktivite şey mevcut.

Eğer bulamıyorsan buradan söyleyebilirsin

İyi geceler.
    Buqix bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

_NENE_HATUN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _NENE_HATUN_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    5

bence sv iyi arkadaşında dediği gibi setini silahını yaptınmı yapıcam dedinmi aktivite çok beleş silk istiyorsan jop rank vaya unigue rank kasmalısın
    _NENE_HATUN_

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    547
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5208

2 gün için serverımız hakkında çok fazla yorum yapmışsınız. Malesef söylediğiniz kadar basit değil bu işler. Öneri yaptığınız ve bulunduğunuz serverın 1 yıldır aktif, 1000 oyunculu bSilkroad olduğunu unutmayın. 50,60 oyunculu private serverlar ile karıştırmayın. Her server kendi kulvarında yarışır. Bizim rate ve düzenimiz bu şekilde. Eğer npc'de silk item yada sun setler istiyorsanız ona göre bir serverda başlamalıydınız.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alıntı [GM]Odin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 gün için serverımız hakkında çok fazla yorum yapmışsınız. Malesef söylediğiniz kadar basit değil bu işler. Öneri yaptığınız ve bulunduğunuz serverın 1 yıldır aktif, 1000 oyunculu bSilkroad olduğunu unutmayın. 50,60 oyunculu private serverlar ile karıştırmayın. Her server kendi kulvarında yarışır. Bizim rate ve düzenimiz bu şekilde. Eğer npc'de silk item yada sun setler istiyorsanız ona göre bir serverda başlamalıydınız.
    NPC de item kasım 9 dg ye kadardır.Belirli bir seviyeye kadar kasarken rahat kasılırdı.Ben herşeyi bedava verin üstüne silk itemleri dağıtın demiyorum.Nedense her eleştiri alan serverda bu savunmayı yapıyor.Gold ile koyun npc ye bir kaç scrool ve 2 stat basılabilen bir dress parçası yada 3 günlük pet para yatıramayan kişilerde oyunda kalsın diyorum.

Durum 
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alıntı WhatAPity Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoş geldin,

İlk 2 gün için bence çok kötü bir söylem, tabi sana hitap etmeyen özellikte bir server olabilir.Piyasada free silk, coin sistem, item satışlı server fazlaca mevcut.

Bir setini yap sonrası daha kolay; yapacak şey yok diyorsan yeni gelmiş biri için yapacak çokça aktivite şey mevcut.

Eğer bulamıyorsan buradan söyleyebilirsin

İyi geceler.
    Zaman ile bazı şeyleri sınamak yanlış birşey değildir.Misal 20 yıllık araba tamircisini düşün araba alacaksın ustaya göstereceksin sana 5 dakikada aksayan yerlerini bir bir söyler.Ben oyunun başlangıç seviyesinde oyuncuları oyunda tutabilecek bazı önerilerde bulundum saldırı olarak algıladınız.

WhatAPity[OneLastKiss] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    WhatAPity[OneLastKiss] isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    169
    Beğenme 
    140
    Beğenilme 
    431

Alıntı Uraltay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaman ile bazı şeyleri sınamak yanlış birşey değildir.Misal 20 yıllık araba tamircisini düşün araba alacaksın ustaya göstereceksin sana 5 dakikada aksayan yerlerini bir bir söyler.Ben oyunun başlangıç seviyesinde oyuncuları oyunda tutabilecek bazı önerilerde bulundum saldırı olarak algıladınız.
    Önerilerin yeni oyuncular için iyi öneriler, sadece ilk 2 gün söylemini değerlendirdim.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş