Beğeni Ağacı3Beğeniler
  • 2 Post By Pasali
  • 1 Post By Devil

Konu:GM arkadaslardan rica^^80 cap pw server

Pasali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Pasali isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    15
    Beğenme 
    65
    Beğenilme 
    32

Standart GM arkadaslardan rica^^80 cap pw server

Selam Kolay gelsin,Oyuna vermiş olduğunuz değer ve ilgiden dolayı sizden ricam olucaktı.Konu başlığındada belirtiğim gibi 110 cap'tan ayrı 80cap sadece chine olan bir sw acmayı düşünürmüsünüz.Eu charlarla alıp veremediğim yok fakat eski bir oyuncu olarak eu charların hiç birinden chine charlardan aldığın oyun zevkini alamıyorum.Bu iki buıld bir arada olduğundada eu charların chine charlardan üstünlüğü kacınılmaz oluyor.110 lvl int ile 110 winzard unıqte karşılassa unıqı kimin alıcağı belli (pk olmadığı sürece)..pvpde de kacınılaz üstünlükleri var eu charların..Sizin oyun kalitenizi bildiğim ve güvendiğim için 80 caplı sadece chine olan bir sw acmayı düşünürmüsünüz.Benim gibi eski sroya özlem duyan bir cok oyuncu olduğunu düşünüyorum.Teşekkürler.
    Bluef ve Maho bunu beğendi.

ThreePoint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ThreePoint isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    34
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    375

80 cap benim için silkroadın zirve noktasıdır. Ne öncesi nede sonrası 80 cap gibi olmadı gün geçtikçe de uzaklaşıyor. 80 cap sadece CH karakterler hayalimde ki serverdır.

Gerçeklere dönersek bu serverı açmadan önce çok fazla araştırma yaptık. İlk açıldığında ratelerimiz çok düşüktü ve silkroadın eski zamanlarını özleyenler için cazipti. Teoride böyleyken oyuncu toplamakta çok fazla zorluk çektik drop ve exp ratelerini arttırmak zorunda kaldık. Kaliteli küçük bir kitle başlarda tatmin ediyorken bir süre sonra asıl önemli olan noktanın oyuncu sayısı olduğu gerçeğiyle yüz yüze kaldık. Oyuncu yoksa kusursuz 80 cap dahi size aradığınız hazzı veremiyor.

Bahamut yaklaşık 5 aylık bir server ve yavaş yavaş yerini almaya başladı. Bedava silk, ucuz silk, vote silk vs. çeşitli furyalar geldi geçti artık oyuncular keyif ve gerçek oyunun tadını arar hale geldi. Bahamut bu günlerde 400 ortalama oyuncu sayısına erişmişken bir 80 cap açmamız bahamuta zarar verecektir. Bahamut serverından 50 kişi 80 cap e geçme kararı alsa sarsılmaya yeter diye düşünüyorum. 80 cap dışarıdan gerekli ilgiyi görmediği takdirde her iki serverda hayal kırıklığına neden olacaktır. Ayrıca 80 cap dosyalarının hazırlanması ve o servera ayrılacak zaman ve iş gücü şimdiden gözümü korkutuyor tabi ki bunların da üstesinden gelinebilir. Şuan birinci önceliğimiz bahamut,ikinci serverı açma zamanımız geldi diye düşündüğümüz gün %90 açılan server 80 cap sadece CH karakterlerin olduğu bir server olacaktır. Şimdilik sadece Bahamut ile devam etmemiz gerektiğini düşünüyoruz.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Pasali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Pasali isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    15
    Beğenme 
    65
    Beğenilme 
    32

Açıklamalarınızdan dolayı teşekkür ederim.Yazılarınızda ve düşüncelerinizde belirttiğiniz gibi server sahibi olarak sizde oyunun zevkini bilen kişilerdensiniz.Siz tabiki ticari yönünüde düşünmeniz gerekmektedir.Dediğiniz gibi Bahamut'tan 50 oyuncu 80 capa gidebilir fakat diğer taraftan bakıldığında farklı forumlardan 250 kişide 80 capa gelebilir.Neyse cok saolun cevap için inş. kısa süre içinde 80 caplı bir swnizi görürürüz..Kolay gelsin.

Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    155
    Beğenme 
    226
    Beğenilme 
    189

bu haber cok iyi ya..bizim gibi eski oyuncular bu konuda hemfikir..
    benim oyuna basladğm sıralarda 70ten 80 cap'e henüz geçilmişti..saatlerce basından kalkmazdım,botsuz 77 ye kadar kastığımı bilirm hiç de sıkılmadan..

bahamuta basladğımzda da elimizle kasarak 110 olduk sp kastık item dizdik..ben ve arkadaslarıma eski günlerimizi hatırlattı,şu anda nerdeyse yakın cevremdeki tüm dostlarımla bahamuttayız..

80 cap zamanları haricinde hayatımda zevk aldığım en iyi server'dır..
    iyi ki burdayız ya..hele ki ilerde bi de 80 cap olsun oraya da baslarız

herkese iyi oyunlar
    DanzaKuduro bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

rozenlot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    rozenlot isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    6
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    6

Alıntı [GM]ThreePoint Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    80 cap benim için silkroadın zirve noktasıdır. Ne öncesi nede sonrası 80 cap gibi olmadı gün geçtikçe de uzaklaşıyor. 80 cap sadece CH karakterler hayalimde ki serverdır.
    Gerçeklere dönersek bu serverı açmadan önce çok fazla araştırma yaptık. İlk açıldığında ratelerimiz çok düşüktü ve silkroadın eski zamanlarını özleyenler için cazipti. Teoride böyleyken oyuncu toplamakta çok fazla zorluk çektik drop ve exp ratelerini arttırmak zorunda kaldık. Kaliteli küçük bir kitle başlarda tatmin ediyorken bir süre sonra asıl önemli olan noktanın oyuncu sayısı olduğu gerçeğiyle yüz yüze kaldık. Oyuncu yoksa kusursuz 80 cap dahi size aradığınız hazzı veremiyor.

Bahamut yaklaşık 5 aylık bir server ve yavaş yavaş yerini almaya başladı. Bedava silk, ucuz silk, vote silk vs. çeşitli furyalar geldi geçti artık oyuncular keyif ve gerçek oyunun tadını arar hale geldi. Bahamut bu günlerde 400 ortalama oyuncu sayısına erişmişken bir 80 cap açmamız bahamuta zarar verecektir. Bahamut serverından 50 kişi 80 cap e geçme kararı alsa sarsılmaya yeter diye düşünüyorum. 80 cap dışarıdan gerekli ilgiyi görmediği takdirde her iki serverda hayal kırıklığına neden olacaktır. Ayrıca 80 cap dosyalarının hazırlanması ve o servera ayrılacak zaman ve iş gücü şimdiden gözümü korkutuyor tabi ki bunların da üstesinden gelinebilir. Şuan birinci önceliğimiz bahamut,ikinci serverı açma zamanımız geldi diye düşündüğümüz gün %90 açılan server 80 cap sadece CH karakterlerin olduğu bir server olacaktır. Şimdilik sadece Bahamut ile devam etmemiz gerektiğini düşünüyoruz.
    zihnimi döktün buraya be admin

Distinguish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Distinguish isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    38
    Beğenme 
    19
    Beğenilme 
    9

2. server planınız başarılı bence şahsen ben bottan faydalanıp hem Bahamutta 11 capı hem 2. serverda 80 capı oynamak isterim ikisini aynı ilgiyi göstererek umarım gün geçttikçe oyuncu sayısı çoğalır.
    Server: Bahamut
    Guild: POWER
    Build: Wizz-Cleric
    Char Name: Distinguish

Herkese iyi oyunlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş