Beğeni Ağacı5Beğeniler

Konu:Job war ı canlandırmak ve teşvik

mom02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    mom02 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    10
    Beğenme 
    36
    Beğenilme 
    29

Standart Job war ı canlandırmak ve teşvik

Evet son zamanlarda kervan çeken sayısı azaldı. Bir thief olarak bu durumdan hoşnut değilim. Bunun için bir önerim var ve Gm lerin bunu değerlendirmesini düşünüyorum.

Bir player belirli bir job experience kastığında ona silver coin verilebileceğini düşünüyorum.
    Böylece daha çok kişi job işiyle uğraşmak durumunda kalacaktır.

Bu exp. oranını siz en iyi şekilde belirlersiniz diye düşünüyorum.
    Fesuni bunu beğendi.

Mert47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Mert47 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    2
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    1

bence onun yerine kervandan elde edilen paranın artırılması şart...

Yeni gelen oyuncunun para kaynağının kervan veya soygun olması lazım.
    _Vasili_

Hotan *

Durum 
    Konular 
    10
    Beğenme 
    36
    Beğenilme 
    29

Kazanılan para miktarını zaten arttırdılar. Bence yeterince artmış. Gold ve item droplarını düşürseler asıl ozaman millet başlar kervan çekmeye ama onu yapmıycakları için bunu önerdim.

ThreePoint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ThreePoint isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    34
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    375

Kendine güvenen itemlerini ve setlerini tamamlayan oyuncuların büyük çoğunluğu thief olduğu için kervanı ise parsı ve itemi olmayanlar çektiği için, oyundan çok anlamayan traderlarla uğraşmak istemeyen hunterlarında joba fazla dahil olmaması sonucunda orataya çıkan bir durumdur. 400 kişinin bulunduğu bir serverda 15 civarı aktif thief tüm yollara ve şehirlere dikilen casuslarla istisnasız tüm kervanları yıkabiliyor. Zaman zaman oyunda ki dengelerin bozulması normaldir. Sabredecek yada boş kaldığını düşündüğünüz joba ve eylemelere geçiş yapacaksınız.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Konular 
    10
    Beğenme 
    36
    Beğenilme 
    29

Alıntı [GM]ThreePoint Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendine güvenen itemlerini ve setlerini tamamlayan oyuncuların büyük çoğunluğu thief olduğu için kervanı ise parsı ve itemi olmayanlar çektiği için, oyundan çok anlamayan traderlarla uğraşmak istemeyen hunterlarında joba fazla dahil olmaması sonucunda orataya çıkan bir durumdur. 400 kişinin bulunduğu bir serverda 15 civarı aktif thief tüm yollara ve şehirlere dikilen casuslarla istisnasız tüm kervanları yıkabiliyor. Zaman zaman oyunda ki dengelerin bozulması normaldir. Sabredecek yada boş kaldığını düşündüğünüz joba ve eylemelere geçiş yapacaksınız.
    1. si benim itemlerim sağlam değil normal. +5 +7 set var üzerimde ve yanımdakilerinde bu civarda itemleri.
    2. Sanki bütün server thief, o yüzden kervan çekilmiyor gibi söylemişsiniz ama nezamandır bu oyundayım ve daha 1 party thief i bir arada görmedim.
    3. Yine job temple de bile hiç thief yok. Yani anlayacağın biz azınlıkta olan kısımdanız. Oyunu biz oynadığımız için durumda farkındayız.

Son olarakta ben bir öneri sundum ciddiye alıp fikrinizi belirtmenizi beklerdim. Yoksa ben millete tavsiye versem millet dinleseydi oyun çok daha eğlenceli hale gelirdi.

Fesuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Fesuni isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    36
    Beğenme 
    215
    Beğenilme 
    162

Alıntı mom02 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet son zamanlarda kervan çeken sayısı azaldı. Bir thief olarak bu durumdan hoşnut değilim. Bunun için bir önerim var ve Gm lerin bunu değerlendirmesini düşünüyorum.

Bir player belirli bir job experience kastığında ona silver coin verilebileceğini düşünüyorum.
    Böylece daha çok kişi job işiyle uğraşmak durumunda kalacaktır.

Bu exp. oranını siz en iyi şekilde belirlersiniz diye düşünüyorum.
    arkadaşımla aynı fikirdeyim jop exp puanlara coin ödülü gayet ii olur.
    GM lerin bi ara flag war a coin koymaya çalıştıklarını hatırlıyorum . ama başarılı olamamışlardı. bunu bi kezde jop war için denerlerse çok ii olur bence. çünkü jop war pvp den daha eglencelidir ve oyunu daha aktif yapar.

Durum 
    Konular 
    10
    Beğenme 
    36
    Beğenilme 
    29

Alıntı Fesuni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşımla aynı fikirdeyim jop exp puanlara coin ödülü gayet ii olur.
    GM lerin bi ara flag war a coin koymaya çalıştıklarını hatırlıyorum . ama başarılı olamamışlardı. bunu bi kezde jop war için denerlerse çok ii olur bence. çünkü jop war pvp den daha eglencelidir ve oyunu daha aktif yapar.
    Kesinlikle. Zaten sadece silver olacağı için Job Temple de aktiflğini sürdür.
    Fesuni bunu beğendi.

asa11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    asa11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    68
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    74

oyle veya boyle isin ucunda coin olursa daha iyi hazirlanirim ikinci oldugum rankta 1. olmak icin herseyi yaparim sonucta bende bir oneride bulundum fakat ciddiye alinmadi bu konuyu destekliyorum
    IamLeqenD

Durum 
    Konular 
    10
    Beğenme 
    36
    Beğenilme 
    29

Kendine güvenen itemlerini ve setlerini tamamlayan oyuncuların büyük çoğunluğu thief olduğu için

Diyorsunuz ama Thieflerin hiç birinde mısır set yok ve kapıştığımız hunterlarda var set ve silahlar.

Job templedeki unique leri bunlar keser, coinleri bunlar toplar, B grade silahları bunlar düşürür ama En sağlam olan charlar thiefler. Bravo.
    Fesuni bunu beğendi.

Fesuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Fesuni isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    36
    Beğenme 
    215
    Beğenilme 
    162

Alıntı [GM]ThreePoint Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yorum GM için büyük bir talihsizlik bence.. yazdıklarının hiç birine katılmıyorum ve doğru bulmuyorum.
    mom02 bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş