Üyeliği Durduruldu
    Ashlyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    4
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    3

Standart GM bukadar işgüzar olamazın

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    konuyu bize resimleri gönderdiğinizi söyleyrek kapamışsınız. ancak ne arkadaşıma nede bana herhangi bir resim gelmedi. sizin hiç mi vicdanınız yok? bukadar insanın emeklerini bi sahtekar, bi hırsız yüzünden göz göre göre hiçe sayıyorsunuz? telefon numarası vermek ne zamandan beri TL ile item satmak oldu? sizin oyun anlayışınız bu mu? ben sizden suçlu olduğuma dair SSleri bekliyorum. konuyu kapamanızı değil

Üyeliği Durduruldu
    Konular 
    4
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    3

bu SS de kişinin bana yapmış olduğu teklifte mevcut. benim söylediğimde. illa TL ile sat yazan kişi oyun oynuyor. BENDE TL İLE SATILIK BİRŞEY YOK DİYEN ben ban mı yiyorum? burada mı adalet? burada asıl suçlu sizce ortada değil mi? nasıl inceliyorsunuz siz bu SSleri?

Üyeliği Durduruldu
    Konular 
    4
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    3

forumda bukadar insanın sizin gözünüzde yazdıklarının hiç bi değeri yok. sizin için tek geçerli olan saçma sapan alıntılanmış bir SS mi? bu mu adaletiniz? METIN nickli kişinin yaptıkları ortada. bnu serverda bir inceleme ile görebilirsiniz zaten (tabi zamanınız varsa) ancak sizin için gerçerli olan şey sanırım SİZİN SERVERINIZDA oynayan insanların söyledikleri, istekleri değil. saçma sapan alıntılanmış bir SS. bumu adaletin GM?

General Lord
    Buqix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    270
    Beğenme 
    856
    Beğenilme 
    715

ya Tarantula_ kardeşim her kimsen başkasının derdi senimi gerdi 2 serverde de kim adını duysa ana-bacı sövüyo sana biraz insan olda oyununa bak biraz adam gibi davran
    ComradeS

Üyeliği Durduruldu
    Konular 
    4
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    3

bakın bu konu boş bir konu değil. 600 kişinin görüntülediği ve büyük bir haksızlığın yaşandığı bu konuya
    'Özel mesaj ile gerekli kanıtlar tarafımıza sunuldu ve suçlu bulundu.' diyerek kapatamassınız. burada gerçekten ciddi bir iftira var. bizim gönderdiğimiz SS lerin hiç bir değeri yok mu? madem size özel olarak bir SS geldi. gösterin bende suçumun ne olduğunu biliym. telefon numarası vermek ban sebebi olabilir mi? GM lütfen konuyu kapak yerine bizimle ilgilen.

Üyeliği Durduruldu
    Konular 
    4
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    3

GM Odin sende biliyosun ve görüyosun ki ortada büyük bi haksızlık var. konuyu kapamak yerine ingilenin. ImStronG
    gerçekten bir suçlama sonucu ban yedi. GM banladığı charı geri açtı dedirtmek mi istemiyosunuz anlamadım. size suçsuzluğumu daha nasıl kanıtlayabilirim ki?

Eski JollyGame Yöneticisi
    Assassin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    110
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    843

Siz önce uslübünuza dikkat edin. Biz kimseye kanıt sunmakla zorunlu değiliz. Uygun görülürse zaten kanıtları size sunarız. Biz suçsuz kimseyi cezalandırmıyoruz. [GM]Odin gerekli cevabı size verdi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş