Beğeni Ağacı3Beğeniler
  • 1 Post By Ashlyn
  • 1 Post By Aspirin
  • 1 Post By titanik

Konu:peki buna ne diyorsunuz sayın GM

Üyeliği Durduruldu
    Ashlyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    4
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    3

Standart peki buna ne diyorsunuz sayın GM

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    bu konuyu güzel bir cevap verdiğinizi düşünerek kapamışsınız. ancak konuya şu şekilde destek verebilirim
    sizce bu resim de de TL ile alış ibaresi yok mu? burada asıl cezalandırılması gereken kişiden farklı kişiler cezalandırılıyor. delil istiyordun sayın GM daha büyük bir delili nasıl getirebilirim?
    -bulurum her türlü parayı verdikten sonra.
    -
    ve bu SS de ben metin demesi. ve arkasından bugün forumda
    bu resimde bana pm atan montecarlo1 nickli charın METIN isimli Tarantula_ nickli kişi olduğunu söylüyor. resimlerde TL ile item almak istediği gayet açık. peki buna ne diyorsun sayın GM?
    Konu Ashlyn tarafından (08.Mayıs.2013 Saat 04:25 ) değiştirilmiştir.
    titanik bunu beğendi.

General
    Aspirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    14
    Beğenme 
    26
    Beğenilme 
    38

adam haklı. kurallara göre almak istemeninde cezası var. tekrarında da sınırsız ban var. ama uygulandıgını gormedik hic.
    Ashlyn bunu beğendi.
    RedAngel
    bSro Resmi Aracı

General
    titanik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    6
    Beğenme 
    42
    Beğenilme 
    19

sayım GM bu olaylardaki kişileri tanımıyorum.csro'da da charım yok.arkadasın ceza alıp almamasıylada ilgilenmıyorum.o sizin takdirinizde olan birsey.ama bırkac sey soylemek ıstıyorum.ss de açıkca gorulduğu gıbı tarantula adlı şahsiyet arkadastan zorla Tl ile item almaya calısmaktadır.ısrarla arkadası Tl ile item satmaya zorluyor.ss de de görüldüğü gibi tarantula adlı şahsıyet ''parayı verdıkten sonra ben her türlü bulurum itemi''demektedir..düşük level charlar acıp,insanların ağzından zorla ve cımbızlayarak laf almaya calısmak ne kadar doğru bir davranıstır?burada iyi nıyet var mıdır?yoksa kirli bir tezgah mı vardır?tarantula adlı kişinin kım olduğunu az çok bilerekten ve önceki konularda da takip ettığım kadarıyla çok kirli tezgah var bu işlerde.artık sizin bunun farkına varmanız ve gereken ceza ne ise vermenız gerekir.tarantula adlı kişi açıkca tezgah kurmus insanları tongaya düşürmek için.peki sayın GM, bu arkadas aynı seyi arkadasları ıcın yada guıldındekı playerler için yapar mı ?yapmaz.o zaman ben bu kişinin samimiyetinden şüphe ederım ve kendısıne fazla itibar etmem.kendısıne düşman gorduğu kişilerin cezalandırılması için çalısıyor.durmadan kuyu kazıyor.planlar yapıyor.9 takla atıyor nasıl ceza aldırırım dıye.bu kişinin bu davranısını gözardı etmeyın lutfen..ve yanılmıyorsam bu tarantula adlı arkadas bırcok kişiye tl ıle ıtem ALMA teklıfınde bulunmus çeşitli charlardan.kendı koyduğu fotoda bile bu durum açıkca gozukuyor.tl ile ıtem almak da suçtur ve bu suç bırden fazla işlenırse cezası suresız bandır.ben de bu oyuncunun suresız banlanmasını ıstıyorum ana karakterı de dahil.tabi takdir sizin..diğer bir mesele,tl ıle ıtem alım satımı serverde muhabbetı cok olan bırseydır.bana bırcok kısı sordu sılahı tl ıle satıyor musun yada TL ıle ıtem satmaya calısan cok kısıye rast geldım.gorduklerımı uyardım 'Tl ile item satısı yasaktır' dedım.su an ben ss almısım olsaydım belki yuz kişiyi şikayet edebılırdım.ve benım gıbı dığer playerlerde aynı sekılde.onlarda yuz kısıyı rahat şikayet edebılecek kadar cok olaya şahıt olmuslardır.oyun ıcerısınde arkadaslar arasında lafı cok donen bır konudur bu.silahın kac tl dıye sorar mesela.işgüzarlık yapıp herkes bu sekılde ss alıp sıkayet etseydı abartısız oyunda player kalmazdı..bu tarz laflar konusulur.silahımı şu kadara satacam der mesela o anda sohbet ederken.cunku setı yoktur,para eden tek sey sılahıdır.aslında o arkadas charıyla bırlıkte satar sılahını ezık bır set koyarak.kısacası her lafa bakmayın sayın GM..kısacası cezalar verılırken bunlarda göz önunde bulundurulursa daha sağlıklı olacağını dusunuyorum..banlanmıs ,banlanmamıs, affedılmıs işlerıne karısamam ama bunlar da göz önunde bulundurulsun lutfen.en önemlisi de kötü niyete prim verilmesın...
    Ashlyn bunu beğendi.

Üyeliği Durduruldu
    Ashlyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    4
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    3

Alıntı titanik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayım GM bu olaylardaki kişileri tanımıyorum.csro'da da charım yok.arkadasın ceza alıp almamasıylada ilgilenmıyorum.o sizin takdirinizde olan birsey.ama bırkac sey soylemek ıstıyorum.ss de açıkca gorulduğu gıbı tarantula adlı şahsiyet arkadastan zorla Tl ile item almaya calısmaktadır.ısrarla arkadası Tl ile item satmaya zorluyor.ss de de görüldüğü gibi tarantula adlı şahsıyet ''parayı verdıkten sonra ben her türlü bulurum itemi''demektedir..düşük level charlar acıp,insanların ağzından zorla ve cımbızlayarak laf almaya calısmak ne kadar doğru bir davranıstır?burada iyi nıyet var mıdır?yoksa kirli bir tezgah mı vardır?tarantula adlı kişinin kım olduğunu az çok bilerekten ve önceki konularda da takip ettığım kadarıyla çok kirli tezgah var bu işlerde.artık sizin bunun farkına varmanız ve gereken ceza ne ise vermenız gerekir.tarantula adlı kişi açıkca tezgah kurmus insanları tongaya düşürmek için.peki sayın GM, bu arkadas aynı seyi arkadasları ıcın yada guıldındekı playerler için yapar mı ?yapmaz.o zaman ben bu kişinin samimiyetinden şüphe ederım ve kendısıne fazla itibar etmem.kendısıne düşman gorduğu kişilerin cezalandırılması için çalısıyor.durmadan kuyu kazıyor.planlar yapıyor.9 takla atıyor nasıl ceza aldırırım dıye.bu kişinin bu davranısını gözardı etmeyın lutfen..ve yanılmıyorsam bu tarantula adlı arkadas bırcok kişiye tl ıle ıtem ALMA teklıfınde bulunmus çeşitli charlardan.kendı koyduğu fotoda bile bu durum açıkca gozukuyor.tl ile ıtem almak da suçtur ve bu suç bırden fazla işlenırse cezası suresız bandır.ben de bu oyuncunun suresız banlanmasını ıstıyorum ana karakterı de dahil.tabi takdir sizin..diğer bir mesele,tl ıle ıtem alım satımı serverde muhabbetı cok olan bırseydır.bana bırcok kısı sordu sılahı tl ıle satıyor musun yada TL ıle ıtem satmaya calısan cok kısıye rast geldım.gorduklerımı uyardım 'Tl ile item satısı yasaktır' dedım.su an ben ss almısım olsaydım belki yuz kişiyi şikayet edebılırdım.ve benım gıbı dığer playerlerde aynı sekılde.onlarda yuz kısıyı rahat şikayet edebılecek kadar cok olaya şahıt olmuslardır.oyun ıcerısınde arkadaslar arasında lafı cok donen bır konudur bu.silahın kac tl dıye sorar mesela.işgüzarlık yapıp herkes bu sekılde ss alıp sıkayet etseydı abartısız oyunda player kalmazdı..bu tarz laflar konusulur.silahımı şu kadara satacam der mesela o anda sohbet ederken.cunku setı yoktur,para eden tek sey sılahıdır.aslında o arkadas charıyla bırlıkte satar sılahını ezık bır set koyarak.kısacası her lafa bakmayın sayın GM..kısacası cezalar verılırken bunlarda göz önunde bulundurulursa daha sağlıklı olacağını dusunuyorum..banlanmıs ,banlanmamıs, affedılmıs işlerıne karısamam ama bunlar da göz önunde bulundurulsun lutfen.en önemlisi de kötü niyete prim verilmesın...
    eyw hocam. düşüncelerine sağlık. umarım herkesin farkında olduğu şeyin farkına GMlerde varır.

Chief General
    METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    139
    Beğenme 
    97
    Beğenilme 
    42

alehine sunulan sadece bu ss degil 2 farklı chardan ss ni gönderdim karar verildi ve sen efendi biri olsan azıcık insan olsan belki iyi niyetinden 1 2 aya açarlardı ama suan imkansız gm ye ettigin küfürler laflar vs. hayatımda senin kadar utanmaz arlanmaz görmedim.Dün ibne_serhat diye char acıp gm ye küfür ediyordun bugun gelmişsin burda konusuyorsun
    cSilkroad Resmi Aracı
    Karakter Adı:Tarantula_

Chief General
    METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    139
    Beğenme 
    97
    Beğenilme 
    42

Dün burda ettiğin onca ss ve ardından bugun hala konu açmaya devam etmeler gereksizce uzatıyorsun.Buraya açacağın son konu yeni private server önerisi olmalı fotoğrafta attıgın zarfı kendin görüyorsun takaslık çok iyi teklifim var arasan konuşuruz bu laf nedir salakmıyız biz.
    cSilkroad Resmi Aracı
    Karakter Adı:Tarantula_

Genel Yönetici
    Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Odin
    Konular 
    538
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5165

Bilmediğiniz konular hakkında çok fazla konuşuyorsunuz arkadaşlar. Gizlilik isteyen şikayetçiler bana özel mesaj ile de şikayetlerini iletiyor. Kanıtların bir çoğu bana özel mesaj ile ulaştırılıyor. Bu kanıtları görüyor musunuz? Hayır. O zaman bilmediğniiz ve görmediğiniz şey hakkında yorum yapmanız ne kadar doğru? Tabi ki yanlış. Bugüne kadar haksız yere ban atmadık. Yanlışlık olmaz mı? Elbette olur, bizde insanız. Fakat bilmediğiniz konu üzerinden bizi yargılamayın. Kim ne kanıt sundu bilemezsiniz. Şimdi aynı konuyu daha fazla uzatarak gereksiz yere ne kendinizi ne de beni yorun. Savunduğunuz kişiler bize tonla küfür yağdıran, ne annemizi, ne kardeşimizi bırakıyor. Siz hala kalkıp onları savunuyorsunuz. Ne dedim az önce? Bilmediğiniz konu üzerinden yorum yapmayın. Tanımadığınız kişileri savunmayın. Böyle mahçup olursunuz. Ha derseniz ki o size edilen küfürlerin bende arkasındayım. O zaman bana karakter adı ve forum adınızı özel mesaj ile gönderin. Sizide uğurlayalım.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş