3x3LanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    3x3LanS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    96
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

Standart yardmcı olmanız dileğiyle..

iyi günler.. pwpdeki exhange olayını sizlere soracaktm gecen forumda gözüme carpmıstı sanırm bugu ortadan kaldrmaya calısacaksınız eger yapamazsanız uyuglayanlara ceza wereceksnz gercekten bu olcakmı bilgilendirirmsnz swdeki en saglam glawie carlardan birine sahibim fazlasyla emek we zaman werdm o carı ortaya cıkarmak icinwe tüm pwplerde exhange olayını kullanıyorum daha öncede dedigm gibi bunu zorla kimseye yapmıyorum zaten bug kullanmam yada kullanmammn bi önemi yok zorbalıkla birini kestigim sürece uyarı tkrarı halinde ceza alacagm herkes icin gecerli olan birsey bu daha fazla emek harcayarak immortaly set yapmaya basladım sizde biliyorsnzki o seti yapmak fazlasıyla sabır we emek gerektiriyor eger bugu kaldıracaksanız yada uygulayanlara ceza wereceksnz dewamını getirmeyi düsünmüyorm sizde bi sro oyuncusu olarak bilirsnzki bi ch carın eu carı kesmesi zordur ama ben o awantajımı kullanarak bi cok eu carı kesebiliyorm 57 k hp si olan bir eu chara 42 k damage attıgım halde shieldi we rodu eline takp saniyede hpsni fulleyebiliyor ben bu awantajı kullanarak aradaki dengesizligi kaldrdgmı düsünüyorm zaten yapılması kolay birsey degil bu herkes yapamıyor bugu sadece karsıdakine exhange atmaktan ibaret biliyor cok karsılastm pwpde bana exhange atıp bug yaptgnı sanan kisilerle milelt sikayet ediyor herkes yapmaya basladı diye herkesn yapabilcegi bir sey degil zaten bu olay cewabınzı bekliyorm iyi calısmalar..
    Dipnot=konusmalarmda bug olarak gecti ama ben bunu bir awantaj olarak görüyorm isro yöneticileri gibi..

Barboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Barboss isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    9
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    2

kardeşım sana şoyle bı acıklama yapayım 1.sı bole bı sacmalık isroda yok
    2.sı ben rogue/clerıcım ve bılıyorsunkı bnm mouse ıle kendımı tıklama olayım cok oluyor sen o exhangeyı atınca skıll basamıyorum exhangeyı kapatsam gecıkıyorum oluyorum kapamasam skıll basılmıyo boyle sacma sapan bısı oluyor son olarak ch ıle eu arasındakı avantajsızlıktan bahsedıosun ama yanlıs bahsedıosun sız catır catır pot ve vıgor basarken bız mal mal hadı dolsun hadı basım dıe beklıoruz bence bıraz dusunursen chnın daha avantajlı oldugu nu goruceksın
    HuN_Fi'X
    THIEF
    warlock/rogue
    Fx

Durum 
    Konular 
    96
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

Alıntı Barboss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşım sana şoyle bı acıklama yapayım 1.sı bole bı sacmalık isroda yok
    2.sı ben rogue/clerıcım ve bılıyorsunkı bnm mouse ıle kendımı tıklama olayım cok oluyor sen o exhangeyı atınca skıll basamıyorum exhangeyı kapatsam gecıkıyorum oluyorum kapamasam skıll basılmıyo boyle sacma sapan bısı oluyor son olarak ch ıle eu arasındakı avantajsızlıktan bahsedıosun ama yanlıs bahsedıosun sız catır catır pot ve vıgor basarken bız mal mal hadı dolsun hadı basım dıe beklıoruz bence bıraz dusunursen chnın daha avantajlı oldugu nu goruceksın
    1.si isro oyna war mı yok mu bak.
    2.si sizin sorununuz benm size gönderdigim exhange degil seri sekilde atack yapmamdır dert ettigin sey ekranına gelen exhange ise optiondan onu kapayabilrsin sana gönderdigim exhange ekranına gelmez
    3.sü''son olarak ch ıle eu arasındakı avantajsızlıktan bahsedıosun ama yanlıs bahsedıosun sız catır catır pot ve vıgor basarken bız mal mal hadı dolsun hadı basım dıe beklıoruz bence bıraz dusunursen chnın daha avantajlı oldugu nu goruceksın'' ewt arada gercekten büyük dengeszlkler war iki ırkında wurdugu damagelere bir bakarmısın? karsıdaki wariora yada rogueye 40 k damage wuruyorm kalan 17 k hpsni eline rod shield takıp 2 saniyede 57 k yapabiliyor yani benm potumun 3 saniyede dolması cok bi awantaj degil dedigm gibi ben bu trade ile aradaki farklı azda olsa kapattgmı dsünüyorm oyun yönetiminden cewap bekliyrm iyi calısmlar..

Durum 
    Konular 
    9
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    2

ama bi anlık o full olmuyorki 1 senedir isro oynamıyorum ama onun öncesindeki 6 senedir sayısız pvp yaptım böle bi saçmalığı ilk bu swde gördüm
    he gleleim 40kya diosan bende xbowla yatır çekiorum vuruyorum crt gelio toplam 50k vuruyorum çatır çatır vigorla adam kalkıyo ve dayanıo ona ne diceksin ??
    HuN_Fi'X
    THIEF
    warlock/rogue
    Fx

Durum 
    Konular 
    96
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

Alıntı Barboss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama bi anlık o full olmuyorki 1 senedir isro oynamıyorum ama onun öncesindeki 6 senedir sayısız pvp yaptım böle bi saçmalığı ilk bu swde gördüm
    he gleleim 40kya diosan bende xbowla yatır çekiorum vuruyorum crt gelio toplam 50k vuruyorum çatır çatır vigorla adam kalkıyo ve dayanıo ona ne diceksin ??
    haklsn kardesm bu oyunun dogasında olan birsey degil öyle seri olabilmek icin program indiriyorm ben kuruyorum filan filan preli dewilli bi str carın 57 k hpsi olr (glawie haric) sen 50 k wurduktan snra o adamı öldüremiyorsan sorun karsıdakinde olmamlı zaten hp azken wigor islewini yitiriyor % 25 hp basıyor 7 k hpsi kalms olsa pot ile 10-12 k olr wigorilede % 25 i kdr fazla basabilr 14 15 k hpsi olr max ama euda öyle degil sadece 2 healle hpyi toplayabiliyor neyse polemik amaclı cümleler kurmaya gerek yok görüsümü belirttm yöneticilerden cewap bekliyorum

Durum 
    Konular 
    9
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    2

o skilin coldownu 1 sn degıl bı kere fulluyor sonra yıne eu char nese ya ama bence exhange olayı tam bı sacmalık
    HuN_Fi'X
    THIEF
    warlock/rogue
    Fx

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş