asa11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    asa11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    68
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    74

Standart Thief Avarel İ-N-C-E-L-E-N-S-İ-N

Merhaba sayın gm arkadaşlar dün akşam her zaman olduğu gibi thief kıyafetimi giydim ve mal aramaya koyuldum önce jangandan başladım her yeri dolandım ardından samarkanttan alex e kadar gittim ve yine kimse yoktu samarkant ferry oraya pusu atmış beklerken ileride bir kıpırdanma gördüm baktım avarel adlı thief 5* yatırmış topluyordu beni görünce ismimle seslendi ve yapma felan dedi etrafı aradım trader a ait bir iz bulmak için yerde ne bir tablet vs buldum nede para bundan sonra 10dk afk olmam gerekti sonra hotana ışınlandım ve hotan ferry i tam geçtim bir baktım yine avarel adlı thief ve yine 5*. Hiç bunları saymasak bile bütün bu olaylardan önce bu kişinin pt si vardı ve ben pt ye katılma isteği gönderdim ama cevap vermedi sonra başka bir arkadaşımdan partiye katılma isteği yollattım ve ona cevap gelmedi bu ark bu esnada ne ile meşguldu yoksa başka bir çar ile mi uğraşıyordu?

Ben ve arkadaşım mom0 günde en az 3-4 saat beraber takılıyoruz ve yaptığımız rank belli bu kişi akşam 7 de başlayıpta 1 gecede benim günlerde yaptığım rankı nasıl geçiyor ?

Avarel adlı kişinin bütün geçmişinin incelenmesi öneriyorum ayrıtetten özellikle Bu kişinin dün akşam saat 7 ile 8.45 arası sattığı malları bir hassa incelenmesini istiyorum.

Teşekkürler
    IamLeqenD

Fesuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Fesuni isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    36
    Beğenme 
    215
    Beğenilme 
    162

slm ben avarel..
    oyuna ara vermiştim ama gecen cuma geri döndüm . sadece Daltonlarla beraber tief olmak için döndüm. zaten charım setim silahım herşeyim vardı.. Dalton guildine 3 gün geç girdim , çünkü eski guildimden ayrıldıgım için 3 gün cezam vardı. ismini nerden biliyorum cumartesi günü beraber mal kaldırdık.. Sahika vardı sen vardın mom0 vardı.. daha sonra DALTON guildine girdim.
    dün sana isminle hitap edip yapma dedim..çünkü malı ben yıkmıştım ve %90 nını toplamıştım kalana tenezül edip alma , kendini küçüldürsün die alma dedim. ismini nerden bildimi sölenmiştim.
    evt dün akşam 7 de oyuna girdim dogrudur. gece 1 a kadar oyundaydım. tam 6 saat tief dim. zaten oyunda tief sutini hiç cıkarmıyom ( charın nick inide kimse bilmez ) . sürekli sehirler arası koşturuyom. bahsetttğin mallar sadece tesadüftü önüme cıktılar. ama sadece birini tief town a götürmek nasip oldu. o bahsettiğin ilk 5* malı götüremedim hunterlar geldi geri aldılar.. ama 2. anlattıgın dead reavinin önünde ki mala DALTON lardan yardım istedim ve beraber kaldırdık.
    sen iki olaydada benden pt istedin ben seni pt e almadım çünkü ben artık bir DALTON um. DALTON larda kural kendimizden olmayanı pt almıyoruz.
    hayatımda ilk defa tief oldum ve çok hevesle yapıyorum . guild arkadaslarımın inanılmaz desteği ve yardımı var taktik açısından. onlardan çok şey ögreniyorum. charımada güveniyorum.
    ewet dün aksam çok yüksek puan kazandım cünkü çok emek harcadım çok yerde pusaya yatan charım var . hatta bi ara 4 charla oyundaydın nerden trader cıkacak die sürekli takipdeyim.
    şunu sölim son olarak DALTON larla tieflik yaomak çok zevkli ..
    benim ricam sadece tieflikde ilk sıraların GM ler tarafından sürekli kontrol edilmesi ve denetlenmesi ..

facebook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    facebook isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    5
    Beğenme 
    13
    Beğenilme 
    5

Wink Fazla söze gerek yok.

Ben bişey sölemicem resimler bizi yeterince gösterir. DaLToN 'ları tanıyanda zaten tanır geçen haftada biz birinciydik bu haftada öyleyiz bundan sonrada öyle olucaz siz güzel canınızı sıkmayın bu duruma ufak ufak alışın inceden buda benden size bi tavsiye Avarel kardeşim iyi bi thieftir ben xxCastieI olarak ona kefilim şayet böyle bi illagel yolla rank yaptığını kanıtlarsanız benım charımıda banlayın daha da fazla bişey demiyorum.
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    • Dosya tipi: jpg 1.jpg‎ (78.5 KB (Kilobyte), 63 Kez İndirilmiş)
    • Dosya tipi: jpg 2.jpg‎ (95.7 KB (Kilobyte), 49 Kez İndirilmiş)
    İnsanlar arasında iyilikten başka hiçbir üstünlük kabul etmem. Karakterin olmadığı yerde, ne büyük sanatçı, ne de büyük mücadele adamı vardır. Orada var olan, zamanın yok ettiği, içleri boş yaratıklardır. Bütün mesele, büyük görünmek değil, gerçekten büyük olmaktır.

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Konular 
    555
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5262

Bakımdan sonra gerekli inceleme yapılacaktır. Tartışmanın uzamaması için konuyu kapatıyorum.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş