Beğeni Ağacı8Beğeniler

Konu:gm

General
    SoLecisTic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    40
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    27

Standart gm

olumlu davranıs derken nerde yanı oyundamı forumdamı veya nasıl anlatım kımse bnden sıkayetcı olmayacak kufur ws olmayacak ws ws oyun yonetımınden gayet memnunum takı memnun olmasam su anda oyunda olmam ve 500 600 tllık cara sahıp olmam bnım carım ban yemıs nıye gerı donum derım ama bu sekılde sro bulamadım baska ve burdakı arkadaslarda cok ıyı acı tatlı ne varsa sadece bılgı almak ıcın soyledım anlatmak ıstedım bnım carın ban acılma ıhtımalı varmı varsa 100 kac var onu soylersenız
    Para herseydır dıen Para için herseyı yapandır

Captain
    INeeDSUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    4
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    11

şimdi banı açılan arkadaştan herkez gaz aldı gm de bana edepsiz konusuyorsun diyo resmen herşey konusmak degil içindekileri açık sözle dile getirmek bence birazcık konusma sekline degilde içinde yazılanlar idrak edilse daha iyi olur

General
    Konular 
    40
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    27

arkadasım bak herkezın durumu faklı sekıllerde bnım 500 tl degerındekı carım ban yedı ama tekrar oyundayım bn kımse bnım durumumda olamaz kımse bırbırını kıyaslamasın bn daha oncede actım konu gm nın veya modun cvp ban acılmayacak dedı ve bnım car ban yıyelı 4 aydan fazla oldu ama su anda sw nın nerdeyse en ıyı setı bnde ve carımın degerı 600 tl dır en az bn faklı sekıllerde dusunsem neden gerı acım car bu kadar para harcayım

General
    yaboga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    13
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    15

Alıntı SoLecisTic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadasım bak herkezın durumu faklı sekıllerde bnım 500 tl degerındekı carım ban yedı ama tekrar oyundayım bn kımse bnım durumumda olamaz kımse bırbırını kıyaslamasın bn daha oncede actım konu gm nın veya modun cvp ban acılmayacak dedı ve bnım car ban yıyelı 4 aydan fazla oldu ama su anda sw nın nerdeyse en ıyı setı bnde ve carımın degerı 600 tl dır en az bn faklı sekıllerde dusunsem neden gerı acım car bu kadar para harcayım
    siz uçmuşsunuz dostum kusura bakmayında isroda bile en kral max çar 200 lira en fazla nihayetinde private burası bunada değil desin gm ve yöneticiler koskoca ulusal firmanın serverindeki çar 200 lira yarını belli olmayan privatede 600 lira bu şekilde para verenlerin aklına şaşarım heleki ban açmalar hatır gönül işleri ve item satışı başladı ise veya bi kere de olsa yapıldı ise hiç bi değeri yok bence
    KungFuPanda bunu beğendi.

Üyeliği Durduruldu
    majestic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    54
    Beğenme 
    828
    Beğenilme 
    257

herkez 600tl harcıyamıyor ama adamın bütün emekleri o çarda bir daha çar yapması içinde o şekilde para harcaması gerekiyor harcayamıcaksa baya zaman alıcak sen harcamışsın gene belki bütün herşey paraylan olmuyor tamam ama 600tlyede baya birşey yapmışsındır pardon yanlış anlamışım çarımın degerli 600tl demişsin ben 600tl harcadım dedin sandım
    Konu majestic tarafından (22.Nisan.2013 Saat 14:22 ) değiştirilmiştir.

General
    Konular 
    40
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    27

Alıntı yaboga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siz uçmuşsunuz dostum kusura bakmayında isroda bile en kral max çar 200 lira en fazla nihayetinde private burası bunada değil desin gm ve yöneticiler koskoca ulusal firmanın serverindeki çar 200 lira yarını belli olmayan privatede 600 lira bu şekilde para verenlerin aklına şaşarım heleki ban açmalar hatır gönül işleri ve item satışı başladı ise veya bi kere de olsa yapıldı ise hiç bi değeri yok bence
    yarını bellı olmayan bı sw degıldır burası dostum son 1 onlınesı kalana kadar acık olacak bı sw dır bız onceden arastırıyoz ve gm den gereklı acıklamaları alıyozda para harcıyoz hemde bu bnım zevkkım bnım param kımseyı alakadan etmez

General
    Konular 
    40
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    27

ve bu sw de hafta da 3 4 kere satıyolar alıyolar 300 400 500 tl degerındekı carları

General
    yaboga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    13
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    15

yarını bellı olmayan bı sw degıldır burası dostum son 1 onlınesı kalana kadar acık olacak bı sw dır bız onceden arastırıyoz ve gm den gereklı acıklamaları alıyozda para harcıyoz hemde bu bnım zevkkım bnım param kımseyı alakadan etmez
    inşallah öyledir dostum son bir kişi giriş kurallarını hiç okudunmu şu ana bu sw sunucu kiralarını karşılayamaz hale gelsin 100 kişi bile olsa kapanır üyelik sözleşmesini bi oku para senin paran karışmadık ama karakterine değer biçmek senin işin değil alıcının işidir ve bende bu sw deki hiç bi karakter o parayı etmez diyorum bu bi yana eğer konuyu açan arkadaşın dedikleri doğru ise sınırsız banlanan bi karakter açılmış ise bu sw de bazı insanlara kayırma olduğunu gösterirki bu sw nin 2. yılını tamamalayamayacığını gösterir ahada yazıyom buraya

Captain
    INeeDSUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    4
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    11

500tl lik charında 1 kurus emekmi verdin yaptıgın tek şey para yatırmak oldu teleportta her yerde wtb fight silahlı çar wtb o wtb o anca alıyodun anladınmı verdigin emek yok verdigin tek emek cebindeki parayı bankaya yatırdıkdan sonra yaptıgın ödeme bildirimi !!!
    Swan ve Tork bunu beğendi.

General
    Konular 
    40
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    27

Alıntı INeeDSUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    500tl lik charında 1 kurus emekmi verdin yaptıgın tek şey para yatırmak oldu teleportta her yerde wtb fight silahlı çar wtb o wtb o anca alıyodun anladınmı verdigin emek yok verdigin tek emek cebindeki parayı bankaya yatırdıkdan sonra yaptıgın ödeme bildirimi !!!
    aynen dostum ve buda senı ılgılendırmez bn o parayıda emek vererek kazandıgım ıcın belesten gelmıyo yanı o para bu sekılde yazdına gore sende baba parası yıyon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş