Beğeni Ağacı2Beğeniler

Konu:AF / 2 Herkezi İlgilendiriyor özellikle GM

Captain
    INeeDSUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    4
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    11

Standart AF / 2 Herkezi İlgilendiriyor özellikle GM

GM Odin ve diger arkadaşlar hatırlarsanız AF diye bir konu dile getirmiştim sizlere GM odin csro forumda süresiz banlanan bir karakterin banını açmıştır ve açıklama budur yun kuralları madde 15: Oyun yönetimi kişilerin davranışları, hal ve haraketlerini dikkate alarak af etme veya cezayı arttırma yetkisine sahiptir. Bu gibi durumlarda oyuncunun itiraz hakkı bulunmamaktadır. Aldıkları ceza karşısında ısrarını sürdüren oyuncuların ceza süresi uzatılır.

ve her zaman okumanızı söylediğimiz bu konu: Dikkat Edilmesi Gerekenler

Biz bugüne kadar binlerce kişinin hesabını durdurduk. Yüzlerce kişininde hesabını açtık. Bu tamamen kişilerin davranışları ile alakalı. Arada uzun zaman geçmesi, kişinin pişmanlığı, yasaklanmadan önceki ve sonraki davranışlar her zaman cezayı etkiler. Baze olumlu, bazen olumsuz yönde. Bu tamamen bizim gözlemlerimiz sonucu oluşan kanat ile ilgilidir.

Bu açılan konu ve yorumların bazıları tamamen taraf amacı gütmektedir. Konuya bir çok arkadaş objektif bakamamakta. Benzer durumun kendi başınıza gelmesi halinde cezanız kalkmayabilir yada daha erken kalkabili. Söylediğimiz gibi bu tamamen oyuna başladığınız ilk gün ve son gün ki davranışlarınız ile alakalıdır.

Uzatılmaması gereken bir konudur. Oyun kurallarını okumanızı tavsiye ederim. 1 yıldan fazla süredir ceza arttırıyor ve kaldırıyoruz. Neden bugün aklınıza geldi böyle bir konu açmak? Tahmin etmesi zor değil elbette.

Sizi rahatsız eden karar değil, kişilerdir. Bunu aklı başında ve mantıklı düşünebilen herkes anlayacaktır.
    GM odin mademki insifiyatınıza kalmış bu adamları affediyorsunda bizi neden etmiyorsun bizde anladık artık hatamızı şu çarlarımız açılsada oyuna dönsek diye bekliyoruz ama belliki sizin bizi affedeceginiz felan yok gene alta güncel açıklamalarınızdan birini yapıp konuyu kapatıcaksınız diger açtıgım AF konuda ise fark ettiyseniz herkez desteklemişti hayatında ban yemiyen kişi bile açılmasını istemişti o adamı açıyorsun magdem pişman olmuş bizde olduk yahu illa günlerce mesaj gönderip yalvaralım aglıyalım sızlıyalımmı sizden istedigim banlanan charlarımızı bir defayada mahsus olsa açmanız lütfen herkezi eşit tutun
    HERKEZ HAKKINI SAVUNSUN !

Captain
    DeepLyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    10
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    8

Kardeşim ben yokken sahte rank yapmış. Bunun ne kadar inandırıcı olduğu tartışılır ancak bu kesinlikle böyledir. Kardeşim adına özür diliyorum ve bir dahada asla ve asla böyle bişeyin olmayacağını dile getirmek istiyorum. Tüm bsilkroad oyuncuları ve yönetimden özür diliyorum...

General
    yaboga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    13
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    15

eğer bu bir kişiye yapılmışsa herkesin buna hakkı vardır eğer yönetim oyun benim benim insayatifimde derse oyuncu al kendin oyna der işler sarpa sarar benim hiç bir karakterim banlı değil ama ayrımcılık yapılmamamlıdır bence tabi affedilen suç neydi bağıran adamın suçu neydi bilemem

General
    Tork - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    12
    Beğenme 
    349
    Beğenilme 
    18

bence cezalara af uygulanması da bi nevi haksızlık olur. ben simdiye kadar hic bi serverda ban/chat block ya da herhangi bi ceza almadm almam da. ceza almamak icin bazı durumlarda kendimi tutuyorm, konusmalarıma dikkat ediyorm. forum kurallarını okuduysanız yaptıgınız seyin yasak oldugunu biliyosunuzdur zaten. farkında oldugunz halde yasak bise yapıp ceza alıyosunz sonra af istiyosunz. kuralları bilmeden yapmak, birinin kardesinin yapmıs olması ya da yaptıktan sonra pisman olmak yapılan sucu degistirmez.
    elenix

Müdavim Üye
    Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    349
    Beğenme 
    669
    Beğenilme 
    1516

ohh ne güzel işle suçu özür dile oyuna dön yok yaa . ben itiraz ederim arkadaş. biz niye sahte rank yapmıyoruz madem?
    Tork bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

Üyeliği Durduruldu
    majestic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    54
    Beğenme 
    828
    Beğenilme 
    257

örnegin oyun kuralları1: T.C. Yasalarına aykırı davranışlar kesinlikle yasaktır. Kanunlar çerçevesinde kısıtlanmış ve/veya yasaklanmış eylemler gerçekleştiren hesaplar süresiz durdurulacaktır.bunun yanında parantez içinde bunu yazın ozaman süresiz ama açabiliriz diye.
    (oyun kuralları madde 15: Oyun yönetimi kişilerin davranışları, hal ve haraketlerini dikkate alarak af etme veya cezayı arttırma yetkisine sahiptir. Bu gibi durumlarda oyuncunun itiraz hakkı bulunmamaktadır. Aldıkları ceza karşısında ısrarını sürdüren oyuncuların ceza süresi uzatılır.)

Müdavim Üye
    Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    349
    Beğenme 
    669
    Beğenilme 
    1516

ben Türkiye Cumhuriyeti Yasaları'na aykırı davranış olarak bir tek hırsızlığı görebildim (serverde yaşanan) . o hırsızlıkta normal yaşamımızda olduğu gibi şikayetciysen banlanır.
    Bakıyorumda @majestic foruma yeni katılmışsın. @INeedSun sende öyle. birşeyleri gözlemleyin sonra konu açın. bir deli attı kuyuya taşı sizde atlıyosunuz .
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

General
    SoLecisTic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    40
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    27

GM BNDE AF ISTIYORUM CARIM BAN YEDI ICINDE 500 TL YATIRO CARIN BUTUN ACIKLAMALARI YAPTIM HAKARET EDEN BN DEGILDIM DEDIM AMA BIZI KARAKTERLER ILGILENDIRIYO DEDINIZ AMA SINIRSIZ BAN COK AGIR DEGILMI BNCE 3 AY VEYA 4 AYDA CAYDIRICI VE AKILLANDIRICI BI CEZA CARIMIN ISMI LaSTRomance2
    Para herseydır dıen Para için herseyı yapandır

General
    SoLecisTic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    40
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    27

Alıntı BatuBL00D Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben Türkiye Cumhuriyeti Yasaları'na aykırı davranış olarak bir tek hırsızlığı görebildim (serverde yaşanan) . o hırsızlıkta normal yaşamımızda olduğu gibi şikayetciysen banlanır.
    Bakıyorumda @majestic foruma yeni katılmışsın. @INeedSun sende öyle. birşeyleri gözlemleyin sonra konu açın. bir deli attı kuyuya taşı sizde atlıyosunuz .
    bizde devam edelım atmaya
    Para herseydır dıen Para için herseyı yapandır

Captain
    INeeDSUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    4
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    11

arkadaşlar ben bu durumu savcılıga kadar taşımak istedim ama bana gayrimeşru bi oyunun gayrimeşru kurallarını nasıl şikayet ediceksin dedikler benim yaşım 26 bana bu konu hakkında bilgi verin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş