rmzn07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    rmzn07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    63
    Beğenme 
    35
    Beğenilme 
    40

Standart Bsilkroad Genel Bakıs...

benim bir kac şikayet ve önerilerim var . Bu oyunda bir çok insanla birlikte unique peşinde kosturan bir oyuncuyum . Tiger Girl unique inden tut mısır uniquelerine kadar hepsine kosturuyoruz . Çok kişi ilede muhabbet ediyoruz ve hepsiylede oyun hakkında görüşlerimizi konusup tartısıyoruz . Ama son zamanlarda oyunda bir soğukluk olduğunu tespit ettik . Bazı aktiviteler yapılmıyor ( Kayıp Unique vs. ) Ve bazı kişiler haksız durumda haklıymıs gibi ifadeler kullanılıyor . Benim botum yok- reserve scroll umda yok zamanında saatlerce elimle item kastım gittim sehire sattım geldim . Trigger scroll biriktirmek için defalarca +100 titan arkasında kostum yata kalka öldürdüm. Ancak son zamanlarda bana kasıtlı pk müdahaleleri canımı sıkmaya basladı . Ben Fayde denen mahlukat ile alakam dahi yok ama o bana pk oluyor ( nedense sadece bana oluyor) . Her defasındada kasamdan bir eşya düşüyor ki en son europe shield +5 im düştü . Ya bu inventory bölümüne bir çare bulursunuz yada herkeze öldüğünde kalkması için her oyuncuya resurrection scroll verilmeli 5 adet falan baslangıcta verilen 3 günlük pet gibi . Bazı konulara bakıyorum vs yerinde adamın biri baska birini yerden kaldırmıyormus sende onu ikaz falan ettin . Alex önündeki vs yerinde vs modundaki bir insan baska bir insana istediği her şeyi yapabilir ama sen adama ikazda bulundun aslında kurallarda böyle birsey yok. İşte o zaman sende Fayde isimli kişiye ikaz vermen lazım adam hem pk oluyo sonra pm atıyor beni tahrik edici cümleler kuruyor .Anladın mı ? Hakkımızı koruyamıyosun . Adamın benimle alıp veremediği şeyler var . ben yinede ısrarımı sürdürücem Fayer denen kişinin _BERZAH_ ile bir alakası var ise ban istiyorum . Bunların önüne geçemiyosun bide hukuksal olarak adamı haklı gösteriyosun. lordda ben _BERZAH_ dan daha az damage vursaydım o bana pk olmazdı . Biraz ilgili ve duyarlı olursun inşallah . _BERZAH_ ile alakası olup olmadığını cevabına yazarsanız sevinirim . __CrG_RM07__

ThreePoint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ThreePoint isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    34
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    375

Aynı konuyu daha önce açmıştınız ve yanıtını vermiştim. Serverımızda pk serbestir. Kesildiğinizde iteminizin düşme olasılığı vardır. Pk sadece sizin başınıza gelmiyor unique başında yada herhangi bir yerde bir çok kişi pk ya maruz kalabiliyor. Pk olan kişi sizi kestiğinde iteminizin düşme oranı oldukça düşük fakat pk olan birini kestiğiniz de item düşme olasılığı daha fazla. Oyun bu şekilde tasarlanmış ve kesinlikle pk sistemini değiştirmeyi düşünmüyoruz.

Pvp alanlarında geçerli olan kurallar pk sisteminde de geçerlidir. Eğer gün içerisinde defalarca pk ya maruz kalıyorsanız ve oyunu oynamanız güçleşiyor ise şikayette buluna bilirsiniz. Kayıtlar incelenir ve gereği yapılır. Gün içinde bir yada iki kere pk ya maruz kalıyorsanız bu konuda yapılabilecek birşey yok. Aynı şekilde karşılık verebilirsiniz. Sizde pk açın sizi kesenleri sizde kesin.

Fayde isimli oyuncu tarafından son bir haftada sadece 1 kez pk ya maruz kalmışsınız. _BERZAH_ isimli oyuncu ise size son bir hafta da hiç pk olmamış. Neyi, neden bukadar abarttığınız anlamış değilim. Ceza verilecek bir durum söz konusu değil.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

rmzn07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    rmzn07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    63
    Beğenme 
    35
    Beğenilme 
    40

Ben _BERZAH_ bana pk oldu demedim zaten . Fayde ile _BERZAH_ aynı kişiler mi veya aralarında yakınlık var mı diye sormustum . Adam orada Lordu kesmek istese _BERZAH_ ' ada pk olurdu . Öğrenmek istediğim sorun _BERZAH_ ile Feyda arasında konusma falan var mı onu öğrenmek istiyorum .

Blo
    Blo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Blo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    24
    Beğenme 
    38
    Beğenilme 
    53

Alıntı rmzn07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben _BERZAH_ bana pk oldu demedim zaten . Fayde ile _BERZAH_ aynı kişiler mi veya aralarında yakınlık var mı diye sormustum . Adam orada Lordu kesmek istese _BERZAH_ ' ada pk olurdu . Öğrenmek istediğim sorun _BERZAH_ ile Feyda arasında konusma falan var mı onu öğrenmek istiyorum .
    Başka isteğin var mı paşam

ThreePoint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ThreePoint isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    34
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    375

Cezai işlem gerektiren suçlara karışan oyuncuların, ceza alma nedenlerini açıklarken bazı bilgileri forumda paylaşıyoruz. Bunların dışında oyuncuların bilgilerini ve ilişkili karakterleri açıklamıyoruz.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Brandy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Brandy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    133
    Beğenme 
    394
    Beğenilme 
    198

Talking :)

Alıntı Blo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başka isteğin var mı paşam
    Alakası olmus veya olmamıs Sana pk olması yada BERZAHA PK OLMAMAYISI ney degıstırır anlayamadım 1.2 gundur bu konuyu acıyorsun.
    PiYaSa KRAL DoLu HangiSi FaMe ??
    BABA GELDİ VE BENİMLE BİTTİ BU GAME !

Nick:
    Guıld:
    Job: Thief-Hunter

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş