Rock4Life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Rock4Life isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    5
    Beğenme 
    5
    Beğenilme 
    11

Standart Yöneticilerimizin dikkatine

Sayın yöneticiler, serverımız pek çok açıdan piyasadakilerden çok daha iyi. Ancak benim gözlemediğim tek bir kötü sayılabilecek yanı var. Oyunu gerçekçi kılmak için üzerinde oynama yapılmamış alchemy rate. Bu konuda ciddi problemler yaşıyoruz. Sizden ricam, bu hususda biz oyuncularınıza biraz anlayış gösterip, az da olsa alchemy rate'i arttırmanız. Bu sadece bir öneri ve istektir. Lütfen yalnış anlamayınız. Saygılarımla, Reela.
    CHAR NICK: Reela
    CHAR LEVEL: 110
    BUILD: Int Archer
    GUILD: Prestige
    SERVER: Bahamut

Blo
    Blo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Blo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    24
    Beğenme 
    38
    Beğenilme 
    53

Bu öneriye tamamen karşıyım.
    Kesinlikle değiştirilmemeli

ThreePoint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ThreePoint isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    34
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    375

Forumda konu ile ilgili sayısız açıklama mevcuttur arama yaptığınız takdirde nedenleriyle birlikte artı basma ratelerinde değişiklik yapılmadığını ve yapılmayacağını görebilirsiniz.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Rock4Life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Rock4Life isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    5
    Beğenme 
    5
    Beğenilme 
    11

Yetersiz ilgim adına özrü bir borç bilirim o zaman. Hemen araştırmaya başlıyorum.
    CHAR NICK: Reela
    CHAR LEVEL: 110
    BUILD: Int Archer
    GUILD: Prestige
    SERVER: Bahamut

xxCastiel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    xxCastiel isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    55
    Beğenme 
    227
    Beğenilme 
    396

Thumbs down

Alıntı [GM]ThreePoint Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda konu ile ilgili sayısız açıklama mevcuttur arama yaptığınız takdirde nedenleriyle birlikte artı basma ratelerinde değişiklik yapılmadığını ve yapılmayacağını görebilirsiniz.
    Defalarca kez açıklanmış fakat bizimde gözümüzle gördüğümüz bi gerçek var oda +2 basamamak Yanlış anlamayın daha öncede gördüm bu konuyu okudum rate aynıymış dedim ama 7 yıldır silkroad oynuyorum +5 yapmak için hiç bi zaman 200+ elixir harcadığımı hatırlamıyorum. Kusura bakmayın ama gördüğümü sölüyorum sadece ve biz arkadaşlarımızla bu servera başladığımızda bunu foruma bile bakmadan önce farketmiştik iSro'ya göre rate 1.0 ise bSro'da 0.7 'nin üstüne çıktığını düşünmüyorum. Hani bi problem olabilir sizden kaynaklanmıyabilir ama bu konunun üzerine biraz daha olunması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü bi yerde +10 +11 item ve weaponlar dururken bizim yapabildiğimiz en fazla +6 onun üzerine katiyen çıkamadık. Bi eleştiri değilde bi öneri olarak görürseniz sölediklerimi sevirim.

----

Cahil kimsenin yanında, kitap gibi sessiz ol.

ThreePoint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ThreePoint isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    34
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    375

Bir noktaya açıklık getimek istiyorum. Default dediğimizde isro akıllara geliyor böyle olmasıda çok normal çünkü international silkroad herkes tarafından bilinen ve joymax tarafından en stabil sunulan sürümdür. Diğerleri ise test server olarak adlandırılabilir.

Bizim kullandığımız dosya sistemide bir test serverı olan vietnam silkroad (vsro) dosya sistemidir. isro ile çok büyük benzerlikler olsa da farklılıkları vardır. isro dosyalarına sahip olmadığımız için hayır ikisi aynıdır yada değildir diyemem. Artı basma rateleri ve değiştirmekten çekindiğimiz bazı şeyler var, sayısız private serverı yakından ve uzaktan izliyoruz artı basma rateleri arttırıldığı için çok fazla sorun yaşayan private server var.

Mevcut durum magic lucky powder geldikten sonra daha da ideal bir hal almıştır öncesinde de şikayetler geliyordu fakat magic lucky powder şartları oldukça değiştirdi. Artı basma ratelerini değiştirmek rollback yapmamıza neden olacak kadar tehlikeli bir değişikliktir. Diğer husulara burada değinmiyorum çünkü bildiğiniz gibi artı basma ile ilgili uzun ve gayet açıklayıcı mesajlar forumda mevcuttur.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

DragonSlayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DragonSlayer isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    108
    Beğenme 
    768
    Beğenilme 
    550

Alchemy rate bence gayet ideal... Değişirse +11 ler +15 olur.. +0 lar +5 olur.. ne fark eder ?
    SERVER: bSilkroad
    GUILD: Everest
    CHARNAMES: Dra9on, Arven
    BUILDS: Warrior/Cleric - Wizard/Cleric

xxCastiel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    xxCastiel isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    55
    Beğenme 
    227
    Beğenilme 
    396

Umarım dediğiniz gibi olur. Umarım bi süre sonra karşımıza iSro'daki gibi +12 setli oyuncular çıkmaz.

----

Cahil kimsenin yanında, kitap gibi sessiz ol.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş