Beğeni Ağacı1Beğeniler

Konu:Önemli Bir Öneri

_Risus_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _Risus_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    44
    Beğenme 
    15
    Beğenilme 
    74

Standart Önemli Bir Öneri

Arkadaşlar black res in pvp serverda olmasını veya bu kadar güçlü olmasını anlamsız buluyorum.Black resin güçlerinin düşmesini talep ediyorum.Eğer gmlerde yardımcı olursa ankete çevirelim ve bu anket sonucunda bir karar alınsın.Çünkü bu durum sadece beni rahatsız etmiyor. Bir çok kişiden duydum bunu.Herkesin levelı eşit olduğu zaman 5-6 kişi ile 1 kişiyi kesilmez yapıyor.Zaten bu skill in kullanım süresi oldukça kısa.Bu nedenle hunter-thief cave veya kale savaşlarında yapılan mücadeleleri zevksiz hale getiriyor.Benim önerim black resin tamamen kalkması değil sadece verdiği statların düşürülmesi.Eğer bu uygulama olursa dengeler biraz daha eşitlenecek.Çünkü bir ch char black resli bir eu chara dokunamıyor bile.Fakat eu bir char black resli oyuncudan can çekebilir...

Saygılar.İyi oyunlar.
    Okeanos

2012 Bsro

ThreePoint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ThreePoint isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    34
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    375

Konu daha önce gündeme gelmişti. Bir başka oyuncu benzer bir teklifte bulundu fakat itiraz edenlerin sayısı daha fazlaydı. Açıkcası biz zayıflatılması taraftarıyız oyuna daha fazla eğlence ve keyif getirecektir bundan kuşkumuz yok.

Bir grup oyuncu kendilerine ve/veya itemlerine güvendiği için black resin zayfılatılmasına itiraz etmeyecektir. Bir başka grup ise black res olmadan bir çok şeyi yapamayacaklarına, ilk grubun üstesinden gelemeyeceklerine inandıkları için şiddetle karşı çıkacaktır. Daha önce sadece warlock sleep skilinin süresini kısalttığımız için çok fazla eleştirildik. Sleep/trap bugını ortadan kaldırmak için yaptığımız ve sadece küçük bir gruba etki eden bu değişiklik için bile yeterince üzerimize gelindi. Bu ise bambaşka bir boyutta tüm oyunun ve oyun etkinliklerinin yüksek derecede etkileneceğini hepimiz biliyoruz.

Serverın %60 ı zayıflatılsın dese de kalan %40 bizim için ciddi sıkıntılar yaratacaktır. Böyle bir değişiklik için en az %80 evet zayıflatılsın denmeli ki biz de gönül rahatlığıyla değiştirebilelim.

Yakın zamanda konuyla ilgili anketi başlatırız. Anket başlatılana kadar bu başlık altında diğer oyuncuların da fikirlerini duymak isteriz.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Brandy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Brandy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    133
    Beğenme 
    394
    Beğenilme 
    198

Standart Doğru

Arkadaşım sana katiliyorum
    Konu dikkate alınırsa çok mutlu oluruz.....
    PiYaSa KRAL DoLu HangiSi FaMe ??
    BABA GELDİ VE BENİMLE BİTTİ BU GAME !

Nick:
    Guıld:
    Job: Thief-Hunter

Fesuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Fesuni isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    36
    Beğenme 
    215
    Beğenilme 
    162

Black res oyunun bir geçeği ve orjinali gibi kalmasını istiyorum.
    SublimeNightmare bunu beğendi.

Durum 
    Konular 
    44
    Beğenme 
    15
    Beğenilme 
    74

Görüşünüze saygı duyarım. Bu konuda gm de haklı. Fakat black resin olmasının nedeni level farkı olan oyuncuların yüksek levellara karşı çabuk ölmemeleri. Tabi bir pvp server da oynuyoruz ve level farkımız yok. İtem farkı tabiki var ama yeterli değil. Bu güne kadar bir çok defa hunter-thief mücadelesinde bulundum ve inanın o black res dengeyi bozmakla kalmıyor çok daha fazla emek çalıyor. Bir gün 2 warrior cave e gittik.Karşımızda 7 kişi vardı ve inanın o 7 kişiyi o kadar rahatsız ettik ki.Çünkü ikimizde cleric idik.Zaten eu ve ch arasındaki farkı herkes görüyor. İyi bir silkroad oyuncusu mantık çerçevesi içinde düşünebilirse inanın benim söylediğim bu öneriye olumlu gözle bakacaktır.Yine söylüyorum black resin tamamen kalkmasını ben de dahil kimse istemez.Fakat dengeyi bu kadar bozan bu skillin oyundakini etkisini göz önünde bulundurup verdiği statların düşürülmesini istiyorum...

Ayrıca warlock sleep konusunda mükemmel bir iş başardınız. İsro da bile bu akıllara gelmezken siz düşünebildiniz. Eminimki bu konuya da olumlu yönde yaklaşacaksınız ve oyuncuların isrodan alamadığı keyfi bsro dan aldırmayı başaracaksınız.
    Konu _Risus_ tarafından (23.Mayıs.2012 Saat 16:26 ) değiştirilmiştir.
    Okeanos

2012 Bsro

facebook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    facebook isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    5
    Beğenme 
    13
    Beğenilme 
    5

Black res ile ölmezsiniz fakat öldüremezsinizde alışılagelmiş bi skill kaldırılması veya değiştirilmesi felaket olur böyle kalmasından yanayım..
    İnsanlar arasında iyilikten başka hiçbir üstünlük kabul etmem. Karakterin olmadığı yerde, ne büyük sanatçı, ne de büyük mücadele adamı vardır. Orada var olan, zamanın yok ettiği, içleri boş yaratıklardır. Bütün mesele, büyük görünmek değil, gerçekten büyük olmaktır.

Durum 
    Konular 
    44
    Beğenme 
    15
    Beğenilme 
    74

Alıntı facebook Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Black res ile ölmezsiniz fakat öldüremezsinizde alışılagelmiş bi skill kaldırılması veya değiştirilmesi felaket olur böyle kalmasından yanayım..
    Black ile öldüremezsiniz fakat rahatsızlık verebilirsiniz.Kaleye zombi ordusu olarak gidebilirsiniz. Neyse oyundan gerçekten anlayan arkadaşların yorumlarınıda merak ediyorum.
    Okeanos

2012 Bsro

DragonSlayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DragonSlayer isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    108
    Beğenme 
    768
    Beğenilme 
    550

Benim fikrim o skillin zayıflatılması, yada süresinin düşürülmesi.. 15 sn kadar...
    Ankete de cevabım evet olacaktır.
    SERVER: bSilkroad
    GUILD: Everest
    CHARNAMES: Dra9on, Arven
    BUILDS: Warrior/Cleric - Wizard/Cleric

mom02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    mom02 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    10
    Beğenme 
    36
    Beğenilme 
    29

Ben kaldırılmasından yanayım. Kalkmasa bile zayıflatılsın yoksa ne job war ın ne kale savaşının bir anlamı kalıyor.

Tyrannical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Tyrannical isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    11
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    12

Kaldırılması taraftarı değilim fakat zayıflatılması iyi olur diye düşünüyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş