Captain
    INeeDSUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    4
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    11

Standart Af / 2 devam

GM odin öncelikle konuyu kapatma tartışmaya devam edelim sen sadece bsro csro forumda kararları verirsin mahkeme kararının ne olucagını bilemezsin belkide geçimini bu oyundan saglıyorsun 1 ay 1 kişi bile oyuna girmedigini düşünürsek ne yapıcaksın acaba senden istedigim 100 kişiden gördügün 2 3 kişi varya belkide o 100 küşüden 50 60 kişi var ama senin kimseyi taktıgın yok atılan özel messajlara bir kere olsun cevap verdigini görmedim adam sahte rank yazmış kendi koydugun kuralda süresiz ban diyor siz diyosunuzki adam pişman vs vs ee bizde pişmanız yaptıgımız suç için bundan daha önce efendice AF diye konu actım ondan önce sizlere efendi efendi biton mesaj attım bir tanesine bile takmadınız neymiş tl ile ithem satmışız csroda herkez bunu konuşuyor muto denen player istedigi çarı açtırıyor gm ile arası iyi bunu söyliyenler çocuk degil eger böyle birşey varsa hakkımı helal etmiyorum

Genel Yönetici
    Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Odin
    Konular 
    538
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5165

-senin kimseyi taktıgın yok
    -bir tanesine bile takmadınız neymiş tl ile ithem satmışız
    -csroda herkez bunu konuşuyor muto denen player istedigi çarı açtırıyor

Siz böyle devam edin. Durmadan konu açın. Durmadan bize iftira atın. Oyuncuları yanıltıcı ve galeyana getirici mesajlar gönderin. Evet gerçekten olumlu davranışlardan kastım bunlar. Beni çok iyi anlamışsınız.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş