3x3LanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    3x3LanS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    96
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

Standart silk fiyatları ile ilgili..

iyi günler bsilkroad yönetimi.. kurmus oldugunuz swde oynamaktan haz alıyoruz herkesi esit hale getirmek icin elinizden geleni yapıyorsunuz oyun hakknda bi önerim olcaktı silk fiyatlarınız bircok swye göre pahalı inanın bu durumdan memnunm benim acımdan bi sıkıntı yok silk fiyatlarının pahalı olması we item yapmanın zor olması swyi oynanılabilir bir hale getirmis yaslarından dolayı demiyorum yaptıklarından dolayı diyorum oyununz ergen yuwası degil fakat silk alan sayılı kisiler war we ben swnin kapanmasından korkuyorum fazla bir yatırm yapmak istemiyorum TL ile gold yada item satısı yapmadıgınızıda biliyorum tek geliriniz silkten fakat alan nadir kisi eger yapılabilir birseyye fiyatları biraz düsürn iyi calısmalar..

ThreePoint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ThreePoint isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    34
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    375

Yaz indirimi planlarımız arasında gün içerisinde yada yarın konu hakkında bir duyuru yapılacaktır.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

DolceGabbana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DolceGabbana isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    178
    Beğenme 
    196
    Beğenilme 
    655

Sadece bizim guildden ayda sadece serverin parasini karşilicak kadar bir silk alimi oluyor. Tanimadigin okadar insan varki silk alan burada. bu serverin kapanma olasiligi yok varsada bu parasizlik olmayacaktir. ama kapanmak gibi birşey sözkonusu degil içiniz ferah olsun. Silk fiyatlari ayni kalsin değişmesin. herkes alirsa silkinde tadi kalmaz ))
    unorthodox - mDedecim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş